Skocz do zawartości

Majówka, majówka...


Rekomendowane odpowiedzi

> Wir lieben Romet

Kolega Pipper fajnie dorobil smieszny kawalek do Wir liebien autos, ale nie pamietam co.Moze przyjdzie tu, to przypomni zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Tobie łopel się psuje i musisz tracić czas i jechać do serwisu. Ja zgłosiłem w fiacie w bielsku problem z zamykaniem przedniej szyby od kierowcy plus inne eksploatacyjne rzeczy do zrobienia i w czwartek wieczorem telefon, że zapraszają do serwisu ja niestety wczoraj nie mogłem się ruszyć z Katowic, odpowiedź nie ma problemu przywieziemy do pana auto zastępcze i zabierzemy cromę do bielska icon_eek.gificon_eek.gif poczułem się jak właściciel auta marki premium wink.gifzlosnik.gif. Kazu i jeszcze różnica w autach zastępczych, podstawiono mi alfe romeo giuliette 170 KM z magicznym przyciskiem zmieniającym auto w szatana devil.gifzlosnik.gifzlosnik.gif auto wtedy przy delikatnym dotknięciu pedału gazu jak z katapulty rwie do przodu. Jakby coś takiego szło przeszczepić do cromy. Z zastępczych to miałem już freemonty ON i Pb, lancie delte, 500 trekking oraz L, była też panda a teraz alfa. Też już tego trochę przetestowałem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz Tobie łopel się psuje i musisz tracić czas i jechać do serwisu. Ja zgłosiłem w fiacie w

> bielsku problem z zamykaniem przedniej szyby od kierowcy plus inne eksploatacyjne rzeczy do

> zrobienia i w czwartek wieczorem telefon, że zapraszają do serwisu ja niestety wczoraj nie

> mogłem się ruszyć z Katowic, odpowiedź nie ma problemu przywieziemy do pana auto zastępcze i

> zabierzemy cromę do bielska poczułem się jak właściciel auta marki premium . Kazu i

> jeszcze różnica w autach zastępczych, podstawiono mi alfe romeo giuliette 170 KM z magicznym

> przyciskiem zmieniającym auto w szatana auto wtedy przy delikatnym dotknięciu pedału gazu

> jak z katapulty rwie do przodu. Jakby coś takiego szło przeszczepić do cromy. Z zastępczych to

> miałem już freemonty ON i Pb, lancie delte, 500 trekking oraz L, była też panda a teraz alfa.

> Też już tego trochę przetestowałem

Wow, ja z fiata jako zastępcze dostałem Punto II FL 1.2 które nie jechało a sprzegło prosiło się o wymiane icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daleko na niej nie zajedziesz, nawet jak potraktujesz ją jako paliwo do Rometa

> Już to byłoby lepszym środkiem transport i kolor ładny

Tego mam pelno za oknem hehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurcze i znowu zdobyli Hiszpanie...

> szkoda Atletico

Atletico to zespół jednego sezonu jak Dortmund , jak na finał LM to błędów w ofensywie co niemiara . Bale najsłabszy , Krystyna tylko druga połowa nieźle , Gra na czas Atletico się zemściła , Teraz mistrzostwa w Brazylii , oj odpocznie Cromka trochę . grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj dolewając płynu do spryskiwaczy odkryłem, że jakiś gryzoń wygryzł mi dużą dziurę w macie wygłuszającej silnik mad.gifmad.giffrown.giffrown.gifbuu.gifbuu.gif

zamówiłem już odstraszacz gryzoni i jak przyjdzie to od razu montuje go pod maską ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony bardzo ciche nie słychać ich nawet przy prędkościach powyżej 140 shhh.gif, na zakrętach też ładnie trzymają, po jakiś głębokich kałużach nie jeździłem ale na mokrym wszystko jest ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.