Skocz do zawartości

niebieski nie reaguje !!


PannaDzika

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa wygląda tak... jakiś czas wstecz coś mi odbierało prąd magik (super) magik twierdził że to alarm, centralka wszystko na raz łączone... więc pokombinował tak że mi centralka nie zamykała lewych drzwi, pomijam to, w grudniu mi zaczął alarm świrować, przez zimę i tak autem nie jezdziłam więc temat odpuszczony ale od trzech dwóch tygodni męczymy temat auta, wymieniony alternator, porobione jest ok... nagle wczoraj obroty skaczą, dusi się, alarm pika... dzisiaj rano brat miał wyjeżdżać, zatankował jedzie i się krztusił, nagle walnął i nie odpalił, kontrolki się zapalają, paliwo dopływa ale nie reaguje na nic jak dobrze pamiętam pokazuje 'fps on' - słyszałam że to jakiś przycisk reagujący na kolizję gdzie auto na nic nie raguje...

pomocy, bo zamiast zacząć robić coś w końcu przy aucie to je za domem mi mąż spali wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawa wygląda tak... jakiś czas wstecz coś mi odbierało prąd magik (super) magik twierdził że to

> alarm, centralka wszystko na raz łączone... więc pokombinował tak że mi centralka nie zamykała

> lewych drzwi, pomijam to, w grudniu mi zaczął alarm świrować, przez zimę i tak autem nie

> jezdziłam więc temat odpuszczony ale od trzech dwóch tygodni męczymy temat auta, wymieniony

> alternator, porobione jest ok... nagle wczoraj obroty skaczą, dusi się, alarm pika... dzisiaj

> rano brat miał wyjeżdżać, zatankował jedzie i się krztusił, nagle walnął i nie odpalił,

> kontrolki się zapalają, paliwo dopływa ale nie reaguje na nic jak dobrze pamiętam pokazuje

> 'fps on' - słyszałam że to jakiś przycisk reagujący na kolizję gdzie auto na nic nie raguje...

> pomocy, bo zamiast zacząć robić coś w końcu przy aucie to je za domem mi mąż spali

Możliwe że masz ten czujnik wstrząsowy, a guzika musisz szukać gdzieś nad nogami kierowcy, przynajmniej w CC tak jest smile.gif inne fiaty też mają pod siedzeniem kierowcy smile.gif Możliwe że go wybiło i dlatego nie chce odpalić. W pandzie u taty Dudiego był ostatnio podobny przypadek i przeszukaliśmy wszystko, czujnik wstrząsowy był ok, a okazało sie że bezpiecznik jeden przepaliło, po wymianie pali na dotyk. Trzeba posprawdzać wszystko co możliwe dla normalnego szarego człowieka zanim sie zacznie myśleć o mechaniku ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możliwe że masz ten czujnik wstrząsowy, a guzika musisz szukać gdzieś nad nogami kierowcy,

> przynajmniej w CC tak jest inne fiaty też mają pod siedzeniem kierowcy Możliwe że go wybiło

> i dlatego nie chce odpalić. W pandzie u taty Dudiego był ostatnio podobny przypadek i

> przeszukaliśmy wszystko, czujnik wstrząsowy był ok, a okazało sie że bezpiecznik jeden

> przepaliło, po wymianie pali na dotyk. Trzeba posprawdzać wszystko co możliwe dla normalnego

> szarego człowieka zanim sie zacznie myśleć o mechaniku

drogą bezpieczników szli teraz żeby alarm nie wariował, wzięłam sobie na jutro wolne i będziemy sprawdzać oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'fps on' to znaczy, że czujnik zderzeniowy się włączył. Musisz go wcisnąć. Jest na środku pod konsolą 'w nogach', na wysokości tunelu środkowego wink.gif O ile dobrze pamiętam to nawet może być pod gumową zaślepką. Przynajmniej u mnie tak było wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 'fps on' to znaczy, że czujnik zderzeniowy się włączył. Musisz go wcisnąć. Jest na środku pod

> konsolą 'w nogach', na wysokości tunelu środkowego O ile dobrze pamiętam to nawet może być

> pod gumową zaślepką. Przynajmniej u mnie tak było

trochę to dziwne. Przy włączonym czujniku zderzeniowym nie powinno być paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 'fps on' to znaczy, że czujnik zderzeniowy się włączył. Musisz go wcisnąć. Jest na środku pod

> konsolą 'w nogach', na wysokości tunelu środkowego O ile dobrze pamiętam to nawet może być

> pod gumową zaślepką. Przynajmniej u mnie tak było

pali !!

coś mu totalnie odcięło prąd... ze względu na godzinę jutro będziemy męczyć temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.