Skocz do zawartości

Sprzęgło do Lacetti 1.8 121KM


kpyrkosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

rozwalił mi się wysprzęglik i mam problem, bo chciałem wymienić w komplecie ze sprzęgłem, gdyż przy moim przebiegu inaczej nie warto (nie słyszałem od poprzedniego właściciela, by coś z tym było robione).

Sprzedawcy mają problem z ustaleniem numeru części. Chodzi o samochód Chevrolet Nubira (z Niemiec) 2007 r. 1.8 121KM. Może ktoś z Szanownych Forumowiczów ma pod ręką jakieś numery, do których mógłbym się odwołać. Mechanik najchętniej widziałby markę Luk, Sachs, ew. Valeo.

Czy do 1.8 121KM i 122KM jest ten sam model? Bo tak mi podają z katalogów. Nawet, mi chcieli sprzedać od 1.4/1.6 - jest to zgodne?

*edycja* Dzięki pomocy jednego z forumowiczów udało mi się ustalić numery części i wiem już, że według katalogów powinienem zakupić zestaw Sachs 3000990090 lub Luk 620316233 lub Valeo 804513 wysprzęglik i 826422 sprzęgło. Co ciekawe Luk i Sachs podobno pasują do wszystkich czterech silników, natomiast Valeo dzieli produkt na jeden dla 1.4/1.6, a drugi dla obu 1.8.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedawcy mają problem z ustaleniem numeru części. Chodzi o samochód Chevrolet Nubira (z Niemiec)

> 2007 r. 1.8 121KM. Może ktoś z Szanownych Forumowiczów ma pod ręką jakieś numery, do których

> mógłbym się odwołać. Mechanik najchętniej widziałby markę Luk, Sachs, ew. Valeo.

> Czy do 1.8 121KM i 122KM jest ten sam model? Bo tak mi podają z katalogów. Nawet, mi chcieli

> sprzedać od 1.4/1.6 - jest to zgodne?

> Pozdrawiam.

Ja jak kiedyś miałem problem z częściami do silnika to najprościej wykonałem kilka telefonów do różnych ASO, aż trafiłem na miłego człowieka który po numerze VIN podał mi numery katalogowe potrzebnych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak kiedyś miałem problem z częściami do silnika to najprościej wykonałem kilka telefonów do

> różnych ASO, aż trafiłem na miłego człowieka który po numerze VIN podał mi numery katalogowe

> potrzebnych części.

W Chevrolet Team Poland mamy takie wsparcie na miejscu i już kolega dostal odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.