Skocz do zawartości

Co mi odpadło?


Rekomendowane odpowiedzi

tak to jest to samo, samej dźwigni się nie dokupi cały siłownik jedynie, u mnie jakoś to się wykręciło ale do tej pory boli mnie szyja crazy.gif Do każdej z śrubek dorobiłem osobny kluczyk o różnej długości zlosnik.gifTutaj jest dobry manual wprowadzający ok.gif Niestety robota precyzyjna i raczej nie dla kogoś ze słabymi nerwami zlosnik.gif Od siebie dodam że najgorsze było wkładanie siłownika na swoje miejsce tak aby trafić jeszcze trzpieniem dźwigni w odpowiednie miejsce... buu.gif

Łączę się z tobą w "bulu i nadzieji" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest to samo. Bo jak odkręcasz trzy śruby, a dokręcasz dwie to robota nie jest dokończona .

są wkręcone 3 w tym ta jedna nie jest dokręcona bo nie udałoby się wsadzić trzpienia na swoje miejsce wink.gif i tak dość szybko się z tym uporałem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Źle Ci się wydaje. W Bravo do tego siłownika nie ma dojścia po zdjęciu deski, a co dopiero od spodu

> . Przy zdjętej desce odkręcenie i wkręcenie tego siłownika to ok. 30 minut dla mnie,

> wprawionej osoby w tym temacie co klucze mam już podorabiane.

Momento, to jest sens żebym się za to zabierał sam czy mam się wybierać do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak Cie stać i nie masz gwary to wal do serwisu

Z ostatniej odpowiedzi wynika ze i tak tego nie zrobię to chyba nie mam wyjścia. No chyba ze jednak to dojście jak na początku dostałem odpowiedz, jest niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z ostatniej odpowiedzi wynika ze i tak tego nie zrobię to chyba nie mam wyjścia. No chyba ze

> jednak to dojście jak na początku dostałem odpowiedz, jest

Wszystko jest do zrobienia, kwestia tego czy miałbyś możliwość dorobienia sobie kluczyka z 5.5 z jakiegoś paska blachy najlepiej cienkiej tak aby można było sobie ten kluczyk zaginać. Jak to sobie ogarniesz to już będzie z górki. W zależności oszczędności w okolicach 300-500zł bo tyle sobie liczą w ASO za ściągnięcie deski. Jeszcze jeden aspekt, czy jest pewność że po założeniu dechy nie zostanie im jakiś śrubek w rękach, później na każdym dołku deska będzie wydawała dźwięki zlosnik.gif Sposób wykręcenia siłownika jest dość ładnie opisany można próbować najwyżej w chwili słabości i zrezygnowania uderzysz do ASO wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z ostatniej odpowiedzi wynika ze i tak tego nie zrobię to chyba nie mam wyjścia. No chyba ze

> jednak to dojście jak na początku dostałem odpowiedz, jest

Wszystko do zrobienia, tylko, że za ściągniecie dechy nie policzą marnych 300-500, ale znacznie więcej.

Osobiście nie dałbym ASO tak grzebać, zrobiłbym to sam, ale to trzeba mieć przynajmniej weekend tylko na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko do zrobienia, tylko, że za ściągniecie dechy nie policzą marnych 300-500, ale znacznie

> więcej.

> Osobiście nie dałbym ASO tak grzebać, zrobiłbym to sam, ale to trzeba mieć przynajmniej weekend

> tylko na to.

Mi dwa razy ściągali, jeszcze na gwarancji. I nie poskładali porządnie. Tak to poskładali, że nie odebrałem auta. Brakowało śrub, plastyki były luźne. I tak mi coś jeszcze z prawej strony coś stuka, jak się zrobi gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi dwa razy ściągali, jeszcze na gwarancji. I nie poskładali porządnie. Tak to poskładali, że nie

> odebrałem auta. Brakowało śrub, plastyki były luźne. I tak mi coś jeszcze z prawej strony coś

> stuka, jak się zrobi gorąco.

do tej roboty potrzebny jest albo swoj zaufany czlowiek w aso, lub osoba ktora to ogarnie nie kasujac tyle co aso

ja mialem sciagana deche na gw w aso, robil to moj mechanik, nie ma zadnych sladow po tej operacji, jak wjechalem do wymiany gw tak samo nb wyjechalo, kazdy element demontowany byl owijany streczem i odkladany na bok, deska po zdemontowaniu byla cala zabezpieczana co by nie zrysac tego szitu karbonowego.. ale zwykle aso do ktorego wstapi sie z buta tak nie bedzie pracowac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do tej roboty potrzebny jest albo swoj zaufany czlowiek w aso, lub osoba ktora to ogarnie nie

> kasujac tyle co aso

> ja mialem sciagana deche na gw w aso, robil to moj mechanik, nie ma zadnych sladow po tej operacji,

> jak wjechalem do wymiany gw tak samo nb wyjechalo, kazdy element demontowany byl owijany

> streczem i odkladany na bok, deska po zdemontowaniu byla cala zabezpieczana co by nie zrysac

> tego szitu karbonowego.. ale zwykle aso do ktorego wstapi sie z buta tak nie bedzie pracowac

U mnie poskładali porządnie. Właściwie to poskładał. Od początku robił to tylko jeden człowiek i nawet drzwi zdemontował, żeby było wygodniej grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.