Skocz do zawartości

się chwalę, się żalę


Igorek

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu w końcu kupiłem Burgmana. Miał być z ABSem, na wypasie i symbolicznym przebiegiem a po kilkumiesięcznej obserwacji rynku i jednej nieudanej wycieczce kupiłem po sąsiedzku, to co było. Z wypasów mam dobry kufer z zamontowanym oparciem i jestem drugim właścicielem. Za to cena dużo niższa niż zakładałem ale zaraz będę pytał o oponę, akumulator i klocki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajnie, daj zdjęcia, napisz rocznik przebieg i cenę i wrażenia z jazdy

2008, 20.180km, 8.900pln. Kupiłem od pierwszego właściciela ale sprowadzony; gość kupił i używał go we Włoszech, teraz się przeprowadził i sprzedaje. Sprzęt średnio zadbany, masa drobnych rysek, kilka większych, jakieś niewielkie pęknięcia plastików ale ogólnie bez ściemniania, zero plaka zlosnik.gif ,brak śladów poważniejszych napraw no i wiadome pochodzenie i historia. Wrażenia z jazdy są takie, że rozpędza się bardzo ładnie a więcej nic nie powiem bo kupiłem, przyprowadziłem i na razie stoi i czeka na usunięcie defektów, wymianę płynów itp. Dwie tarcze z przodu i brak ABS od razu mnie przeraziły, trzeba będzie się uczyć hamowania bo koło momentalnie staje w miejscu a ja nie mam wyczucia frown.gif

Coś czuję, że za tą cenę nie będzie mi szkoda przypinać go na noc do trzepaka zamiast korzystać ze strzeżonego clown.gif

287770068-2014-06-13-207a.JPG

post-20888-143525244725_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś czuję, że za tą cenę nie będzie mi szkoda przypinać go na noc do trzepaka zamiast korzystać ze

> strzeżonego

No nie wiem czy to dobry pomysł, moja yamaha kosztowała mniej i jakoś nie odważyłbym się jej zostawić pod trzepakiem, zresztą koszt parkingu ( u mnie na osiedlu) to tylko 50 zł. To nie wielka opłata za spokojny sen, dodatkowo zakładam pokrowiec a jak znam życie zaraz by się komuś spodobał, na parkingu natomiast jest pewność zastania zarówno motorka jak i pokrowca. Gratuluję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie wiem czy to dobry pomysł, moja yamaha kosztowała mniej i jakoś nie odważyłbym się jej

> zostawić pod trzepakiem, zresztą koszt parkingu ( u mnie na osiedlu) to tylko 50 zł. To nie

> wielka opłata za spokojny sen, dodatkowo zakładam pokrowiec a jak znam życie zaraz by się

> komuś spodobał, na parkingu natomiast jest pewność zastania zarówno motorka jak i pokrowca.

> Gratuluję zakupu.

Nie mam jakoś daleko do strzeżonego ale jednak nie chce mi się chodzić. Zastanawiam się, czy nie lepiej zamiast strzeżonego zainwestować w AC i będę wtedy chroniony przed kradzieżą zawsze a nie tylko na parkingu. Dodatkowo zostawiając pod blokiem mam widok z okna i myślę o jakiejś dobrej kamerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam jakoś daleko do strzeżonego ale jednak nie chce mi się chodzić. Zastanawiam się, czy nie

> lepiej zamiast strzeżonego zainwestować w AC i będę wtedy chroniony przed kradzieżą zawsze a

> nie tylko na parkingu.

Jak zobaczysz cenę AC to pewnie Ci przejdzie ten pomysł.

> Dodatkowo zostawiając pod blokiem mam widok z okna i myślę o jakiejś

> dobrej kamerze.

U nas pod robotą też były kamery, jak kumplowi moto zginęło. Podszedł gościu w kombinezonie i w kasku. Chwilkę się pomocował z łańcuchem, potem wsiadł i odjechał jak na swoim. Widać wszystko łącznie z metkami na ubraniu, tylko co z tego jak gość był w kasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak zobaczysz cenę AC to pewnie Ci przejdzie ten pomysł.

> U nas pod robotą też były kamery, jak kumplowi moto zginęło. Podszedł gościu w kombinezonie i w

> kasku. Chwilkę się pomocował z łańcuchem, potem wsiadł i odjechał jak na swoim. Widać wszystko

> łącznie z metkami na ubraniu, tylko co z tego jak gość był w kasku.

Z jednej strony zniechęcasz, z drugiej na takie akcje jedynie AC spineyes.gif Tak przy okazji, kto oprócz PZU oferuje na motocykle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.