Skocz do zawartości

Plany wypadów na lato


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Elo,

Taki wątek zbiorczy by się przydał. zbierający daty, traski na ten sezon, z ew. opcją rozszerzenia ekipy ze strony organizatora smile.gif

Chętnie bym gdzieś przynajmniej raz w tym sezonie na 1-2 dni wyskoczył z Wawy (planuje w koło Tatr z 1 noclegiem np). I ew. podłączył się do ekipy jakiejś wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypady to wszyscy są chętni wink.gif, kwestia tylko korelacji terminów i kierunku podróży.

Jak funkcjonujecie na fb to poszukajcie jakiś profili grup motocyklistów z waszych miast, gdzie ludzie umawiają się na wypady.

Sam znalazłem "moto wrocław" i praktycznie co chwilą ktoś wpisuje jakiś wypad, pod który można się podłączyć.

Pewnie w pozostałych miastach funkcjonują podobne grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na wypady to wszyscy są chętni , kwestia tylko korelacji terminów i kierunku podróży.

no ba.

> Jak funkcjonujecie na fb to poszukajcie jakiś profili grup motocyklistów z waszych miast, gdzie

> ludzie umawiają się na wypady.

ale mnie nie interesuje jazda wokół komina, na to mam ostatnio mało czasu. mnie interesi wypad z noclegiem smile.gif a niestety na grupach "miejskich" to są ustawki per wieczór i traski 1-2h głównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Elo,

> Taki wątek zbiorczy by się przydał. zbierający daty, traski na ten sezon, z ew. opcją rozszerzenia

> ekipy ze strony organizatora

> Chętnie bym gdzieś przynajmniej raz w tym sezonie na 1-2 dni wyskoczył z Wawy (planuje w koło Tatr

> z 1 noclegiem np). I ew. podłączył się do ekipy jakiejś

sierpien stelvio i wlochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale mnie nie interesuje jazda wokół komina, na to mam ostatnio mało czasu. mnie interesi wypad z

> noclegiem a niestety na grupach "miejskich" to są ustawki per wieczór i traski 1-2h głównie.

Dlaczego założyłeś, że na takich grupach nikt nie umawia się na dłuższe wypady?

Sam dostałem zaproszenie z takiej grupy na wypad do Mielna w najbliższy długi weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego założyłeś, że na takich grupach nikt nie umawia się na dłuższe wypady?

bo czytam od dawna smile.gif

> Sam dostałem zaproszenie z takiej grupy na wypad do Mielna w najbliższy długi weekend.

nie no... Mielno - jest co zwiedzać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Macie za dużą lansofobię, miliony ludzi jeździ wypoczywać nad morze, to wszystko lanserzy...?

nie denerwuj sie. przeciez to nie w Twoim stylu:) dieta przed półmaratonem psuje nastój? smile.gif

podaj lepiej planowaną trasę przelotu do Mielna wink.gif obczaimy winkle i potencjalne lokalizacjie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie denerwuj sie. przeciez to nie w Twoim stylu:) dieta przed półmaratonem psuje nastój?

> podaj lepiej planowaną trasę przelotu do Mielna obczaimy winkle i potencjalne lokalizacjie po

> drodze.

Jakie zdenerwowanie, duży wysiłek powoduje dokładnie odmienne nastroje, non-stop euforia wink.gif

Powiedziałem tylko, że mnie zaprosili, ale nie mogę jechać bo długi weekend mam córkę u siebie.

P.S. Widzieliście ostatnio filmik z akcji z zatrzymaniem dwóch motocyklistów przez Policjantów z bronią w ręku (granatowa Vectra)? To właśnie moi nowi koledzy! wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie zdenerwowanie, duży wysiłek powoduje dokładnie odmienne nastroje, non-stop euforia

> Powiedziałem tylko, że mnie zaprosili, ale nie mogę jechać bo długi weekend mam córkę u siebie.

> P.S. Widzieliście ostatnio filmik z akcji z zatrzymaniem dwóch motocyklistów przez Policjantów z

> bronią w ręku (granatowa Vectra)? To właśnie moi nowi koledzy!

Z bronią w ręku to szaleją moi nowi koledzy 270751858-jezyk.gif i ganiają policjantów zlosnik.gif

Ostatnio się przez przypadek grinser006.gif kręce wokół ludzi tego typu

SONS-OF-ANARCHY-NS-7-550x339.jpg

a czy to dobrze to się okaże zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie denerwuj sie. przeciez to nie w Twoim stylu:) dieta przed półmaratonem psuje nastój?

> podaj lepiej planowaną trasę przelotu do Mielna obczaimy winkle i potencjalne lokalizacjie po

> drodze.

Przez drawsko sobie cyknijcie...

traska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.