Skocz do zawartości

Formula E - "popis" Prost'a


murzynek

Rekomendowane odpowiedzi

M. Sokół chyba dość trafnie to skomentował: "Nicolas Prost jest niebezpiecznym idiotą..."

Na początku pomyślałem, że ostro...ale po obejrzeniu filmiku, chyba ma rację...

i jeszcze pełny komentarz:

Quote:

Dramatyczny finisz pierwszego w historii wyścigu Formuły E: Nicolas Prost idiotycznie bronił się przed Nickiem Heidfeldem i Niemiec cudem wyszedł cało z naprawdę groźnie wyglądającego wypadku...

Quick Nick mógł wreszcie coś wygrać, atakował na ostatnim okrążeniu. Prosta powinni zawiesić na kilka wyścigów, na prostej przed ostatnim zakrętem zjechał na zrównującego się z nim rywala. Auto Heidfelda przekoziołkowało i uderzyło okolicą kokpitu w barierę. Na szczęście Nick wysiadł o własnych siłach. Nie zdziwiłbym się, gdyby ruszył z pięściami na Prosta, ale skończyło się na słownej reprymendzie.

Wygrał Lucas di Grassi, dalej Franck Montagny i Sam Bird. Trzeci na mecie Daniel Abt został cofnięty o 7 pozycji, bo nielegalnie skorzystał z „dopalacza”, dodając sobie mocy.

Wyścig w sumie pełny akcji, ale jakoś nie mogę się przekonać do dźwięku i zmiany samochodów w czasie pit stopu. Na razie to czysty marketing i rozrywka, a nie poważna seria wyścigowa. Dobra rozrywka na zimę, ale chyba trzeba się przyzwyczajać do tego bzyczenia i muzyczki podczas neutralizacji


Źródło: Sokolim okiem na fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fragmenty wyścigu i nie było tak źle, poza dźwiękiem, no ale w F1 też marudzenie na słaby dzwięk jakby przycicha, bo wyścigi są lepsze niż kilka sezonów wcześniej-więcej wyprzedzania, pitstopów itd.

Ciekawe, czy nie możnaby zamiast wymiany bolidów nie mogliby zmienić baterii, czy to za duży prąd i nie takie plug and play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> M. Sokół chyba dość trafnie to skomentował: "Nicolas Prost jest niebezpiecznym idiotą..."

> Na początku pomyślałem, że ostro...ale po obejrzeniu filmiku, chyba ma rację...

Faktycznie idiota. Miejmy nadzieję, że to powstrzyma nieco szefów F1 przed angażowaniem go, do czasu kiedy gość dojrzeje i pokaże wyniki.

A przy okazji - 100 lat 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.