Skocz do zawartości

Gniazda modułowe Lan i Audio....


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

...problem mam zlosnik.gif Otóż potrzebuję gniazda modułowe LAN i audio - ale żeby było ciekawiej, to oba muszą być poczwórne zlosnik.gif.

Znajdę coś takiego w obojętnie jakim systemie, byle by miał również w ofercie ramkę 5-ciokrotną.....błagam, pomóżcie, bo w sobotę się przeprowadzam, a w salonie jeszcze druty ze ściany sterczą 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...problem mam Otóż potrzebuję gniazda modułowe LAN i audio - ale żeby było ciekawiej, to oba

> muszą być poczwórne .

> Znajdę coś takiego w obojętnie jakim systemie, byle by miał również w ofercie ramkę

> 5-ciokrotną.....błagam, pomóżcie, bo w sobotę się przeprowadzam, a w salonie jeszcze druty ze

> ściany sterczą

też szukałem i nie znalazłem. rozbiłem oba na 2x2.

pozdrav.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też szukałem i nie znalazłem. rozbiłem oba na 2x2.

> pozdrav.

Siedzę od rana, przeczesałem już Legranda, Ospela i jeszcze ze dwa inne systemy....obawiam się, że będę musiał dołożyć 2 puszki, ale czy wtedy znajdę ramkę 7-miokrotną? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siedzę od rana, przeczesałem już Legranda, Ospela i jeszcze ze dwa inne systemy....obawiam się, że

> będę musiał dołożyć 2 puszki, ale czy wtedy znajdę ramkę 7-miokrotną?

A nie można zrobić dwóch ramek po 4 - jedna pod drugą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siedzę od rana, przeczesałem już Legranda, Ospela i jeszcze ze dwa inne systemy....

To mi jakoś szybciej poszło.

http://allegro.pl/kontakt-simon-basic-gniazdo-glosnikowe-4x-bez-i4209109399.html

http://allegro.pl/legrand-celiane-gniazdo-glosnikowe-podw-tytan-i4251592305.html

http://allegro.pl/legrand-valena-bialy-gniazdo-glosnikowe-x2-stereo-i4237661993.html

A Legranda kiedyś kupowałem rzemiosło (teraz tego nie widzę) - jeden sprzedawca dorobił poczwórne gniazda bananowe wykorzystując zaślepkę.

Z sieciowymi będzie większy problem. Ciężko upchać cztery zaciski w jednym gnieździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...problem mam Otóż potrzebuję gniazda modułowe LAN i audio - ale żeby było ciekawiej, to oba

> muszą być poczwórne .

> Znajdę coś takiego w obojętnie jakim systemie, byle by miał również w ofercie ramkę

> 5-ciokrotną.....błagam, pomóżcie, bo w sobotę się przeprowadzam, a w salonie jeszcze druty ze

> ściany sterczą

sprawdź tutaj: Livolo Chociaż będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mi jakoś szybciej poszło.

> http://allegro.pl/kontakt-simon-basic-gniazdo-glosnikowe-4x-bez-i4209109399.html

> http://allegro.pl/legrand-celiane-gniazdo-glosnikowe-podw-tytan-i4251592305.html

> http://allegro.pl/legrand-valena-bialy-gniazdo-glosnikowe-x2-stereo-i4237661993.html

> A Legranda kiedyś kupowałem rzemiosło (teraz tego nie widzę) - jeden sprzedawca dorobił poczwórne

> gniazda bananowe wykorzystując zaślepkę.

> Z sieciowymi będzie większy problem. Ciężko upchać cztery zaciski w jednym gnieździe.

To, co pokazałeś, to gniazda głośnikowe - a mnie potrzebne audio, czyli na wtyczkę cinch, znaczy na 4 wtyczki zlosnik.gif

Ale spoko - mam jeszcze chwilę do przeprowadzki, to dołożę 2 puszki i dam 2 gniazda podwójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie można zrobić dwóch ramek po 4 - jedna pod drugą?

Już nie zlosnik.gif bo w tej chwili mam 5 puszek w rzędzie obsadzonych. Zostaje mi dołożyć 2 puszki w linii, ewentualnie 2 puszki na górze, ale to bedzie trochę dziwnie wyglądać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A, to sorki. Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby takie wstawiać.

> Czemu to ma służyć?

Szczerze? Jeszcze nie do końca wiem hehe.gif. Mój elektryk się rozwinął, ja dałem mu wolną rękę. Chłopak jest kumaty w sprawach kina domowego, projektorów, bajerów oświetleniowych, więc mu wierzę, że może się przydać. A sprzęt do nagłośnienia i tak będę dopiero kompletował, więc kto wie co może być potrzebne. Grunt, że na wiele okoliczności jestem przygotowany i nie będę miał żadnych kabli po podłodze czy za listwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze? Jeszcze nie do końca wiem . Mój elektryk się rozwinął, ja dałem mu wolną rękę. Chłopak

> jest kumaty w sprawach kina domowego, projektorów, bajerów oświetleniowych, więc mu wierzę, że

> może się przydać. A sprzęt do nagłośnienia i tak będę dopiero kompletował, więc kto wie co

> może być potrzebne. Grunt, że na wiele okoliczności jestem przygotowany i nie będę miał

> żadnych kabli po podłodze czy za listwami.

A ze tak spytam - gdzie spoczywa drugi koniec tego przewodu co go chcesz pod to gniazdo podlaczyc? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ze tak spytam - gdzie spoczywa drugi koniec tego przewodu co go chcesz pod to gniazdo podlaczyc?

Już wiem idea.gifhehe.gif Drugie końce mają być zakończone gniazdami głośnikowymi rozmieszczonymi w salonie - chyba to do kina domowego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze? Jeszcze nie do końca wiem . Mój elektryk się rozwinął, ja dałem mu wolną rękę. Chłopak

> jest kumaty w sprawach kina domowego, projektorów, bajerów oświetleniowych, więc mu wierzę, że

> może się przydać. A sprzęt do nagłośnienia i tak będę dopiero kompletował, więc kto wie co

> może być potrzebne. Grunt, że na wiele okoliczności jestem przygotowany i nie będę miał

> żadnych kabli po podłodze czy za listwami.

Myślę, że pakowanie się w technologię przewodową już nie ma przyszłości. Ja już kilka razy podchodziłem do tego i nigdy nie trafiłem z okablowanie do docelowego ustawienia hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...problem mam Otóż potrzebuję gniazda modułowe LAN i audio - ale żeby było ciekawiej, to oba

> muszą być poczwórne .

> Znajdę coś takiego w obojętnie jakim systemie, byle by miał również w ofercie ramkę

> 5-ciokrotną.....błagam, pomóżcie, bo w sobotę się przeprowadzam, a w salonie jeszcze druty ze

> ściany sterczą

Jak mialem problem w swoim osprzecie, bo nie bylo gniazd typu cincz czy glosnikowych to kupilem puste pole i obsadzilem wniazda. Wygladalo jak fabrycznie a obsadzenie to jeden otwor (na gniazdo). Ladniej to wygladalo niz pomieszany osprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.