Skocz do zawartości

Świetna postawa trampkarza


_sky_

Rekomendowane odpowiedzi

co w tym świetnego ??

to że pozwolił przejść dziadkowi na czerwonym ??

żeby pomóc to mógł zejść ze sprzęta i przeprowadzić dziadka na zielonym a tak narażał siebie i dziadka 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co w tym świetnego ??

> to że pozwolił przejść dziadkowi na czerwonym ??

> żeby pomóc to mógł zejść ze sprzęta i przeprowadzić dziadka na zielonym a tak narażał siebie i

> dziadka

Sądzę, że dziadek wszedł jeszcze na zielonym. Zobacz jak wolno idzie.

I lepiej byłoby gdyby trampkarz zostawił moto na środku pasa i go blokował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sądzę, że dziadek wszedł jeszcze na zielonym. Zobacz jak wolno idzie.

> I lepiej byłoby gdyby trampkarz zostawił moto na środku pasa i go blokował?

no tak pokonanie trampkiem krawężnika i postawienie na chodniku do ciężka sprawa

ja bym zostawil na środku

ktoś by szybciej jechał lewoskrętem to dostałby strzała i by miał po jeżdżeniu nawet by na tym motocyklu nie zdążył zareagować

myśleć troche trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tak pokonanie trampkiem krawężnika i postawienie na chodniku do ciężka sprawa

> ja bym zostawil na środku

> ktoś by szybciej jechał lewoskrętem to dostałby strzała i by miał po jeżdżeniu nawet by na tym

> motocyklu nie zdążył zareagować

> myśleć troche trzeba

Z trampka naprawdę dużo widać ok.gif

I nie wlata gwałtownie na pas.

Myśleć trzeba zawsze. Ja tam nie widzę aż takiego zagrożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety, w tym przypadku, mam wrażenie, że dziadek wszedł na pasy, nie patrząc na "światła". Auta stoją, to idę frown.gif

Postawa motocyklisty OK, fajnie zrobił, biorąc pod uwagę, że dziadek zignorował światła.

Druga sprawa, że całkiem żwawo się porusza, na 100% zdążyłby na zielonym dla pasów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> motocyklista

> przewidział co może się stac i właściwie zareagował.

Ten motocyklista jest raczej mocno świadomy tego co robi wink.gif

Już wiem, kto to jest, i wiem że nie jest to typowy "user" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co w tym świetnego ??

Widac jeszez za mlody jeses aby zrozumiec, nie przejmuj sie jednak, moze za 30 - 40 lat do tego dojrzejesz.

> to że pozwolił przejść dziadkowi na czerwonym ??

Oczywiscie Ty wieszlepiej. Naj jakim swietle dziadek wszedl na przejscie dla pieszych ?

W/g Ciebie w momencie zapalenia sie swiatla czerwonego dziadek powinien byl zatrzymac sie na srodku przejscia i czekac grzecznie do zapalenia sie nastepnej fazy zielonego sciana.gif

W sekrecie panie kierowco poinformuje, ze zapalenie sie zielonej sygnalizacji dla danego kierunku jazdy wcale nie zezwala n awjazd czy to na przejscie dla pieszych czy na skrzyzowanie. Pierszenstwo Maja cie ktorzy to skrzyzowanie, przejscie dla pieszych opuszczaja.

Tyle, ze jak sie nie wie, to sie w necie pierduly wyisuje i sie publicnie osmiesza rotfl.gifzlosnik2.gifbiglaugh.gif

> żeby pomóc to mógł zejść ze sprzęta i przeprowadzić dziadka na zielonym a tak narażał siebie i dziadka

Zanim nastepnym razem bedziesz bezmyslnie klepal po klawiaturze to roz mozgiem. Zareagowal najlepiej jak mozna bylo bo szybko i efektywnie.

Takich wiecej.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widac jeszez za mlody jeses aby zrozumiec, nie przejmuj sie jednak, moze za 30 - 40 lat do tego

> dojrzejesz.

> Oczywiscie Ty wieszlepiej. Naj jakim swietle dziadek wszedl na przejscie dla pieszych ?

> W/g Ciebie w momencie zapalenia sie swiatla czerwonego dziadek powinien byl zatrzymac sie na srodku

> przejscia i czekac grzecznie do zapalenia sie nastepnej fazy zielonego

> W sekrecie panie kierowco poinformuje, ze zapalenie sie zielonej sygnalizacji dla danego kierunku

> jazdy wcale nie zezwala n awjazd czy to na przejscie dla pieszych czy na skrzyzowanie.

> Pierszenstwo Maja cie ktorzy to skrzyzowanie, przejscie dla pieszych opuszczaja.

> Tyle, ze jak sie nie wie, to sie w necie pierduly wyisuje i sie publicnie osmiesza

> Zanim nastepnym razem bedziesz bezmyslnie klepal po klawiaturze to roz mozgiem. Zareagowal

> najlepiej jak mozna bylo bo szybko i efektywnie.

> Takich wiecej.

skoro uważasz że to było najlepsze rozwiązanie to twoja sprawa

pomagając trzeba myśleć o swoim bezpieczeństwie a według mnie lepiej by było ja by zsiadł ze sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.