Skocz do zawartości

Dzień Dziecka w CREiO Helenów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam grono 2oo - po sąsiedzku z kącika 4x4.

Sprawa jest. Jestem jednym z organizatorów dnia dziecka w centrum rehabilitacyjno edukacyjnym w Warszawskim Międzylesiu. Padło dziś pytanie czy dałbym radę "załatwić" jakieś motory. Chodzi raczej o pokazanie dzieciom maszyn niż o przejażdżki, bo nie wszystkie dzieci się do tego nadają. Ja osobiście nie mam zbyt wielu znajomych motocyklistów więc pytam tutaj, u źródła. Największym minusem jest data, bo to środa 4 czerwca, czyli środek tygodnia. Ale może ktoś dałby radę....

Więcej info o wydarzeniu jest na kąciku 4x4, FB (profil "Jeepowanie Wyprawy" ) oraz oczywiście można pytać mnie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie?

Zakładam, że jakoś w środku dnia?

Postaram się wziąć wolne i podjechać ok.gif (może uda się namówić innych trampkarzy i nie tylko wink.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Godzina i gdzie zbiórka??

> Nie obiecuję może się uda

> Ale czym zajechać Yamahą czy Guciorkiem?

Dobra, ja już wiem grinser006.gif

Quote:

Dzieciaki będziemy wozić po okolicznym lesie (wszelkie pozwolenia będą załatwione przez Centrum).

[...]

Przyjeżdżajcie swoimi zmotami i razem z nami wywołajcie uśmiech na twarzach dzieciaków
smile.gif

Dokładną godzinę i miejsce spotkania podamy około 2 tygodnie przed terminem.


Przyjeżdżaj tym co lepiej po lesie jeździ wink.gif

Widzę, że trza będzie kostki założyć devil.gif

Od siebie dodam:

Dzieci MUSZĄ być wożone w kasku (chodzi mi o motocykl).

Dlatego lepiej przywieźć ze sobą dodatkowy kask w rozmiarze XS, XXS itp.

Jeśli przyjadę, to będę miał ze sobą taki rozmiar kasku (no ale to jest jeden).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ani jedno ani drugie do lasu się nie nadaje

Wystarczy jak dzieciak usiądzie i będzie mógł pobuczeć silnikiem ok.gif

Po za tym, na terenie jest fajny duży parking, po którym można dzieciaki wozić ok.gif Kilka lat wstecz woziłem tam dzieciaczki żywione pozajelitowo (moja pierwsza tego typu impreza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wrzuciłem zaproszenie na forum warszawskich trampkarzy

Dzięki smile.gif

Wstępnie spotkanie planujemy na 9.30 na pobliskim parkingu Lidla i potem dojazd do ośrodka - ale dokładne dane gdzie i o której podam jakoś za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieci MUSZĄ być wożone w kasku (chodzi mi o motocykl).

> Dlatego lepiej przywieźć ze sobą dodatkowy kask w rozmiarze XS, XXS itp.

> Jeśli przyjadę, to będę miał ze sobą taki rozmiar kasku (no ale to jest jeden).

Jeśli moglibyście wozić dzieci to oczywiście że w kasku - z tym że o to czy dziecko może się przejechać trzeba będzie pytać opiekunów (będziemy mieli kilku tylko dla nas) bo niektóre z dzieci maja chorobę zanikową mięśni i nie wiadomo wtedy kiedy z pełnosprawnego dziecka nagle zrobi się przelewające i niespecjalnie trzymające równowagę.

Sporo jest dzieci na które będą pasowały kaski normalnych rozmiarów, ja mam jakąś swoją L to na w razie czego też wezmę.

Co do godziny i miejsca to podam jakoś w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryjek, a co myślisz o takiej durnej atrakcji dla dzieciaków.

Jak będzie kilka motków, to można zrobić pokaz przeciągania motocyklami auta 4x4 zlosnik.gif

Oczywiście bez przegięć, nikt nie chce się połamać ok.gif

Myślę, że linki holownicze w autach będą. Można to zrobić bezpiecznie i z głową, a dzieciaki będą miały większą radochę hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliliśmy miejsce spotkania na parking przy LIDLu przy ul. Pożaryskiego 31. Godzina spotkania - 9.30. Chwilę poczekamy na spóźnialskich i potem jedziemy do ośrodka.

Dla przypomnienia - impreza jest 4.06.2014 r. środa

Dajcie znać czy ktoś na 2oo będzie.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ustaliliśmy miejsce spotkania na parking przy LIDLu przy ul. Pożaryskiego 31. Godzina spotkania -

> 9.30. Chwilę poczekamy na spóźnialskich i potem jedziemy do ośrodka.

> Dla przypomnienia - impreza jest 4.06.2014 r. środa

> Dajcie znać czy ktoś na 2oo będzie.

> Do zobaczenia

Ja odpadam, wtedy bede w pracy, co prawda niedaleko, ale 8-16 jestem zajety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będę na 99% zlosnik.gif

Gadałem z szefem i nie widział przeszkód (no chyba, że coś konkretnie wysypie) ok.gif

Dzisiaj (w sumie to wczoraj) z kumplem polecieliśmy po otwockich lasach i jakoś tak się przytrafiło kilka błotek, paździerz od razu wygląda lepiej hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki że byliście - impreza udała się tak że aż jestem zaskoczony smile.gif Na szybko jest trochę fotek na FB na profilu Jeepowanie Wyprawy - jak się ogarnę to zrobię u siebie na stronie relację, razem z filmem.

Jeszcze raz dziękuję.

I sorry za akcję z Policją - gadałem z dyrektorem ośrodka potem, kazał Was przeprosić a sam uderzy do naczelnika z Wawra, pod którego czepialscy podlegali. Na terenie zamkniętym to mogli "skoczyć wam na warstat" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki chłopaki że byliście - impreza udała się tak że aż jestem zaskoczony

Cała przyjemność po naszej stronie wink.gif Naprawdę świetna zabawa. Wiatrak chłodzenia w zasadzie cały czas mi się kręcił hehe.gif Miałem tylko 2 niespełna pięciominutowe przerwy w jeździe hehe.gif

> Na szybko jest trochę

> fotek na FB na profilu Jeepowanie Wyprawy - jak się ogarnę to zrobię u siebie na stronie

> relację, razem z filmem.

Byłem taki, że już Was dodałem i będę śledził zlosnik.gif

> Jeszcze raz dziękuję.

> I sorry za akcję z Policją - gadałem z dyrektorem ośrodka potem, kazał Was przeprosić a sam uderzy

> do naczelnika z Wawra, pod którego czepialscy podlegali. Na terenie zamkniętym to mogli

> "skoczyć wam na warstat"

Dajcie spokój, chcieli się "chłopaki" wykazać dbałością o nasze zdrowie hahaha.gif Tylko zabrakło im trochę empatii wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Do zobaczenia,może w większym gronie, za rok

> Jeszcze raz dziękuję że mogliście pomóc

Ryjek, ale ja widzę ciemność, ciemność widzę 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.