Skocz do zawartości

Pug 206 do speców zdjęciowych


kAzAA

Rekomendowane odpowiedzi

w niedzielę będę oglądał w rzeczywistości to cacko, dobry znajomił prosił mnie o pomoc w zakupie, ze zdjęć nie potrafię nic wyszperać, może ktoś z was coś znajdzie - jakiegoś haka grinser006.gif

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w niedzielę będę oglądał w rzeczywistości to cacko, dobry znajomił prosił mnie o pomoc w zakupie,

> ze zdjęć nie potrafię nic wyszperać, może ktoś z was coś znajdzie - jakiegoś haka

> klik

Haka nie widzę ale bida straszna, brak klimatyzacji jak dla mnie dyskwalifikuje to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Haka nie widzę ale bida straszna, brak klimatyzacji jak dla mnie dyskwalifikuje to auto.

mam też takie samo zdanie, w tej cenie korbka, za nie wiele więcej nowsze i bezpieczniejsze grande bym znalazł też po 90 letnim chirurgu zlosnik.gif nagadałem im o Mirasie i wystraszyli się aut grinser006.gif nie mniej oprócz tego, że fotek silnika brak raczej większych skaz nie ma hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam też takie samo zdanie, w tej cenie korbka, za nie wiele więcej nowsze i bezpieczniejsze grande

> bym znalazł też po 90 letnim chirurgu nagadałem im o Mirasie i wystraszyli się aut nie

> mniej oprócz tego, że fotek silnika brak raczej większych skaz nie ma

Warto by spytać czy wydmuchał już uszczelkę z pod głowicy, bo jak nie to bankowo padnie na dniach( o ile przebieg oryginalny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w niedzielę będę oglądał w rzeczywistości to cacko, dobry znajomił prosił mnie o pomoc w zakupie,

> ze zdjęć nie potrafię nic wyszperać, może ktoś z was coś znajdzie - jakiegoś haka

> klik

kto faktycznie robił te 10 kkm rocznie kiedy w chwili zakupu auta właściciel miał 86 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kto faktycznie robił te 10 kkm rocznie kiedy w chwili zakupu auta właściciel miał 86 lat?

tego nikt Ci nie powie grinser006.gif znam jednego gościa co w tym wieku jeździ uno, ale sprzęgło tam musi ledwo żyć, bo zawsze słychać jak rusza grinser006.gif w Wawie jednak nie jeździ, tylko w małej mieścinie, tutaj tylko metrem jeździ wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to wada tego silnika?

TTTM, podobno "każden" jeden musi to przejść, mój książkowo przy 50 tys, a zdarzało się co nie którym nawet przy 30,za to później już żadnych kłopotów nie sprawia, stary silnik bez wydumek- sprawdzona konstrukcja, w tej lekkiej budzie 206 nawet w miarę żwawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TTTM, podobno "każden" jeden musi to przejść, mój książkowo przy 50 tys, a zdarzało się co nie

> którym nawet przy 30,za to później już żadnych kłopotów nie sprawia, stary silnik bez wydumek-

> sprawdzona konstrukcja, w tej lekkiej budzie 206 nawet w miarę żwawy

dz 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do ASO to ci wszystko sprawdza/wydrukuja co bylo robione.

Jesli kierownikiem byl wspomniany Pan, rocznik 20sty to ja bym sie dwukrotnie zastanowil w jakim stanie jest ukad przeniesienia napedu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podjedz do ASO to ci wszystko sprawdza/wydrukuja co bylo robione.

> Jesli kierownikiem byl wspomniany Pan, rocznik 20sty to ja bym sie dwukrotnie zastanowil w jakim

> stanie jest ukad przeniesienia napedu...

napalili się na niedzielę więc odpada sick.gif bardzo wątpliwe, że ten wspomniany chirurg zrobił 70kkm, pozostaje dzisiaj załatwić vin i popdytać w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że tamtego Puga nie zdążyliśmy zobaczyć, bo został zarezerwowany tego dnia, co dawałem link, mamy takiego na oku:

klik

Patrząc na kierę, nie chce mi się wierzyć w ten przebieg, co wy na to ?

