Skocz do zawartości

Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

> To pisać że zakładam?

Nie pisz, tylko zakładaj zlosnik.gif

W zeszłym tygodniu byłem na przeglądzie i bezczelnie wjechałem na "dziennych''. Pan diagnosta sobie pomrygał światłami i stwirdził że wszystko OK ok.gif Rozgadał się natomiast na temat 7 calowego LCD i długo oglądał Cromę od środka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pisz, tylko zakładaj

> W zeszłym tygodniu byłem na przeglądzie i bezczelnie wjechałem na "dziennych''. Pan diagnosta sobie

> pomrygał światłami i stwirdził że wszystko OK Rozgadał się natomiast na temat 7 calowego LCD

> i długo oglądał Cromę od środka

Ja od sierpnia na tym module jeżdżę. grinser006.gif

Jutro jadę na przegląd i też jestem ciekawy czy diagnosta to zauważy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozgadał się natomiast na temat 7 calowego LCD

Byłem ostatnio u fachowców, u których zakładamy do służbowych autach audio, kamery cofania, alarmy itp, pokazując wiadomego navroda ( zresztą u nich go kupiłem) i miejsce gdzie ma być zamontowany łącznie z pokazaniem filmiku i zdjęć i stwierdzili, że nie podejmują się tematu bo nie mają pomysłu szczególnie na proste wyciąganie karty sd frown.gif. Tak więc chyba będę musiał nabyć zgrzewkę lubuskiego i mieć nadzieję, że kolega tom111 pomoże to ustrojstwo zamontować. Jutro Cromcia będzie miała ciekawy dzień dostanie świeży olej Amsoila, dostanie w końcu letnie obuwie, to wszystko rano. W południe wizyta w Cinsofcie w celu pozbycia się egra oraz croma zostanie wzbogacona o dodatkowe koniki smile.gifzlosnik.gifzlosnik.gif. Zobaczymy jak to wszystko jutro wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja od sierpnia na tym module jeżdżę.

Druciarnie zrobiłeś, czy fachowo polutowane? Bo wiesz kabelki się połamią i pogniją i ..... zlosnik.gifzlosnik.gif

> Jutro jadę na przegląd i też jestem ciekawy czy diagnosta to zauważy

Ten mój diagnosta zauważył. Ma takie wielkie lustro z przodu hali i sobie mrygał drogowymi, ale pewnie pierwszy raz widział Cromę i się nie czepiał. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stwierdzili, że nie podejmują się tematu bo

> nie mają pomysłu szczególnie na proste wyciąganie karty sd

Jak to fachowcy, ograniczeni rutyną. Ja nie wiedziałem że się nie da i się podjąłem zlosnik.gifzlosnik.gif

Wyjęcie SD zajmuje 10 sekund palacz.gif

> zgrzewkę lubuskiego i mieć nadzieję, że kolega tom111 pomoże to ustrojstwo zamontować.

Na szczęście Lubuskiego nie sprzedają w zgrzewkach, bo to nie jest koncernowe piwo, ale skrzynka na dwóch, to by było coś ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Druciarnie zrobiłeś, czy fachowo polutowane? Bo wiesz kabelki się połamią i pogniją i .....

Gościu z ASO mi to robił ale nie w ASO hehe.gif polutowane i wszystkie kable obciągnięte taką szmacianą izolację więc prawie jak fabryka. cool.gif

> Ten mój diagnosta zauważył. Ma takie wielkie lustro z przodu hali i sobie mrygał drogowymi, ale

> pewnie pierwszy raz widział Cromę i się nie czepiał.

Jutro się okaże, jak się będzie czepiał to wyciągnę bezpiecznik, a jak się dalej będzie czepiał to pojadę do konkurencji hahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gościu z ASO mi to robił ale nie w ASO polutowane i wszystkie kable obciągnięte taką szmacianą

> izolację więc prawie jak fabryka.

