Skocz do zawartości

Włączające się oświetlenie wnętrza po zgaszeniu silnika


natek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem w Megance II, po zatrzymaniu sie np. przed przejazdem kolejowym gasze silnik i siedze w aucie czekając na pociąg, po zgaszeniu silnika zawsze włącza się oświetlenie wnętrza co jest irytujące.

Rozumiem, że wnętrze auta włączyłoby sie jak otworzyłbym drzwi albo jak wyjąłbym kompletnie klucz/karte ale przy zwykłym wyłączeniu silnika? Czy mozna to jakoś zmienić? Kompletne wyłaczenie oświetlenia przyciskiem mnie nie urządza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam taki problem w Megance II, po zatrzymaniu sie np. przed przejazdem kolejowym gasze silnik i

> siedze w aucie czekając na pociąg, po zgaszeniu silnika zawsze włącza się oświetlenie wnętrza

> co jest irytujące.

> Rozumiem, że wnętrze auta włączyłoby sie jak otworzyłbym drzwi albo jak wyjąłbym kompletnie

> klucz/karte ale przy zwykłym wyłączeniu silnika? Czy mozna to jakoś zmienić? Kompletne

> wyłaczenie oświetlenia przyciskiem mnie nie urządza.

Nie gas silnika grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że coś takiego może kogoś denerwować smile.gif Ale w megane II chyba już jest lampka z przełącznikiem, którym możesz wybrać czy lampka ma świecić się na stałe, przy otwarciu drzwi i zgaszeniu silnika, czy też w ogóle. A jak tego nie ma to kup lampkę z innego modelu np., laguna i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zazdraszczam problemów tak trzymać

> co do rozwiązania - jeśli nie da sie oprogramowaniem tego wyłączyć, to wyjmij żarówki z lampek

> wewnętrznych:)

i rozumiem, żeby trzymac je w kieszeni i za każdym razem jak bede jednak potrzebował, żeby zapaliło sie wnętrze oswietlenia, np. przy wsiadaniu czy wysiadaniu z auta to wsadzać za każdym razem żarówki? super rada wujku dobra rada! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiedziałem, że coś takiego może kogoś denerwować Ale w megane II chyba już jest lampka z

> przełącznikiem, którym możesz wybrać czy lampka ma świecić się na stałe, przy otwarciu drzwi i

> zgaszeniu silnika, czy też w ogóle. A jak tego nie ma to kup lampkę z innego modelu np.,

> laguna i gotowe.

jest lampka (a nawet dwie) z trybem pracy, świeci stale, nie świeci wcale, świeci tak jak chce auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i rozumiem, żeby trzymac je w kieszeni i za każdym razem jak bede jednak potrzebował, żeby

> zapaliło sie wnętrze oswietlenia, np. przy wsiadaniu czy wysiadaniu z auta to wsadzać za

> każdym razem żarówki? super rada wujku dobra rada!

mega problem... wujku problematyczny smile.gif

a nie drażni Cie konieczność ręcznego zamykania klapki od paliwa? mega niekomfortowe. masz jakiś sposób na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest lampka (a nawet dwie) z trybem pracy, świeci stale, nie świeci wcale, świeci tak jak chce

> auto.

To kup lamkę od Laguny I czy II, albo od czegoś innego. Za 20 zł w tym cenie browarek na czas podmianki będziesz miał tak jak chcesz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla jednego problem, dla drugiego nie. Jak znasz rozwiazanie podaj, jak nie to siedź cicho bo tylko

> bijesz pianę

no to podałem: albo z komputera (o ile wykonalne we francy), albo wyłączyć (wyjąć) światło.

jest jeszcze 3cia opcja. oprogramować to tak aby sprzężone z GPS auto wiedziało kiedy dojechałeś do posesji - i ma włączyć swiatło, a kiedy czekasz przed torami i nie ma włączać światła.

innych opcji nie widzę.

poza tym siedze cicho, forum jest bezgłośne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.