Skocz do zawartości

Dwie królowe lawet do oceny


Kysior

Rekomendowane odpowiedzi

Brat prosił mnie, żebym poprosił Was o wstępne zweryfikowanie dwóch ogłoszeń z Laguną II:

Laguna

Laguna druga

Czy w pierwszej, poza dużym przebiegiem i nienaturalnie ułożoną wycieraczką, tylny prawy błotnik nie jest w innym odcieniu?

Druga chyba fajniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brat prosił mnie, żebym poprosił Was o wstępne zweryfikowanie dwóch ogłoszeń z Laguną II:

> Laguna

> Laguna druga

> Czy w pierwszej, poza dużym przebiegiem i nienaturalnie ułożoną wycieraczką, tylny prawy błotnik

> nie jest w innym odcieniu?

> Druga chyba fajniejsza.

błotniki są z przodu z tworzywa sztucznego dlatego może być inny odcień, plastik zawsze inaczej przyjmuje kolor od metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dużym przebiegiem? 20 tys. km rocznie w aucie klasy D, to jest duży przebieg?

Nie jest, ale sumarycznie już jest te 200 tys, a auto ma być na parę lat.

Ja mam obecnie Avensisa, który jest z 2004 roku i ma pewne 250 tys. przebiegu. Przy tym przebiegu oryginalna dwumasa, turbina itepe.

Ale trzeba brać pod uwagę, że jak ta ma na liczniku 200tys, to może mieć w rzeczywistości więcej, zwłaszcza, że to jakiś komis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży przebieg powiadasz? smile.gif Pocieszne są takie wpisy, obrazują dokładnie poziom matematyki wśród społeczeństwa i głębokiej wiary w liczniki hehe.gif Tu się zgadza to co Jay wypisuje, że ludzie chcą być okłamywani wink.gif

Żadna z nich raczej nie ma papierów na potwierdzenie tego co na blacie, więc stan liczników postaw sobie na końcu listy do sprawdzenia. Srebrna nie ma nawet opcji bezwypadkowy zaznaczone, więc przy oględzinach skupiłbym się jak mocno była rozwalona, zdjęcia też zrobione tak, że nic nie pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest, ale sumarycznie już jest te 200 tys, a auto ma być na parę lat.

> Ja mam obecnie Avensisa, który jest z 2004 roku i ma pewne 250 tys. przebiegu. Przy tym przebiegu

> oryginalna dwumasa, turbina itepe.

> Ale trzeba brać pod uwagę, że jak ta ma na liczniku 200tys, to może mieć w rzeczywistości więcej,

> zwłaszcza, że to jakiś komis.

No to albo się dopłaca i szuka się z potwierdzoną historią w ASO (a i to nie daje 100% gwarancji), tylko wtedy będzie mocno ograniczony wybór egzemplarzy, albo zawęzi się do 0, albo trzeba szukać wśród samochodów 2 klasy niżej wtedy znalezienie np fabii z udokumentowanym, niskim przebiegiem jest sporo większe niż samochodu rodzinnego, dużego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Duży przebieg powiadasz? Pocieszne są takie wpisy, obrazują dokładnie poziom matematyki wśród

> społeczeństwa i głębokiej wiary w liczniki Tu się zgadza to co Jay wypisuje, że ludzie chcą

> być okłamywani

> Żadna z nich raczej nie ma papierów na potwierdzenie tego co na blacie, więc stan liczników postaw

> sobie na końcu listy do sprawdzenia. Srebrna nie ma nawet opcji bezwypadkowy zaznaczone, więc

> przy oględzinach skupiłbym się jak mocno była rozwalona, zdjęcia też zrobione tak, że nic nie

> pokazują.

Pisałem już o przebiegu, czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to albo się dopłaca i szuka się z potwierdzoną historią w ASO (a i to nie daje 100% gwarancji),

> tylko wtedy będzie mocno ograniczony wybór egzemplarzy, albo zawęzi się do 0, albo trzeba

> szukać wśród samochodów 2 klasy niżej wtedy znalezienie np fabii z udokumentowanym, niskim

> przebiegiem jest sporo większe niż samochodu rodzinnego, dużego.

