Skocz do zawartości

Wanna wstawiona pod glazurę a maksymalna szerokość szpar


fin323

Rekomendowane odpowiedzi

Fachowiec wstawił mi wannę pod glazurę. Podobno, bo na razie jestem gdzie indziej to nie widziałem, z relacji ojca wynika że płytki są nierówne i połowa styka się z wanną a połowa ma szpary do maksymalnie 2 mm. Boję się że więcej, bo jak ojciec to widzi, przy jego wadzie wzroku, pewnie szpary są większe. Oczywiście drażni mnie nierówność płytek to raz, ale mam nadzieję że da się to zasilikonować w sposób, aby te nierówności były niewidoczne.

Jaką maksymalnie szparę można zasilikonować i czego mają użyć żeby szpary były niewidoczne a nie ucierpiała trwałość.

A może 2 mm to żadne szpary i "tak ma być" i to te płytki stykające się z wanną stanowią problem ?

A może wszystko jest w porządku i niepotrzebnie sieję panikę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fachowiec wstawił mi wannę pod glazurę. Podobno, bo na razie jestem gdzie indziej to nie widziałem,

> z relacji ojca wynika że płytki są nierówne i połowa styka się z wanną a połowa ma szpary do

> maksymalnie 2 mm. Boję się że więcej, bo jak ojciec to widzi, przy jego wadzie wzroku, pewnie

> szpary są większe. Oczywiście drażni mnie nierówność płytek to raz, ale mam nadzieję że da się

> to zasilikonować w sposób, aby te nierówności były niewidoczne.

> Jaką maksymalnie szparę można zasilikonować i czego mają użyć żeby szpary były niewidoczne a nie

> ucierpiała trwałość.

> A może 2 mm to żadne szpary i "tak ma być" i to te płytki stykające się z wanną stanowią problem ?

> A może wszystko jest w porządku i niepotrzebnie sieję panikę ?

Jest przecież cały wątek na ten temat. 2mm szparę łatwo i skutecznie można zasłonić silikonem, zwłaszcza w przypadku, gdy płytki zachodzą na wannę. Gorzej, gdy płytki stykają się z wanną, ale jest szansa, że po napełnieniu wanna jeszcze się ułoży i osiądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fachowiec wstawił mi wannę pod glazurę. Podobno, bo na razie jestem gdzie indziej to nie widziałem,

> z relacji ojca wynika że płytki są nierówne i połowa styka się z wanną a połowa ma szpary do

> maksymalnie 2 mm. Boję się że więcej, bo jak ojciec to widzi, przy jego wadzie wzroku, pewnie

> szpary są większe. Oczywiście drażni mnie nierówność płytek to raz, ale mam nadzieję że da się

> to zasilikonować w sposób, aby te nierówności były niewidoczne.

> Jaką maksymalnie szparę można zasilikonować i czego mają użyć żeby szpary były niewidoczne a nie

> ucierpiała trwałość.

> A może 2 mm to żadne szpary i "tak ma być" i to te płytki stykające się z wanną stanowią problem ?

> A może wszystko jest w porządku i niepotrzebnie sieję panikę ?

Ta szpara to jest ok, nawet mogła by być większa i nie było by problemu - większym problemem są moim zdaniem płytki stykające się z wanną, tak być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta szpara to jest ok, nawet mogła by być większa i nie było by problemu - większym problemem są

> moim zdaniem płytki stykające się z wanną, tak być nie powinno.

Widziałem jak to wygląda, szpary do 3 mm. Jedna płytka jest prawie na styku z wanną. Kartkę papieru można wetknąć. Będzie ok czy trzeba podciąć płytkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.