Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Katalizator i stabilizator....

Featured Replies

Napisano

Co zrobic zeby jeden do drogiego nie dostykal... Czemu w 900tkach jst tak dziwnie ze jak sie che miec stabilizator to trzeba katalizator wyciac frown.gif

Moze macie jakies patenty?

Napisano

> Co zrobic zeby jeden do drogiego nie dostykal... Czemu w 900tkach

> jst tak dziwnie ze jak sie che miec stabilizator to trzeba

> katalizator wyciac

> Moze macie jakies patenty?

nie mart sie w 700 o plecionke zachaczal stabilizator i buda wibracji niezlych dostawala - musialem przerabiac wydech , plecionke dalej dałem (po tej operacji walila jak szalona o podloge , wepchnelem tam koc azbestowy i jezdze tak smile.gif)

pzdr

Napisano
  • Autor

Czyli wyjsciem jest przesunięcie kata dalej... ale im dalej tym wolniej sie nagrzewa frown.gif

Napisano

> Czyli wyjsciem jest przesunięcie kata dalej... ale im dalej tym

> wolniej sie nagrzewa

a jak chcesz kata dalej wstawic? toz to gruba puszka i nie zmiesci sie pod podloga

ps. tak mysle sobie czyzby kat byl w 900 tak daleko , ze zaczepia az o stabilizator?

pzdr

Napisano
  • Autor

> a jak chcesz kata dalej wstawic? toz to gruba puszka i

> nie zmiesci sie pod podloga

> ps. tak mysle sobie czyzby kat byl w 900 tak daleko , ze

> zaczepia az o stabilizator?

> pzdr

Niestety tak.. jak by zakladali kata 3 cm w steone przodu problem by nie istanial angryfire.gif inżynier mial zly dzień chyba zlosnik.gif

Napisano

> Niestety tak.. jak by zakladali kata 3 cm w steone przodu problem

> by nie istanial inżynier mial zly dzień chyba

a z przodu nie ma miejsca , zeby go troche przesunac?

pzdr

Napisano
  • Autor

> a z przodu nie ma miejsca , zeby go troche przesunac?

> pzdr

To musialbym ciac kolektr chyba a tego wolal bym uniknac

Napisano

> To musialbym ciac kolektr chyba a tego wolal bym uniknac

a wiec w takim wypadku pozostaje Ci wyciac kata lub zrezygnowac ze stabilizatora smile.gif

pzdr

Napisano
  • Autor

> a wiec w takim wypadku pozostaje Ci wyciac kata lub

> zrezygnowac ze stabilizatora

> pzdr

no to wybor jest dosc prosty zlosnik.gif stabilizator rulez bow.gif

Napisano

> no to wybor jest dosc prosty stabilizator rulez

Bezpieczeństwo zwycięża ekologię rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Napisano

> Co zrobic zeby jeden do drogiego nie dostykal... Czemu w

> 900tkach jst tak dziwnie ze jak sie che miec

> stabilizator to trzeba katalizator wyciac

> Moze macie jakies patenty?

Rozwiazania sa dwa:

1) wyciac kata

2) zalozyc od 1.1 spi

Polecam rozwiazanie 1.

Napisano

> Co zrobic zeby jeden do drogiego nie dostykal... Czemu w

> 900tkach jst tak dziwnie ze jak sie che miec

> stabilizator to trzeba katalizator wyciac

> Moze macie jakies patenty?

ja mam i stabka i kata i w 900-ce i nic nie dotyka...

najprostsze rozwiązanie: obniżyć furkę biglaugh.gif i wygiąć mocowania stabka te na środku, a nie po bokach na wachaczach

Napisano

> Co zrobic zeby jeden do drogiego nie dostykal... Czemu w

> 900tkach jst tak dziwnie ze jak sie che miec

> stabilizator to trzeba katalizator wyciac

> Moze macie jakies patenty?

Mozna nabyc stabilizator przeznaczony do 900 z wygieciem na kata - kumpel ma cos takiego, ale sprowadzal z wloch.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.