Skocz do zawartości

Wkrętarka


4thelement

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem pod co się podczepić ale nie znalazłem odpowiedniego tematu więc zakładam nowy.

Mam okazję kupić wkrętarkę O takie maleństwo, cena jaką mi znajomy w sklepie zapronował to 200zł ( towar jako końcówka asortymentu i wielka obniżka).

W zestawie to co daje producent, czyli walizka, 2 baterie, ładowarka, bity.

Cena jak dla mnie atrakcyjna, tyle że trochę małe to to, w sumie jakoś specjalnie nie mam zamiaru tego wykorzystywać profesionalnie, ale trzeba czasem coś przykręcić, wywiercić....

Sprzęt full sprawny, niedawno mieli dostawę ale centrala stwierdziła że wycofuje się to z asortymentu i wyprzedają.

brać, czy olać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 22Nm, 10mm wiercenia w stali - aż za dużo do domowego użytku.

> Sam szukam czegoś fajnego, jakbyś nie chciał to chętnie ją przygarnę.

> Jakby co pisz na PW

do niedzieli jest wyprzedaż w Leroyu, dziś się zaczęła, m.in. ten sprzęt jest wyprzedawany, mieli jeszcze jakiegoś einhella na 14V z baterią Litową tyle że w zestawie jedna sztuka tylko była....może wam się uda też wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do niedzieli jest wyprzedaż w Leroyu, dziś się zaczęła, m.in. ten sprzęt jest wyprzedawany, mieli

> jeszcze jakiegoś einhella na 14V z baterią Litową tyle że w zestawie jedna sztuka tylko

> była....może wam się uda też wyrwać

w którym LM? bo na stronie nic o wyprz. nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w którym LM? bo na stronie nic o wyprz. nie widzę

w każdym,

tajemnica poliszynela smile.gif w każdy drugi lub trzeci weekend miesiąca są wyprzedaże końcówek serii, można łyknąć fajne sprawy za małą kasę, np dziś widziałem brodzik z Cersanita 90x90 za 50zł smile.gif, dwie wkrętarki, ta moja i Einhel po 200zł, i wiele innych rzeczy w mocno obniżonej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w każdym,

> tajemnica poliszynela

asz Ty konspirancie spy.gifzlosnik.gif

> w każdy drugi lub trzeci weekend miesiąca są wyprzedaże końcówek serii,

> można łyknąć fajne sprawy za małą kasę, np dziś widziałem brodzik z Cersanita 90x90 za 50zł ,

> dwie wkrętarki, ta moja i Einhel po 200zł, i wiele innych rzeczy w mocno obniżonej cenie

trzeba się będzie wybrać jutro jak się uda wink.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> A co powiecie na taką

> :http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-E9A9960D-D6658768/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?action=showDetail&id=9950

> do robót koło domu powinna starczyć.

minusem tej wkrętarki jest jedna szt baterii smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie na taką

> :http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-E9A9960D-D6658768/www_lidl_pl/hs.xsl/oferta.htm?action=showDetail&id=9950

> do robót koło domu powinna starczyć.

mam jej ciut slabsza siostre i daje rade - powinna ci wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.