Skocz do zawartości

Luty - spamujmy razem przez 28 dni ;)


costam000

Rekomendowane odpowiedzi

> Dnia 06/02/14 na swiat przyszla Emilka ważąca 3,55kg i mierzaca 54cm.

> Mama i dzidzia sie czuja idelanie.

gratulacje, smile.gif

podobna do taty? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dnia 06/02/14 na swiat przyszla Emilka ważąca 3,55kg i mierzaca 54cm.

> Mama i dzidzia sie czuja idelanie.

Gratulacje dla dumnych Rodziców i wszystkiego naj dla Młodej 526.gif526.gif

ps.

gdyby poczekała jeden dzień, była by młodsza ode mnie równo 4x10 yikes.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratulacje dla dumnych Rodziców i wszystkiego naj dla Młodej

dziekujemy smile.gif

> ps.

> gdyby poczekała jeden dzień, była by młodsza ode mnie równo 4x10

To stary juz jestes zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam małe pytanie czy tą srebrną ramkę można samą wymienić czy razem z całym mieszkiem?

kupić to tylko z mieszkiem.. sama nie występuje a wymienić można tak jak i sam mieszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany - zastanawiam się nad przyciemnieniem szyb, dokładnie to bardziej chodzi mi o walkę z palącym latem słońcem. Po wielu poszukiwaniach na placu boju zostało przyciemnianie piecowe lub folie 3M z serii Crystalline. Ponieważ zależy mi na braku problemów z policial.gif w połaczeniu z poprawa komfortu termicznego w aucie, zastanawiam się nad przyciemnieniem piecowym szyby czołowej lub czołowej i przednich bocznych i ofoliowaniu reszty. Chciałem zapytać czy ktoś miał doświadczenia z przyciemnianiem piecowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam wszystkie folia przyciemnione(procz czolowej, bo ona odbija promienie slonczene), ale auto

> nie zarejstrowane w PL.

Niestety do Cromy nie ma szyby czołowej podgrzewanej na zimę i solarnej na lato sick.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam zamiar mieszek uszyć ze skóry to przy okazji bym zmienił tą ramkę na srebrną.

Mieszki na Alledrogo dostaniesz.. ostatnio kupowałem do W203 ładny ze skóry... polecam ok.gif a co do ramki to wszystkie po FL maja te przed nie maja... ja mam ale sobie dokleiłem srebrną ramkę za 2 zł hehe.gif

287365848-2013-12-04-257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy działa Wam poprawnie ePer z tego linku?

> http://eper.fiatklubpolska.pl/navi?FORCED=TRUE#

> mi nie chce wyświetlać obrazków

Nie mam przyciemnionych fabrycznie z tyłu, jednak to nie problem, można to zrobić dowolna folią. Nie przepadam za słońcem i denerwuje mnie latem ciepło przenikające przez szybę czołową i przednie boczne, które wyraźnie czuję na ciele. Zaryzykuje chyba na czołową i przednie boczne CR70 a na resztę CR40 lub coś tańszego, jeśli cena za 3M zabije.

Ten eper ma częste pady w weekendy, mogę ci dać na priv namiar na działającą instalację V76.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam przyciemnionych fabrycznie z tyłu, jednak to nie problem, można to zrobić dowolna folią.

wg mnie przyciemnione fabrycznie wyglądają znacznie lepiej od najlepszej folii...

> Nie przepadam za słońcem i denerwuje mnie latem ciepło przenikające przez szybę czołową i

> przednie boczne, które wyraźnie czuję na ciele. Zaryzykuje chyba na czołową i przednie boczne

jeśli lubisz potyczki z policial.gifbusted.gif

hmm.gifhmm.gifnajlepiej położoną folię łatwo odróżnić od fabrycznego przyciemniania w miejscach kropek (przechodzenie na czarny pasek na obrzeżach szyby)

> Ten eper ma częste pady w weekendy, mogę ci dać na priv namiar na działającą instalację V76.

yaya.gifJeśli możesz, to poproszę na prv 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wg mnie przyciemnione fabrycznie wyglądają znacznie lepiej od najlepszej folii...

> jeśli lubisz potyczki z

> najlepiej położoną folię łatwo odróżnić od fabrycznego przyciemniania w miejscach kropek

> (przechodzenie na czarny pasek na obrzeżach szyby)

> Jeśli możesz, to poproszę na prv

Znalazłem fabrycznie przyciemniony komplet szyb do Cromy za 300zł, więc tył idzie do wymiany, ponieważ nie opłaca się oklejać. Zastanawiam się czy testowo nie przyciemnić przednich bocznych, które dostanę za 50 zł do kompletu tylnych - koszt przyciemnienia piecowego to 150zł?

Działający EPER znalazłem na konkurencyjnym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem fabrycznie przyciemniony komplet szyb do Cromy za 300zł, więc tył idzie do wymiany,

> ponieważ nie opłaca się oklejać. Zastanawiam się czy testowo nie przyciemnić przednich

> bocznych, które dostanę za 50 zł do kompletu tylnych - koszt przyciemnienia piecowego to

> 150zł?

> Działający EPER znalazłem na konkurencyjnym forum.

boczne są wklejane? opłaca się taka operacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> boczne są wklejane? opłaca się taka operacja?

Gość gwarantuje wymianę wszystkich szyb łącznie z klejonymi za 200zł, za dobrą folię plus oklejenie zapłacę 100 - 150 zł mniej. Moim zdaniem warto, dodatkowo wszystkie szyby są z mojego rocznika. Tyle, że to wszystko jest mało istotne i dotyczy tyłu, a mnie interesuje zmniejszenie emisji ciepła przez szyby przednie boczne i czołową. Dla mnie to są jakieś jaja - auto klasy D, dobrze wyposażone, projektowane przez Makaronów ze słonecznej Italii i nie ma nawet w opcji szyby czołowej o podwyższonym komforcie cieplnym screwy.gif!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przez szyby przednie boczne i czołową. Dla mnie to są jakieś jaja -

>

przecież boczne przednie są już fabrycznie na tyle przyciemnione, że jakakolwiek dalsza ingerencja będzie wiązała się z odebranym dowodem rej. przy kontroli policji; co do przedniej to też jest maksymalnie (czyli około 25%) przyciemniona;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież boczne przednie są już fabrycznie na tyle przyciemnione, że jakakolwiek dalsza ingerencja

> będzie wiązała się z odebranym dowodem rej. przy kontroli policji; co do przedniej to też jest

> maksymalnie (czyli około 25%) przyciemniona;

> przecież boczne przednie są już fabrycznie na tyle przyciemnione, że jakakolwiek dalsza ingerencja

> będzie wiązała się z odebranym dowodem rej. przy kontroli policji; co do przedniej to też jest

> maksymalnie (czyli około 25%) przyciemniona;

Szyby przyciemniane lub inaczej atermiczne to już bardzo stara technologia. Dzisiejsze nowoczesne szyby są jasne i jednocześnie zatrzymują bardzo dużo UV i podczerwieni. Trochę nowsze rozwiązanie to szyby solarne i są standardem, które osbijają sporą część energii słonecznej, natomiast najnowsze szyby są wspomagane wielowarstwowa nanotechnologią i filtrują oraz odbijają UV i podczerwień, przy jednoczesnym małym tłumieniu pasma widzialnego. Takie szyby są standardem w autach klasy wyższej, niestety nie w Polsce i nawet UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.