Skocz do zawartości

Jaki skuter


Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ cpi oliver city już dogorywa ponad 20 kkm przebiegu zapadła decyzja o kupnie czegoś nowego.Trochę mocniejszego.Raczej nowego.Budżet do max.10000 zł.No i tak wyszło że zostały dwie maszyny oba maxi skutery Romet 250 i Junak 250.Który wg.Was będzie lepszy?? yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ponieważ cpi oliver city już dogorywa ponad 20 kkm przebiegu zapadła decyzja o kupnie czegoś

> nowego.Trochę mocniejszego.Raczej nowego.Budżet do max.10000 zł.No i tak wyszło że zostały

> dwie maszyny oba maxi skutery Romet 250 i Junak 250.Który wg.Was będzie lepszy??

IMO do rozwazenia tez Honda PCX 150. Co prawda to nie 250 ale za to cena dosc atrakcyjna - katalogowo 12.700 PLN za tegoroczny model.

Dla porownania Kymco Dink 200i kosztuje ok. 11k PLN. Silnik co prawda troche wiekszy natomiast w tym zestawieniu mysle ze wiekszosc osob wolaloby Honde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz swoim cpi zrobiłem ponad 20000 km głównie po mieście i polnych drogach i wymieniłem

> prewencyjnie pasek napędowy!!!!!! Burgman zawsze mi się podobał tylko to trochę za drogo.

To w końcu dogorywa czy był bardzo udany? Ja miałem Burgmana i wiem, że za 10 można znaleźć naprawdę świetny sprzęt. Inwestowanie takich pieniędzy w chińczyki to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/kymco-dink-200i-krakow-M3584416.html

Mam taki od 2009 roku i jeździ, co prawda mało nim zrobiłem kilometrów, ale nic się nie zepsuło (poza akumulatorem któremu pomogłem przez ładowanie go całą zimę automatyczną ładowarką).

W tym roku mam zamiar wymienić pasek i zrobić regulację zaworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz 20 kkm na taki mały dwusuw to naprawdę jest dużo.U mnie wszędzie jedzie się pod górę czuć

> już mniejszą moc.Wszędzie się długo jedzie

Sorki za O.T. ale z takimi widokami, to można się wlec po Twoich rejonach wink.gif20.GIFhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kymco w ciemno

Na dojazdy do pracy i małe wycieczki kupiłem w tym tygodniu Kymco Agility City 4T. Fajnie i solidnie wykonany. Kupuj, więc Kymco a nie chińczyka z którym będziesz miał wieczne problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko nowe oscyluje koło 10000,w Krakowie znalazłem nowe z 2012 roku.Pisze że cena do negocjacji

> myślę że z 20% może by zbił.Chyba nie ma jakiś znaczących zmian miedzy modelami 12 a 14

Gadaj z kol. maag-iem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat pasek pracuje. Przecież oleje przeznaczone do silników samochodowych nie mogą być jakieś inne grinser006.gif Cen olejów do moto nie znam ale np. taki Mobil 1 0W40 jaki używam do samochodów kosztuje w granicach 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.