Skocz do zawartości

Dywaniki welurowe


SzefSzefow

Rekomendowane odpowiedzi

> kupić w komforcie wykładzinę http://bit.ly/1uE3OEJ wyciąć, opalić luźne nitki, zrobić mocowania i

> gotowe

> Można oddać do obszycia, ale nie trzeba, nie strzępi się po opaleniu. Początkowo bardzo sztywne,

> ale ładnie się układa.

kiedyś tak wyprodukowałem wykładziny do astry, ale ni ebył to najlepszy pomysł wink.gif

zostanę przy gotowych zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś tak wyprodukowałem wykładziny do astry, ale ni ebył to najlepszy pomysł

> zostanę przy gotowych

ale z tej wykładziny? Coś Ci się z nimi działo czy zwyczajnie nie wyszło?

Robiłem do Delty (brak gotowców), po zrobieniu papierowego wzornika i wycięciu było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale z tej wykładziny? Coś Ci się z nimi działo czy zwyczajnie nie wyszło?

> Robiłem do Delty (brak gotowców), po zrobieniu papierowego wzornika i wycięciu było ok.

wydaje mi się, że z tej smile.gif

wyjsc wyszło, ale po jakimś czasie zaczęły się podwijać po bokach - generalnie wykładzina powinna być grubsza niż te 5,5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wydaje mi się, że z tej

> wyjsc wyszło, ale po jakimś czasie zaczęły się podwijać po bokach - generalnie wykładzina powinna

> być grubsza niż te 5,5mm

dziwne, przelatałem z tym prawie 3. lata i nic się nawet nie odkształciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecicie jakąś firmę produkujacą dobre dywaniki? Zależałoby mi aby miały dziurę na fabryczne

> mocowanie

Ja polecę to: KLIK.

Ta firma wytwarza te dywaniki na zamówienie - kilka grubości tkanin, takie jak na tej aukcji są już bardzo OK. Otwory na mocowania można sobie domówić - zrobią. Da się też zamówić mocno nietypowe dywaniki np. na podstawie papierowego szablonu (przerabiałem taki scenariusz - wynik był bardzo OK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może "wędruję" nogami podczas jazdy

może tak być wink.gif

ja wycinałem po szablonie, celowo bardzo dopasowane. Wchodziły wręcz na wcisk, ale przez to nie miały prawa drgnąć, a przez brak obszycia wyglądały wręcz jak fabryczna wykładzina.

Muszkę pokopać w archeo zdjęć, może coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w zimie sprawdzają sie dywaniki welurowe? Lepsze bedą gumowe czy mi sie wydaje?

jak nie wsiadasz w masakrycznie zabłoconych/zaśnieżonych butach to nie ma różnicy czy lato czy zima.

Ja nie zmieniam ani fabrycznych w Foresterze, ani tych wycinanych z dedykowanej wykładziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

> Polecicie jakąś firmę produkujacą dobre dywaniki? Zależałoby mi aby miały dziurę na fabryczne

> mocowanie

Zamawiałem kiedyś tutaj . Wysłałem szablon do YRV zrobiony z kartonu i uszyli mi na wymiar w regularnej cenie. Jeśli chodzi o trwałość to się sprawdzają. Wziąłem najgrubsze jakie się dało. Niestety nie są to typowo samochodowe wykładziny. To zwykłe dywanowe wykładziny domowe/obiektowe. Mają gumowany spód, przez co ślizgają się. Tak to wygląda od spodu:

e14152e9def1.jpg

Brakuje specjalnego, zrobionego jak rzep spodu jak w oryginalnych dywanikach od producentów aut, który trzyma się wykładziny w aucie. Jeśli: "chodzą" ci nogi to nawet z zaczepami możesz mieć problem zawijających się dywaników.

Obawiam się, że wszystkie firmy dorabiające dywaniki korzystają z tych samych wykładzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.