Skocz do zawartości

filtr uzdatniający wode w bloku


Hadziej

Rekomendowane odpowiedzi

> Wybierasz sprzedawcę lokalnego.

> Ale niepotrzebnie dodałem szybkozłączki, bo są w komplecie z obudową.

> Rzuć linkami.

> Bo podróbkom nie ufam.

> W środku to samo, co we wkładach Brita. Więc sam sobie odpowiedz. O ile Brita Ci zmiękcza wodę w

> pierwszym i np. czwartym tygodniu od zamontowania?

> Tylko, że jak chodzi o zmiękczanie, to zastosuj złoże jonowymienne albo filtr FCCST. Wkłady węglowe

> to słabo robią.

Dzbanek za niecałe 16zł

dobry i tani wkład

Co do zmiękczania wody to wkład wymieniam jak pojawia się jakiś nalot w czajniku. Nie wiem o ile redukuje wkład w pierwszym i czwartym tygodniu bo nie kręcą mnie wyniki, dla mnie (i jak wnioskuję dla autora wątku) ma nie być kamienia i to wszystko. Średnio przez 6 tygodni na wkładzie mam to zapewnione.

To jak z tą wyceną w końcu? Miało być taniej po Twojemu a podsyłasz link do wkładu, który się nie nadaje ale jest tani. Tak się składa, że znam temat; latałem, pytałem, szukałem i ostatecznie mam dzbanek bo oferuje całkiem przystępną cenę i bardzo dużą wygodę "montażu" w zamian za możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> @Olleo: czy jest sens kupić filtr do zmywarki, pralki lub prysznica? Np. taki lub taki

kompletnie sie nie znam na jakichs filtrach polifosfatowych, ale ten do prysznica, to pieniadze w bloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzbanek za niecałe 16zł

> dobry i tani wkład

O mocno tajemnym składzie. I pasują do siebie?

> To jak z tą wyceną w końcu? Miało być taniej po Twojemu a podsyłasz link do wkładu, który się nie

> nadaje ale jest tani.

Nie pisałeś, że chcesz zmiękczać wodę.

> Tak się składa, że znam temat; latałem, pytałem, szukałem i ostatecznie

> mam dzbanek bo oferuje całkiem przystępną cenę i bardzo dużą wygodę "montażu" w zamian za

> możliwości.

OK. Z wierzącymi nie ma sensu dyskutować. Mój dzbanek wylądował w koszu. Nie miałem serca krzywdzić kogoś takim prezentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O mocno tajemnym składzie. I pasują do siebie?

> Nie pisałeś, że chcesz zmiękczać wodę.

> OK. Z wierzącymi nie ma sensu dyskutować. Mój dzbanek wylądował w koszu. Nie miałem serca krzywdzić

> kogoś takim prezentem.

Mój błąd, nie zwróciłem uwagi na to, że tamten miał inny filtr. TUTAJ jest zestaw za 19,90, już z wkładem, więc dzbanek wychodzi poniżej 15zł.

Autor wątku w pierwszym poście pyta jak zaradzić twardej wodzie, ja odpowiadam, że przy twardej wodzie tańszym od osmozy rozwiązaniem jest dzbanek. Ty udowadniasz wyższość czegokolwiek innego niż dzbanek, po czym nie wiesz, że chodzi o twardość wody. Z mojej strony EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kompletnie sie nie znam na jakichs filtrach polifosfatowych, ale ten do prysznica, to pieniadze w

> bloto.

A jak w takim razie zmiękczyć wodę na prysznic w bloku? Myślałem o czymś przed deszczownicą do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak w takim razie zmiękczyć wodę na prysznic w bloku? Myślałem o czymś przed deszczownicą do

> montażu.

na pewno nie osmo, bo taki o wydajnosci wystarczajacej nie zmiesci Ci sie nad prysznicem, wiec sprawdz co sa warte te polifosfatowe. Filtr weglowy Ci wody nie zmiekczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.