Skocz do zawartości

sportek


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

> Ujek sibui ?

Nie, kolega z fabryki. ok.gif

> Sportster przynajmniej ma podnóżki w przewidywalnym miejscu...

> Tez mi leży to moto straszliwie - bo nie mam potrzeby zaper-paper, a tym nawet powinklować można.

Zaczął mi nawijać o sportkach - książkę można napisać. Sam nawet nie wiedziałem, ze tyle różnych opcji, wersji, odmian, a do tego dużo opcji modyfikacji. ok.gif

Dla mnie zawsze był "mały" 883 i "duży" 1200. grinser006.gif

Ten też jest dłubany - założona góra od 1200, przód z podwójną tarczą (standard w 883 to jedna tarcza) i wiele, wiele innych zmian. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z fabryki ma 1200 z 2005 roku - nawet się dziś próbowaliśmy ścigać (ja autkiem) grinser006.gif.

Od zeszłego sezonu zrobił 6kkm - w deszcze nie jeździ hehe.gif

Pucuje, pucuje i....pucuje

Wygląda nieźle, nieco minimalistycznie, brzmi dobrze, najdrobniejszy gadżet z logo HD kosztuje w PL majątek. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega z fabryki ma 1200 z 2005 roku - nawet się dziś próbowaliśmy ścigać (ja autkiem) .

> Od zeszłego sezonu zrobił 6kkm - w deszcze nie jeździ

> Pucuje, pucuje i....pucuje

A to już problem w userze, nie w motocyklu. grinser006.gif

> Wygląda nieźle, nieco minimalistycznie, brzmi dobrze, najdrobniejszy gadżet z logo HD kosztuje w PL

> majątek.

Pod warunkiem, że kupujesz w Liberatorze tudzież innym "ASO" HD. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już chyba wiem, jakie będzie następne moto...

> Wbrew obiegowym opiniom, gabarytowo wystarczający na 90 z hakiem kg i 176cm wzrostu.

> Kolega wpadł w łikedn.

Widelec i tylna zawieche mogliby już uwspółcześnić. Za taką kasę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, jak gadżety, ale ceny sprzętów HD teraz na poziomie innych mniej wiecej

Az sprawdziłem z ciekawości - faktycznie, XVS950 33.900 zł, shadow 750 36.500 zł, VN900 - 34.900 zł, mały sportek - 7.550 E (iron nawet 7.200E) + VAT, czyli porównywalnie (w zależności od kursu). blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to już problem w userze, nie w motocyklu.

> Pod warunkiem, że kupujesz w Liberatorze tudzież innym "ASO" HD.

Ja się tym nie interesowałem, ale był w ostatni weekend na motobajzlu wraz z hamerykańskim HD roadcapitanem, który porównywał nasze ceny z cenami w US - stąd ten wniosek ok.gif

I padło jeszcze coś w stylu, że sprzęty z "1" w VIN są z US dystrybucji ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już chyba wiem, jakie będzie następne moto...

> Wbrew obiegowym opiniom, gabarytowo wystarczający na 90 z hakiem kg i 176cm wzrostu.

> Kolega wpadł w łikedn.

Sportstery b. mi się podobają natomiast model ze zdjęcia jest IMO najmniej fajny z całej tej rodziny modeli - taki ani nowoczesny ani klasyczny i do tego niezbyt urodziwy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sportstery b. mi się podobają natomiast model ze zdjęcia jest IMO najmniej fajny z całej tej

> rodziny modeli - taki ani nowoczesny ani klasyczny i do tego niezbyt urodziwy

"Model ze zdjęcia" nie jest konkretnym modelem - 883 z górą 1200, zmieniona kierownica, skrócony zawias z przodu, inna kanapa, inne światło z tyłu, usunięte niektóre chromy, dołożona owiewka, dołożona druga tarcza, zmienione wydechy (nie widać na foto) - kwestia gustu właściciela. ok.gifwink.gif

Zresztą, nie znam się na fotografii, a na żywo wygląda lepiej. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.