No oki, ale pomińmy przebieg - co myślicie o tych samochodach, bo tego wątek dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No oki, ale pomińmy przebieg - co myślicie o tych samochodach, bo tego wątek dotyczy.

Myślę, że ciemna, czyli 1 będzie bliżej samochodu niż ta srebrna. Nie widzę by tam inny odcień był, zderzak plastikowy jest więc zderzak może mieć deko inny odcień, z resztą-nawet jak ten tylny błotnik był malowany to co nie weźmiesz jak reszta ok?Przecież komis mógł zrobić ocierkę jakąś, bo wiadomo, że z ocierką to by nie sprzedał, no bo gdzie ocierka w 10 letnim aucie-musi być ideał...

Kwestia sprawdzenia czy nie było dzwona w bok i tu należałoby zabrać kogoś kto się zna.

W srebrnej zdjęcia skosami, by nie można było nic porównać, przebieg wręcz śmieszny, brak opcji bezwypadkowy-do takiego ogło nie ruszyłbym się dalej jak 30km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Lagune II wiec to co bym sprawdzil najpierw to to czy tam elektronika nie szfankuje.

proponuje przejechac sie podczas deszczu i sprawdzic czy wszystko dziala czy tez plata figle.

Pozniej podczas jazdy czy sie nie dzieja jakies chocki-klocki z np z czujnikami cisnienia w oponach itp.

Pozniej sprawdzilbym stan mechaniki, bo ja da sie wymienic ale naprawic elektronike w tym aucie to....malo kto potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brat prosił mnie, żebym poprosił Was o wstępne zweryfikowanie dwóch ogłoszeń z Laguną II:

> Laguna

> Laguna druga

> Czy w pierwszej, poza dużym przebiegiem i nienaturalnie ułożoną wycieraczką, tylny prawy błotnik

> nie jest w innym odcieniu?

> Druga chyba fajniejsza.

Polecam wejść na forum Laguna Klub Polska, tam jest poradnik jak kupować Lagę z dokładnymi opisami jakie auto w którym roczniku i wyposażeniu co miało, włącznie z rodzajami kierownic, listewkami, obiciami, felgami, etc.. Np. ta pierwsza ma przedni grill z rocznika 2001 bo później ta dolna srebrna listwa nie występowała (czy jakoś tak). Wycieraczka leży bo pewnie jest zepsuta, to nagminna usterka w tych autach. Na prawdę polecam to forum, kopalnia wiedzy. To jest ten wątek, ale chyba trzeba się zalogować żeby zobaczyć treść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem obecnego auta znalazłem Lagunę II phII 2.0T za 21kpln, stan wręcz idealny, od jakiegoś wariata co to zdjęcia robił co jakiś czas, notatki z tankowań etc. Chyba robił to wszystko, żeby potem nie mieć problemów ze sprzedażą grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy w pierwszej, poza dużym przebiegiem i nienaturalnie ułożoną wycieraczką

Jeżeli tam jest taki sam mechanizm wycieraczek jak w Espace IV to wycieraczka może być po prostu "nie zatrzaśnięta" po zamknięciu samej szyby (to jest wersja z otwieraną tylną szybą), trzeba lekko ruszyć do góry, powinno kliknąć i zostać we właściwym położeniu. Po zdjęciach to, za przeproszeniem, g... widać, obie wyglądają w miarę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie we wszystkich autach jak się wyłączy nawiew to wyświetlacz gaśnie.

jak całkowicie wyłączysz nawiew to świeci sie tylko czerwona kontrolka przy przycisku OFF, i wtedy faktycznie wyświetlacz jest wyłączony.

ale tu widać ze świeci się AC,plus obieg wew. wiec klima chodzi tylko wyświetlacz nic nie pokazuje.

wiem bo mam takie samo auto to wiem jak to powinno pracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.