To i tak nic nie da zlosnik.gif Zgnije Panie, bo kabelki ruszone i zgnić muszą zlosnik.gif Poza tym to Fiat i pewnie już wszystko zgnite zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> Jutro się okaże, jak się będzie czepiał to wyciągnę bezpiecznik, a jak się dalej będzie czepiał to

> pojadę do konkurencji

To się pochwal. Trzymam kciuki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym miejscu montowałeś moduł? wstępnie wybrałem skrzynkę koło aku , kable pod drogowe bezpośrednio przy wtyczce A - pin 22 i 25, z twoich wpisów wnioskuję że lepiej przewody przylutować niż łączyć na "szybkozłączki"? palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... stwierdzam, ze czas na zmianę opon na letnie zlosnik.gif śniegu już nie będzie ... jutro wymieniam hehe.gif chyba jestem już ostatni zlosnik.gif

Przy okazji dzisiaj Croma mnie zaatakowała tylną klapą ... jednym słowem jakaś z sprężyn gazowych padła sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w którym miejscu montowałeś moduł? wstępnie wybrałem skrzynkę koło aku , kable pod drogowe

Tak samo, skrzynka bezpieczników ok.gif

> z twoich wpisów wnioskuję że lepiej przewody

> przylutować niż łączyć na "szybkozłączki"?

Wg mnie to wszystko jedno. Szybkozłączki też działają ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W wakacje to przerabiałem.

> Padł jeden siłownik i klapa swobodnie opadała

Zastanawiałem się nad mocniejszą sprężynę aby mi klapę podnosiła do góry po otwarciu ale nic nie pasuje sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lepiej polutować.

> W poprzednim samochodzie miałem instalacje haka na szybkozłączkach i trzeba było przerabiać na

> lutowaną.

Pewnie tak, ale tu jest tylko jeden kabelek, a nie instalacja wink.gif Na dodatek pod maską, gdzie jest ciepło i sucho wink.gif, ale jak ktoś lubi lutować to czemu nie zlosnik.gif

Ostatnio zrobilem sobie bluetootha do kasku motocyklowego, nalutowałem się za wsze czasy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiałem się nad mocniejszą sprężynę aby mi klapę podnosiła do góry po otwarciu ale nic nie

> pasuje

jak zastosujesz mocniejsze to czasem przy otwieraniu bagażnika możesz dostać w "zęby" bokser.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg mnie to wszystko jedno. Szybkozłączki też działają

Ale są większe , a lutowane ładnie mieści się w peszlu wraz z pozostałymi kabelkami a poza tym jest zdecydowanie trwalsze smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem ostatnio u fachowców, u których zakładamy do służbowych autach audio, kamery cofania, alarmy

> itp, pokazując wiadomego navroda ( zresztą u nich go kupiłem) i miejsce gdzie ma być

> zamontowany łącznie z pokazaniem filmiku i zdjęć i stwierdzili, że nie podejmują się tematu bo

> nie mają pomysłu szczególnie na proste wyciąganie karty sd . Tak więc chyba będę musiał nabyć

> zgrzewkę lubuskiego i mieć nadzieję, że kolega tom111 pomoże to ustrojstwo zamontować. Jutro

> Cromcia będzie miała ciekawy dzień dostanie świeży olej Amsoila, dostanie w końcu letnie

> obuwie, to wszystko rano. W południe wizyta w Cinsofcie w celu pozbycia się egra oraz croma

> zostanie wzbogacona o dodatkowe koniki . Zobaczymy jak to wszystko jutro wyjdzie.

Wrzuć potem wykres z hamownii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale są większe , a lutowane ładnie mieści się w peszlu wraz z pozostałymi kabelkami a poza tym jest

> zdecydowanie trwalsze

Zgadzam się że lutowanie lepsze, ale jak ktoś nie ma dostępu do prądu przy samochodzie żeby podłączyć lutownice, to szybko-złączki są dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wrzuć potem wykres z hamownii..

Właśnie wróciłem od pana Marcina z Cinsoftu i wrażenia z drogi powrotnej to auto w końcu jeździ i przyspiesza devil.gifzlosnik.gif, ale po kolei. Po hamowaniu fabryki okazało się, że jest 150 KM i .. tylko niecałe 305 Nm. Wszystkie podzespoły zdrowe, korekcje na wtryskach dobre i nie było do czego się doczepić, widocznie ten egzemplarza tak ma. Końcowy efekt to 182 KM i 370 Nm. Jest to mod bezpieczny bez nadwyrężania podzespołów, dało się wydusić jeszcze parę koni i Nm ale stwierdziliśmy, że nie ma sensu. Tak więc po modzie przy 3 tyś obr wciśnięcie mocniejsze pedału gazu powoduje, że auto ponownie rwie się do przodu. Co do samej firmy i pana Marcina mogę tylko powiedzieć, że pełen profesjonalizm a do tego bardzo sympatyczny człowiek. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Marcina. W załączniku wykres bo jeszcze nie nauczyłem się wklejać zdjęć. Do tego z godnie z planem wymieniony olej na Amsoila (zobaczymy jak się będzie sprawować) i letnie papucie też założone.

