Skocz do zawartości

Croma dla 5 osobowej rodziny


wodzu

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak jest z wielkością kanapy w Cromie. 5 osobowej rodzinie będzie ciasno ?

> Silnik 1.8 przy LPG wymaga regulacji zaworów ?

> Pzdr

Jeśli chodzi o wielkość i wygode z tyłu to jest naprawde ok. Wcześniej jeżdziłem minivanem i było zdecydowanie ciaśniej niż tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jest z wielkością kanapy w Cromie. 5 osobowej rodzinie będzie ciasno ?

> Silnik 1.8 przy LPG wymaga regulacji zaworów ?

> Pzdr

Najlepiej jak sobie podjedziesz i przymierzysz, bo dla jednych bedzie ok,a dla drugiego malo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rodzice i trójka dzieci od roku do 5 lat.

3 foteliki z tyłu się zmieszczą, ale muszą być zwykłe, bo z isofixem już będzie ciężko wcisnąć zwykły środkowy. Przy dwóch fotelikach z tyłu, na środku zmieści się szczupła kobieta ale ręce będzie musiała trzymać na kolankach. Najlepsza opcja to dwa foteliki isofix z tyłu i w środku tzw. poddupnik dla 5-cio latka jak jest wystarczająca wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3 foteliki z tyłu się zmieszczą, ale muszą być zwykłe, bo z isofixem już będzie ciężko wcisnąć

> zwykły środkowy. Przy dwóch fotelikach z tyłu, na środku zmieści się szczupła kobieta ale ręce

> będzie musiała trzymać na kolankach. Najlepsza opcja to dwa foteliki isofix z tyłu i w środku

> tzw. poddupnik dla 5-cio latka jak jest wystarczająca wysoki.

dokładnie, 3 foteliki z tyłu to już bieda. W takiej konfiguracji chyba lepszy byłby jakis minivan z 3 osobnymi fotelami z tyłu. Ja mam konfiguracje 2+1. Młody prawie 2 lata. We wrześniu byliśmy nad morzem na tydzień. Spakowaliśmy się ale dodatkowe klamory dla 2 dzieciaków hmm.gif ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nad morzem na tydzień. Spakowaliśmy się ale dodatkowe klamory dla 2 dzieciaków ciężko

Eeee tam gadasz. Pakujesz ile się zmieści, jedno, dwa, czy trzy dzieciaki i tak żona zabiera najwięcej.

Przy dzieciakach w Comie, najważniejsze dla mnie jest, że nie kopią w przednie oparcia siedzeń ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeee tam gadasz. Pakujesz ile się zmieści, jedno, dwa, czy trzy dzieciaki i tak żona zabiera

> najwięcej.

no niby masz racje, ale wózek quinnie speed spacerówka, łóżeczko turystyczne no i połowa bagażnika zajęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no niby masz racje, ale wózek quinnie speed spacerówka, łóżeczko turystyczne no i połowa bagażnika

> zajęta.

Najmłodsze zajmuje najwięcej miejsca w bagażniku. Starsze już nie potrzebują łóżeczek, wózków i paczek pampersów. Starsze potrzebują tablet z bajkami i grami, a to już się mieści u nich na ich kolanach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Starsze potrzebują tablet z bajkami i grami, a to już się mieści u nich na

> ich kolanach

Niestety przy starszych dzieciach jest jeszcze rowerek, hulajnoga itp. Przy małym dziecku jest na pewno problem spakować się do cromy przy starszych już tylko ciężko. Jak moja córka była maluchem to miałem opla zafirę a tam do bagażnika co się nie wrzuciło to i weszło, w cromie to był podstawowy zarzut mojej mulher.gif że ją ograniczam po względem bagażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak jest z wielkością kanapy w Cromie. 5 osobowej rodzinie będzie ciasno ?

W stilo mW więcej miejsca na szerokość przy 2 fotelikach i dorosłej osobie w środku. Ale rzeczywiście na długość lepiej w cromie, nie dostaje kopniaków w fotel. Jednak dłuższa trasa ? Za bardzo sobie tego nie wyobrażam, zwłaszcza że bagażnik duży, ale niezbyt ustawny (stilo to było to). Czyli moim subiektywnym zdaniem ciasno.

> Silnik 1.8 przy LPG wymaga regulacji zaworów ?

Nie wiem, mam diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwójkę dzieci (7 lat i 1,5 roku) i czasami wieziemy ze sobą babcię, to rzeczywiście komfortu po środku to ona nie ma. Jeżeli jednak siedzi przy drzwiach, a foteliki obok siebie jest już wygodnie. Przyczyną jest fotelik starszej, gdyż jego zagłówek opiera się o tylny słupek i nie można go przysunąć do samych drzwi. Gdyby Croma nie zwężała się tak mocno przy dachu byłoby dużo lepiej.

Jeżeli chodzi o pakowność bagażnika nie ma większych problemów, ale proponuję siatkę odgradzającą, wtedy można ładować pod sufit.

Co do silnika 1.8 to nic nie mogę powiedzieć, wybrałem diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.