Historia:

Gość sprowadził osobiście rok temu od Niemca. Jeździła żona do pracy codziennie, zrobiła koło 15tys. Po sprowadzeniu wymienił rozrząd i olej, założył zimówki. Mówi, że sprzedaje bo potrzebuje kasy na budowę domu.

sam nie wiem niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że tamtego Puga nie zdążyliśmy zobaczyć, bo został zarezerwowany tego dnia, co dawałem link,

> mamy takiego na oku:

> klik

> Patrząc na kierę, nie chce mi się wierzyć w ten przebieg, co wy na to ?

> Historia:

> Gość sprowadził osobiście rok temu od Niemca. Jeździła żona do pracy codziennie, zrobiła koło

> 15tys. Po sprowadzeniu wymienił rozrząd i olej, założył zimówki. Mówi, że sprzedaje bo

> potrzebuje kasy na budowę domu.

> sam nie wiem

o 2 tys, za drogi, żadna rewelacja, takich akurat jak psów, a gadka jak zwykle taka sama, 10 bym dał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o 2 tys, za drogi, żadna rewelacja, takich akurat jak psów, a gadka jak zwykle taka sama, 10 bym

> dał

za sprowadzany jak ten tak, krajówki poniżej tej ceny nie schodzą, chyba ze szrot od mirasa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze kierownicą bym się nie przejmował można obszyć, ale jak jeździła kobieta to wiesz

> pierścionki itp. i kiera może wyglądać tragicznie.

obszyć, wymienić nie problem smile.gif boję się o przebieg, mało realny na wiek i wygląd kiery hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że tamtego Puga nie zdążyliśmy zobaczyć, bo został zarezerwowany tego dnia, co dawałem link,

> mamy takiego na oku:

> klik

> Patrząc na kierę, nie chce mi się wierzyć w ten przebieg, co wy na to ?

> Historia:

> Gość sprowadził osobiście rok temu od Niemca. Jeździła żona do pracy codziennie, zrobiła koło

> 15tys. Po sprowadzeniu wymienił rozrząd i olej, założył zimówki. Mówi, że sprzedaje bo

> potrzebuje kasy na budowę domu.

> sam nie wiem

Za wiele w bazach nie ma, ale spójrz, że już w 2007r miał prawie 14 tyś przejechane, więc licząc tyle na rok, to wychodzi deko większy przebieg, chyba że stał w krzaczorach.

09/08/2007 CZUJNIK TEMPER YES 13868 km

08/08/2007 TAXI 24E 13868 km

08/08/2007 HOLOWANIE 24E 13868 km

08/08/2007 WYPOZYCZENIE SAMOCHODU 24E 13868 km

08/08/2007 USŁUGODAWCA KOSZTA WEWNĘTRZNE 24E 13868 km

08/08/2007 HOLOWANIE 24E 13868 km

10/01/2007 OSLONA AKUM 000 1424 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako, że tamtego Puga nie zdążyliśmy zobaczyć, bo został zarezerwowany tego dnia, co dawałem link,

> mamy takiego na oku:

> klik

> Patrząc na kierę, nie chce mi się wierzyć w ten przebieg, co wy na to ?

> Historia:

> Gość sprowadził osobiście rok temu od Niemca. Jeździła żona do pracy codziennie, zrobiła koło

> 15tys. Po sprowadzeniu wymienił rozrząd i olej, założył zimówki. Mówi, że sprzedaje bo

> potrzebuje kasy na budowę domu.

> sam nie wiem

Żona jeździła Pługiem, a on pewnie Zafirą, przy okazji gogle mówi, że silniki i części do aut przywoził, pewnie też dla żony i siebie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obszyć, wymienić nie problem boję się o przebieg, mało realny na wiek i wygląd kiery

Stan techniczny się liczy a nie przebieg. Może mieć dwa razy więcej niż ten od dziadka chirurga a być o niebo lepszy. Skąd wiesz czy dziadek nie piłował zimnego silnika do 5 tys zostawiając tylko smród sprzęgła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.