Skocz do zawartości

renowator


mily1979

Rekomendowane odpowiedzi

witam.robie przymiarki do małego remontu w przedpokoju ok.gif

do przycięcia(wycięcia) mam troche paneli podłogowych.między innymi w drzwiach i pod prowadnicami w szafie ok.gif

ale do rzeczy zlosnik.gifpotrzebuję sprytnego urządzenia,którym dojdę w trudno dostępne miejsca,nie naruszając reszty otoczenia ok.gifpierwsza myśl-mała szlifierka kątowa,ale ogólnie strach,że mogę uszkodzić np. nowe ościeżnice,czego pragnę uniknąć zlosnik.gif

jest tez kilka zakamarków w które z nią nie dojdę oink.gif

przeglądając allegro wpadłem na coś takiego icon_eek.gif

to podobno jakiś hicior z telezakupów clown.giftakie ustrojstwo mogło by się u mnie spisać,ale........

to jest hit z telezakupów icon_rolleyes.gifi za bardzo nie potrafię się przekonać do zakupu.może któryś z majsterkowiczów pokusił się na tego renowatora i moze się podzielić opinią na jego temat ok.gif

jest też druga opcja bosch ,ale cena 100zł wyższa i mniej tych dostawek oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowiac szczerze nie widze zastosowania. Kladlem panele, deski, plytki, wielkie gresy i wszystko to przycina sie przed polozeniem a nie po wiec nie ma problemu z dojsciem do ciecia. Do paneli wystarczy Ci zwykla wyrzynarka albo pila szablasta jak nie chce Ci sie machac recznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba źle opisałem sytuacje,a na pewno nie do końca ok.gif

chcę w przedpokoju położyć płytki,ale przed tym musze wywalić panele ok.gifwcześniej było to jedno duze pomieszczenie(45m) z którego wydzieliłem dwa pokoje i przedpokój.całe pomieszczenie było wyłożone panelami.w pokojach na stare panele poszły maty i nowe panele zlosnik.gifścianki(profile i kartongips) postawione są na starych panelach.w przedpokoju docelowo tez miała iść mata i nowy panel,ale koncepcja się zmieniła i teraz mam zagwozdke oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba źle opisałem sytuacje,a na pewno nie do końca

> chcę w przedpokoju położyć płytki,ale przed tym musze wywalić panele wcześniej było to jedno duze

> pomieszczenie(45m) z którego wydzieliłem dwa pokoje i przedpokój.całe pomieszczenie było

> wyłożone panelami.w pokojach na stare panele poszły maty i nowe panele ścianki(profile i

> kartongips) postawione są na starych panelach.w przedpokoju docelowo tez miała iść mata i nowy

> panel,ale koncepcja się zmieniła i teraz mam zagwozdke

jakaś tarcza tnąca do wiertarki, oczywiście mała ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze jak nie chcesz hitu telezakopow [sam widzialem reklame ] to moze z Dremel -a ??

> ps.sam uzywam i tej firmy narzedzi i jestem b.zadowolony

to też ciekawe ok.gifszkoda że w tych samych pieniądzach jest mniej tych dostawek,ale ogólnie te które m,nie interesują sa zlosnik.gif

nie wiesz jak wygląda dostępność dostawek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się kiedyś takim ustrojstwem Feina.

Super sprawa przy wycinaniu precyzyjnym.

Ja wycinałem tym otwory w deskach, przykładasz brzeszczot do drewna i jazda, zagłębia się bez większych oporów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do przycięcia(wycięcia) mam troche paneli podłogowych.między innymi w drzwiach i pod prowadnicami w

> szafie

przy remontach patrz na koszty, imho ja bym nie kupił za tyle rzeczy której potem bym rzadko używał

w Twojej sytuacji polecił bym klasyczny uchwyt trzpieniowy na wiertarkę i do tego małą tarczę tnąc do drewna

coś w tym stylu i do tego tarcza:

condor-uchwyt-trzpieniowy-do-tarcz-na-wi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Jula jest teraz bez promocji: multinarzędzie oraz różne dodatkowe tarcze do dokupienia.

Mnie si udało zrobić zakup jeszcze w okresie obowiązywania promocji - za 169 zł

Z jakością tarcz jest kiepsko.

Wycinając rowek w parkiecie dębowym przy drzwiach balkonowych zjadłem zęby w jednej tarczy półokrągłej.

Z kolei drapiąc stary klej z dwóch płytek kuchni skrobak trochę się skurczył.

Można to narzędzie kupić, pod warunkiem, że masz dojście do tanich akcesoriów. Przeważnie po marketach są akcesoria boscha w cenach ok 100 zł za 1 tarczę - wg. mnie cena zaporowa.

Fakt - w ciasnych miejscach robi robotę i jest bezpieczniejsze w użyciu niż wirująca tarcza tnąca, którą proponują koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno był podobny wątek - urządzenie na filmiku to AEG Omni (BWS 12C).

Zainspirowany tym zakupiłem sobie takowe (z kilkoma końcówkami) do remontu mieszkania. W praktyce jeszcze nie stosowałem, więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niedawno był podobny wątek - urządzenie na filmiku to AEG Omni (BWS 12C).

> Zainspirowany tym zakupiłem sobie takowe (z kilkoma końcówkami) do remontu mieszkania. W praktyce

> jeszcze nie stosowałem, więc się nie wypowiem.

Ile zabuliles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.