Skocz do zawartości

Żarówki OSRAM czy PHILIPS


widwa

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam. Zastanawiam się nad wyborem żarówek do seja czy kupić np takie OSRAM NightBreaker czy

> PHILIPS ultra xenon effect czy PHILIPS extreme vision które polecacie ? albo ew jakiś innych

> producentów

Imo wszystkie na pewno lepsze od standardowej żarówki.

Jak się zdecydujesz już to szukaj w sklepach - powinno być taniej.

Za osram night breaker to dałem 50 zł z przesyłką - więc nie wiem skąd taka cena kosmiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Philips H4 X-Treme Vision i jest różnica, miałem wcześniej tugsram +60% i były słabsze.

Tylko nie wież w reklamę +100%, bo to moze jest +10%, te +100% jest tylko w kilku punktach na drodze (u każdego producenta)

Prawdziwe +100% to dają lampy 130/100W tylko raczej instalacja tego nie wytrzyma i nie mają homologacji.

Te philipsy BV świecą min. słabiej od XV ale i tak dość dobrze i jest białe światło, bo w przeciwieństwie do innych "niebieskich" powłoka niebieska jest delikatna i zabiera tylko minimalną ilość światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram w wersji Plus - bardzo fajnie świeci, ale krótko. Dokładnie 1 rok. Jedna po drugiej przepaliły się w odstępie kilku dni, nie sądzę aby to był przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osram w wersji Plus - bardzo fajnie świeci, ale krótko. Dokładnie 1 rok. Jedna po drugiej

> przepaliły się w odstępie kilku dni, nie sądzę aby to był przypadek.

Generalnie sądzę, że takie coś to działa tylko chwilę. Albo się zniszczy odbłyśnik w lampie albo słynne kostki w SC/CC tego nie wytrzymają. Jak ktoś nie jeździ tras w nocy to moim zdaniem bez sensu. A jak ktoś jeździ to lepiej wsadzić soczewkę i HIDa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Generalnie sądzę, że takie coś to działa tylko chwilę. Albo się zniszczy odbłyśnik w lampie albo

> słynne kostki w SC/CC tego nie wytrzymają. Jak ktoś nie jeździ tras w nocy to moim zdaniem bez

> sensu. A jak ktoś jeździ to lepiej wsadzić soczewkę i HIDa.

Nie masz racji wszystkie lampy z homologacją 12V 60/55W nic nie zrobią instalacji,bo wg. normy muszą mieć określone parametry prądowe.

Jedynie po przez inną skrętkę, gaz czy inne elementy lepsze uzyskuje się te +"ileś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam NightBreaker mam dają dużo fajniejsze światło niż fabryczne.

Mam podrasowaną elektrykę i ledy do jazdy dziennej.

Żarówki mam już ponad dwa i pół roku.

Ale widzę że teraz wyszły jeszcze bardziej wysilone.Moje to jeszcze +90%

Jak umrą to na pewno założę 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.