Skocz do zawartości

Majówka, majówka...


Rekomendowane odpowiedzi

> Ja zaraz opijam rocznice z Croma

> W dodatku zafundowałem jej spa:

> a na dach wskoczyły relingi:

> Dzięki dla Liska za pomoc, tą w postaci manuala jak i na PW

Myjnia na AKS-ie w Chorzowie?

Zaraz lepiej wyglada z relingami ok.gifok.gifok.gif

im czesciej wstawiacie Cromy, tym chetniej bym pozbyl swojego złoma i kupil Crome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myjnia na AKS-ie w Chorzowie?

> Zaraz lepiej wyglada z relingami

> im czesciej wstawiacie Cromy, tym chetniej bym pozbyl swojego złoma i kupil Crome.

Tak, AKS... ludzi zawsze od groma jak dopisuje pogoda... dzisiaj z uwagi na święto ludzi mniej ale i tak sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, AKS... ludzi zawsze od groma jak dopisuje pogoda... dzisiaj z uwagi na święto ludzi mniej ale

> i tak sporo...

Tak dokladnie ludzi zawsze sporo, ale i stanowisk malo nie jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zaraz opijam rocznice z Croma

Ładnie... a te ręczniczki z przodu to poco zlosnik.gif

Relingi dodają uroku Cromce...ja muszę swoje odnowić bo wyblakły i lakier zmatowiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ładnie... a te ręczniczki z przodu to poco

> Relingi dodają uroku Cromce...ja muszę swoje odnowić bo wyblakły i lakier zmatowiał...

ALe zeby nie bylo tez korzystalem z twojego manuala, jak montowalem relinigi zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ładnie... a te ręczniczki z przodu to poco

A bo i środek został dopieszczony a zwłaszcza stołki zostały wysmarowane Gliptonem, nim się wchlonął to na siedzenie wrzuciłem microfibre, żeby ubrania "zapachem z garbarni" nie przeszły hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na zdrowie, ladne toto, a te reczniki to dlaczego?

Napisal

"A bo i środek został dopieszczony a zwłaszcza stołki zostały wysmarowane Gliptonem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisal

> "A bo i środek został dopieszczony a zwłaszcza stołki zostały wysmarowane Gliptonem"

jak wyżej, potrzebuje 24h żeby się wchłonąć a ja musiałem jakoś dojechać i zabrać pasażera wink.gif

swoją drogą polecam cleaner GT15 a zwłaszcza odzywka GT13, po ktorej skóra jest miękka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cool.gif, ładne autko biglaugh.gif relingi kupiłeś nowe, czy jakieś używane znalazłeś?

Z moich trochę farba schodzi, się łuszczy angryfire.gif i myślę czy to jakoś odmalować, odświeżyć czy poszukać nowych smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisal

> "A bo i środek został dopieszczony a zwłaszcza stołki zostały wysmarowane Gliptonem"

A dlugo to na recznikach siedzialo sie bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlugo to na recznikach siedzialo sie bedzie?

wchłania się do 24h, jak mus jechać to lepiej żeby wtarło się w mikrofibre niż w spodnie wink.gif

> Witam , ładne autko relingi kupiłeś nowe, czy jakieś używane znalazłeś?

> Z moich trochę farba schodzi, się łuszczy i myślę czy to jakoś odmalować, odświeżyć czy poszukać

> nowych

Uzywane, polowałem na nie od pewnego czasu... Stan 4/6, lakier się utlenił i z góry prezentuje się nienajlepiej, z boku zdecydowanie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam , ładne autko relingi kupiłeś nowe, czy jakieś używane znalazłeś?

> Z moich trochę farba schodzi, się łuszczy i myślę czy to jakoś odmalować, odświeżyć czy poszukać

> nowych

Odswiezyc, szkoda kasy na nowe, bo za x czasu bedzie to samo.

Mi kolega masmisza podal jakimi srodkami malowal relingi, i u mnie rok trzymalo i bylo ok ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od środy na majówce w górach. Pogoda w porządku dzisiaj tylko była burza i mały grad poleciał na szczęście bez konsekwencji dla cromy. Droga jakoś tym razem szybciej minęła zlosnik.gif no i but.gif mocno swędział tym razem, pierwsza trasa po modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak dokladnie ludzi zawsze sporo, ale i stanowisk malo nie jest

Nie pamiętam czy tam były szczotki do mycia czy tylko dysze?

Swoją drogą z okolic Katowic jest tu dość dużo Crom, trzeba kiedyś zrobić zlocik smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie czy można przejechać z 10km bez paska urządzeń pomocniczych żeby się nic nie popsuło?

Można bez problemu, naładuj wcześniej aku i weź ze sobą prostownik na wszelki wypadek. Najwięcej prądu pobiera elektryczne wspomaganie magla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pamiętam czy tam były szczotki do mycia czy tylko dysze?

> Swoją drogą z okolic Katowic jest tu dość dużo Crom, trzeba kiedyś zrobić zlocik

Byl tylko raz spot Crom w Katowicach zlosnik.gifzlosnik.gif

Szczotki tez sa, ale w zyciu nie uzywam szczotek, tylko samym karcherem, a jak recznie to tylko rekawica do mycia zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Można bez problemu, naładuj wcześniej aku i weź ze sobą prostownik na wszelki wypadek. Najwięcej

> prądu pobiera elektryczne wspomaganie magla.

Właśnie myślałem o naładowaniu na max akumulatora.

Bardziej obawiałem się żeby coś się nie uszkodziło np. rozrząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo ty masz lakier co się od patrzenia rysuje.

Kazde auto myje recznie, w zyciu szczotka sick.gifsick.gif

wole rysujacy lakier od patrzenia, niz samemu auto popsuc jak nie ktorzy tutaj hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie myślałem o naładowaniu na max akumulatora.

> Bardziej obawiałem się żeby coś się nie uszkodziło np. rozrząd.

Rozrząd jest niezależny i się nie uszkodzi. pompa wody jest napędzana od rozrządu i chłodzenie będzie.. jeśli wyciągnąłeś stary pasek to możesz jechać.

Wyłącz nawiewy - wentylację i klimatyzację oraz oszczędzaj na światłach zlosnik.gif nie wiem w jakim stanie masz akumulator ale 10 km spokojnie powinien dać radę. Możesz sobie woltomierz do kabiny podłączyć aby widzieć ile ci zostało do końca wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.