287676560-287676560-2_800.gif

No dobra , tym razem jeszcze pomogę z wklejeniem grinser006.gif

Iron

post-150317-14352524004997_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tylko czekać na punkciki

Jak na razie stan punktowy od 10 lat to: 0 i mam nadzieję, że tak zostanie. Co prawda teraz będzie trzeba jeszcze bardziej uważać na policial.gif. Ja generalnie jestem spokojnym kierowcą wink.gif szczególnie jak jadę z dzieckiem na pokładzie, ale co jakiś czas jeszcze włącza się żyłka sportowca devil.gif szczególnie jak podróżuję sam zlosnik.gif. Moda robiłem z jednej strony aby croma zaczęła jeździć lepiej i dawała więcej radochy z jazdy. Jednak przede wszystkim na polskich drogach lubię mieć świadomość, że pod but.gif mam zapas mocy aby w razie czego w sytuacji krytycznej ją wykorzystać. Jedynie co to w przyszłości będę musiał zrobić przeszczep hamulców bo obecne sick.gif będą miały bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na przeglądzie i diagnosta nawet nic nie wspomniał o światłach dziennych, a samochód sprawdzał dosyć dokładnie nawet sprawdzał spryskiwacze reflektorów. grinser006.gif

Cromę przeglądał chyba ze 40 minut i nie znalazł nic, a chyba chciał znaleźć coś żeby powiedzieć że Fiat to dziadostwo i trzeba go oddać na złom hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem dzisiaj na przeglądzie i diagnosta nawet nic nie wspomniał o światłach dziennych, a samochód

> sprawdzał dosyć dokładnie nawet sprawdzał spryskiwacze reflektorów.

> Cromę przeglądał chyba ze 40 minut i nie znalazł nic, a chyba chciał znaleźć coś żeby powiedzieć że

> Fiat to dziadostwo i trzeba go oddać na złom

40 minut screwy.gif Musiałeś trafić na wyjątkowego wroga aut na F yikes.gif Dobra strona tego przeglądu to zepsuty weekend tego delikwenta, który nie będzie mógł się pogodzić z bezawaryjnością włoskiej techniki hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Croma sie dalej msci za to ze ja sprzedalem

> Opel zas jedzie do serwisu

Co z tym twoim łoplem icon_eek.gif ? Czytałem wpis na motokąciku i jestem w sporym szoku! Nie ukrywam, że brałem to auto pod uwagę, jednak takie przygody je dyskwalifikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tym modułem jest jakaś kicha - a mianowicie po odpaleniu auta światła do jazdy "dziennej " się włączają niby ok, po przestawieniu manetki czy to na światła mijania czy pozycyjne światła do jazdy dziennej dalej świecą confused.gif, przewody podłączone + i - pod aku 2 przewody jak wcześniej pisałem gniazdo A pin 22 i 25 światła drogowe, pod przewód od pozycji przy lampie (żółto czerwony na nim tylko pojawia się napięcie po przestawieniu manetki na pozycyjne) na desce kontrolka że z oświetleniem coś nie tak sick.gif - wszystkie światła działają - po odłączeniu wszystkich dodatkowych przewodów komunikat nie wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie z tym modułem jest jakaś kicha - a mianowicie po odpaleniu auta światła do jazdy "dziennej

> " się włączają niby ok, po przestawieniu manetki czy to na światła mijania czy pozycyjne

> światła do jazdy dziennej dalej świecą , przewody podłączone + i - pod aku 2 przewody jak

> wcześniej pisałem gniazdo A pin 22 i 25 światła drogowe, pod przewód od pozycji przy lampie

> (żółto czerwony na nim tylko pojawia się napięcie po przestawieniu manetki na pozycyjne) na

> desce kontrolka że z oświetleniem coś nie tak - wszystkie światła działają - po odłączeniu

> wszystkich dodatkowych przewodów komunikat nie wyskakuje

Jaki masz moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co z tym twoim łoplem ? Czytałem wpis na motokąciku i jestem w sporym szoku! Nie ukrywam, że

> brałem to auto pod uwagę, jednak takie przygody je dyskwalifikują.

Moze ja na taki egzemplarz trafilem, ale wole teraz wyszukac usterek niz potem mam po gwarancji swoja kieszen oprozniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cieszę się Twoją radością Jakiś czas temu oglądałem żarówki H1 drogowych i wyglądają jak nowe.

> Wychodzi na to że będą świecić ze 100 lat

Nie ma takiej szansy, po kilku latach skorodują elektrody - zadbali o to księgowi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.