Skocz do zawartości

co by tu kupić...


Bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

> groszowa sprawa ale ze nie oplaca sie robic takich groszowych zakupow u mnie to polecam spojrzec

> na filterki i bzdety i wtedy zamowic

dlatego robię sobie listę życzeń i na wiosnę złożę zamówienie na pierdółki waytogo.gif

a tak btw jak wygląda sprawa filtra kabinowego w MII, są ponoć dwa rodzaje różniące się minimalnie grubością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co kupujemy ?

> filtr kabinowy w sumie mógłbym łyknąć

kabinowy, żarówki jak polecisz zlosnik.gif oleju, linkę ręcznego, tuleje belki tylnej (ponoć luzy się zaczynają pojawiać - muszę to jeszcze sprawdzić bo ja nic nie czuję/słyszę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie ten nowy nabytek ,czekamy na fotki

na razie czasu brak na foty- teraz szukam fotela kierowcy z poduchą i napinaczem, uszczelki/listwy na dach (w miejsce relingów, bo są krzywe i ujowe), no i czekam na wizytę u lakiernika zlosnik.gif Można gdzieś dostać plastikowe nakładki na nadkola? do reni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem TO . Ma trochę rudej na nadkolach, ale "powierzchownej", dam do zeszlifowania i malowania, siedzenie kierowcy krzywe i przetarte, parę wgniotek po gradobiciu, termostat do wymiany- ogólnie nie najgorzej, mechanicznie dobrze... dałem trzy tysie, ubezpieczenie pół roku, przegląd na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na razie czasu brak na foty- teraz szukam fotela kierowcy z poduchą i napinaczem, uszczelki/listwy

> na dach (w miejsce relingów, bo są krzywe i ujowe), no i czekam na wizytę u lakiernika Można

> gdzieś dostać plastikowe nakładki na nadkola? do reni?

Tu sa nakładki ale jeszcze nie widziałem reni z tym http://allegro.pl/renault-megane-nakladki-na-blotniki-nadkola-2-szt-i3929332318.html do naszego koloru chya czarny byłby dobry.. wink.gifMaluj ,kupuj i zara tu pokazuj jak to wygląda,może sam sie skusze.. 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem TO .

ogromny sentyment mam do tego auta,

fajny gruby welur, z tyłu siedzi się jak na kanapie przed telewizorem

szkoda że nie ma klimy,

kierownica nie daje dziwnych dźwięków przy skręcaniu? szczególnie do oporu? płyn psika na szybę ?

przez okres eksploatacji tego auta, najcześciej wymieniałem gumy na stabilizatorze przód,

dwa razy czyściłem czujnik położenia wału ok.gif jakby nie chciał odpalić, to czujnik idzie na pierwszy ogień zlosnik.gif

fajne autko, naprawdę smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu sa nakładki ale jeszcze nie widziałem reni z tym

> http://allegro.pl/renault-megane-nakladki-na-blotniki-nadkola-2-szt-i3929332318.html do

> naszego koloru chya czarny byłby dobry.. Maluj ,kupuj i zara tu pokazuj jak to wygląda,może

> sam sie skusze..

proszę cie, przecież to strasznie wygląda... nawet na mercu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kupiłem TO . Ma trochę rudej na nadkolach, ale "powierzchownej", dam do zeszlifowania i

> malowania, siedzenie kierowcy krzywe i przetarte, parę wgniotek po gradobiciu, termostat do

> wymiany- ogólnie nie najgorzej, mechanicznie dobrze... dałem trzy tysie, ubezpieczenie pół

> roku, przegląd na rok.

jestem pełen podziwu, że takie spore i funkcjonalne auto mozna kupić za takie psie pieniądze. Na pewno będzie trzeba troche włożyć, ale śmiao można nieduzym kosztem doprowadzić do porzadku i będzie służyło. To chyba ogromna zaleta Meganek, że ludzie niedoceniają a dzieki temu ceny są niższe i mozna mieć dobre auto za nieduży piniądz zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jestem pełen podziwu, że takie spore i funkcjonalne auto mozna kupić za takie psie pieniądze. Na

> pewno będzie trzeba troche włożyć, ale śmiao można nieduzym kosztem doprowadzić do porzadku i

> będzie służyło. To chyba ogromna zaleta Meganek, że ludzie niedoceniają a dzieki temu ceny są

> niższe i mozna mieć dobre auto za nieduży piniądz

Mam nadzieję że w czwórce się zmieszczę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.