Skocz do zawartości

Licznik z obrotomierzem


antonioo_lpu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy forumowicze podpowiedzcie jak dokładnie podpiąć licznik z obrotomierzem. Auto cc899 po swapie na 1100->góra 1,2mpi.

Wiem że trzeba pociągnąc kabel z kompa pin 23 a dalekj w liczniku nie mam pokjecia pod co podpiac. Stosowalem juz kilka patentów z różnych for o cc i niestety albo ni ekumam albo z innej planety jestem.Dajcie jakis prosty schemat co gdzie jak i kiedy.

P.S.

Auto odpalone co do innych moich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Koledzy forumowicze podpowiedzcie jak dokładnie podpiąć licznik z obrotomierzem. Auto cc899 po

> swapie na 1100-Wiem że trzeba pociągnąc kabel z kompa pin 23 a dalekj w liczniku nie mam

> pokjecia pod co podpiac. Stosowalem juz kilka patentów z różnych for o cc i niestety albo ni

> ekumam albo z innej planety jestem.Dajcie jakis prosty schemat co gdzie jak i kiedy.

> P.S.

> Auto odpalone co do innych moich postów.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na tego posta? Też mam zamiar zmienić licznik na CCSowy z 899tkowego, podchodzi to p&p? w tej chwili sygnał na obrotomierz zewnętrzny mam pociągnięty z podstawki przekaźnika pokmpy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli kwestia podłączenia 1 kabelka, konkret

podłączylem tak jak podaja na tym forum cc i lipa.niestety nie dziala.nie czaje jak mozna podpiac 1 kabel w 2 miejsca po co.dajcie jakis schemat punkt po punkcie co usunac co dodac i wtedy moze nie bedzie problemu.albo jakis inny jestem albo ja mam inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podłączylem tak jak podaja na tym forum cc i lipa.niestety nie dziala.nie czaje jak mozna podpiac 1

> kabel w 2 miejsca po co.dajcie jakis schemat punkt po punkcie co usunac co dodac i wtedy moze

> nie bedzie problemu.albo jakis inny jestem albo ja mam inaczej.

1 kabalek w dwa miejsca? moim zdaniem trochę na okrętkę, ale kazali po prostu sygnał z przekaźnika podpiąć pod ten 3 od dołu pin prawej dolnej kostki. Jeśli już coś dochodzi do tego pinu, to po prostu trzeba się dopiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1 kabalek w dwa miejsca? moim zdaniem trochę na okrętkę, ale kazali po prostu sygnał z przekaźnika

> podpiąć pod ten 3 od dołu pin prawej dolnej kostki. Jeśli już coś dochodzi do tego pinu, to po

> prostu trzeba się dopiąć.

dopiac sie nie mozesz. Musisz uciac ten kabel i wtedy sie wlutowac. Nie wiem od czego ten kabel jest ale dopinajac sie do niego jest kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.