Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Już dawno pisałem, że przyszły teść ma nabyć malucha od kogoś ze swojej rodziny i zastanawiałem się co to może być za wersja.

No i jest: ok 36kkm, specyficzny kolor, małe wloty, zderzaki P4, palony z linki, na prądnicy i kołpakach tych tzw krzyżach.

Zresztą zobaczcie sami:

287691418-DSC_0707ma%B3y.jpg

287691418-DSC_0708ma%B3y.jpg

287691418-DSC_0709ma%B3y.jpg

287691418-DSC_0710ma%B3y.jpg

Niestety dorwał się do niego brat mojej mulher.gif i nie chce wypuścić, ale mam nadzieję że teściu mu go w końcu zabierze bo od końca listopada kiedy go przywieźliśmy nawet nie posprzątał wnętrza sick.gif.

Fotki z żelazka więc nie zabijcie za jakość zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek miał "bachama jelou" z tego rocznika. Poza kolorem, prawie wszystko się zgadza - metalowe kołpaczki, wersja (650 E), a nawet rozmieszczenie otworów pod tablicę rejestracyjną w klapie. Dziwi mnie za to brak listew na bokach; myślałem, że wtedy wszystkie malce je miały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy na bokach miały wersje 650K (Komfort) ale również niektóre inne dziwne przypadki. Mój ojciec kupił w Polmozbycie w 1984 roku malucha z bocznymi szerokimi listwami (P4), ale zderzaki miał chromowane. Po prostu w okresie przejściowym (między ST a FL) wkładali co mieli na stanie. W maluchu twojego teścia jest np. kapliczka, ale boczne wloty powietrza są już zmodernizowane, choć wciąż małe. Oryginalny ST miałby wąskie gęsto użebrowane poziome listewki we wlotach bocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Już dawno pisałem, że przyszły teść ma nabyć malucha od kogoś ze swojej rodziny i zastanawiałem się

> co to może być za wersja.

> No i jest: ok 36kkm, specyficzny kolor, małe wloty, zderzaki P4, palony z linki, na prądnicy i

> kołpakach tych tzw krzyżach.

> Zresztą zobaczcie sami:

> Niestety dorwał się do niego brat mojej i nie chce wypuścić, ale mam nadzieję że teściu mu go w

> końcu zabierze bo od końca listopada kiedy go przywieźliśmy nawet nie posprzątał wnętrza .

> Fotki z żelazka więc nie zabijcie za jakość

Wymienić prawe lusterko, wywalić "za nowoczesne" kołpaxy, umyć, nawoskować i śmigać zlosnik.gifok.gif Tylko tyle zlosnik.gif

WE... hmm.gif Jakiś mój ziomal cool.gif (niedawno rejestrowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poza kolorem, prawie wszystko się zgadza -

> metalowe kołpaczki, wersja (650 E), a nawet rozmieszczenie otworów pod tablicę rejestracyjną w

> klapie.

Kołpaczki się nie zgadzają wink.gif Te i metalowe to zupełnie inne bajki ok.gif

A co do rozmieszczenia otworów pod tablicę... to chyba wszystkie mają takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kołpaczki się nie zgadzają Te i metalowe to zupełnie inne bajki

Metalowe są juz wypiaskowane i odmalowane, a na tych stał jak go bralismy i tak zostało.

> A co do rozmieszczenia otworów pod tablicę... to chyba wszystkie mają takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymienić prawe lusterko, wywalić "za nowoczesne" kołpaxy, umyć, nawoskować i śmigać Tylko tyle

No lusterko teściu zamontował takie jakie miał w garazu, żeby się Kamil nie zabił gdzies jeżdżąc po Wawie, tez mu mówiłem, że ochydne zlosnik.gif

Wiesz jak by do mnie trafił to byłby już dawno umyty i nawoskowany, a tak to no.gif

> WE... Jakiś mój ziomal (niedawno rejestrowany)

Hehe stoi niedalko Polskiego Radia, rejestrowany chyba w grudniu na warszawskie blachy. A był na czarnych, mówiłem zostawcie jak jest, ale oni wiedza lepiej, nie moje auto nie mój cyrk zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja początek 1988r od sierpnia montowano już duże wloty powietrza. Dziwi mnie odpalanie na linkę w tym roczniku. Kołpaki też nie typowe dla tego rocznika, montowano metalowe czarne kapsle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Produkcja początek 1988r od sierpnia montowano już duże wloty powietrza. Dziwi mnie odpalanie na

> linkę w tym roczniku. Kołpaki też nie typowe dla tego rocznika, montowano metalowe czarne

> kapsle.

Rejestracja kwiecień 1988, a jak to w PRL dawali co mieli wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Listwy na bokach miały wersje 650K (Komfort) ale również niektóre inne dziwne przypadki. Mój ojciec

> kupił w Polmozbycie w 1984 roku malucha z bocznymi szerokimi listwami (P4), ale zderzaki miał

> chromowane. Po prostu w okresie przejściowym (między ST a FL) wkładali co mieli na stanie. W

> maluchu twojego teścia jest np. kapliczka, ale boczne wloty powietrza są już zmodernizowane,

> choć wciąż małe. Oryginalny ST miałby wąskie gęsto użebrowane poziome listewki we wlotach

> bocznych.

Pomylenie ST K z biednym FLem to bardzo duży błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Już dawno pisałem, że przyszły teść ma nabyć malucha od kogoś ze swojej rodziny i zastanawiałem się

> co to może być za wersja.

> No i jest: ok 36kkm, specyficzny kolor, małe wloty, zderzaki P4, palony z linki, na prądnicy i

> kołpakach tych tzw krzyżach.

> Zresztą zobaczcie sami:

> Niestety dorwał się do niego brat mojej i nie chce wypuścić, ale mam nadzieję że teściu mu go w

> końcu zabierze bo od końca listopada kiedy go przywieźliśmy nawet nie posprzątał wnętrza .

> Fotki z żelazka więc nie zabijcie za jakość

Wszystko w tym aucie jest OK. Masz po prostu ubogą wersję. Kolor nie jest specyficzny, tylko mało popularny.

Podejrzewam, że to 205 Avorio Meteor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.