Skocz do zawartości

Wycieraczki serwisowe i30


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Was może miał do czynienie z takimi wycieraczkami:

http://allegro.pl/serwisowe-wycieraczki-kia-cee-d-ceed-hyundai-i30-i4608916720.html coś to warte czy szkoda kasy? A może ewentualnie coś polecicie? Bo z mojego doświadczenia bosch to szajs piszczą, skrzypią i w ogóle bez szału, ostatnio miałem valeo extrem i nawet się sprawdziły ciche i przez jakiś czas w miarę dobrze czyściły szybkę, tylko cena trochę wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś z Was może miał do czynienie z takimi wycieraczkami:

> http://allegro.pl/serwisowe-wycieraczki-kia-cee-d-ceed-hyundai-i30-i4608916720.html coś to warte

> czy szkoda kasy? A może ewentualnie coś polecicie? Bo z mojego doświadczenia bosch to szajs

> piszczą, skrzypią i w ogóle bez szału, ostatnio miałem valeo extrem i nawet się sprawdziły

> ciche i przez jakiś czas w miarę dobrze czyściły szybkę, tylko cena trochę wysoka.

Visee Aquatec.Jak dla mnie rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bosh starcza mi na 12-18 miesiecy mialem tez valeo starczyly podobnie ale ladniej pracowaly. Te

> serwisowe to co to Orginaly sa drozsze od Bosha chyba ostatnio po 140 widzialem.

Serwisowe bo z serwisu od pana Heńka hehe.gifrotfl.gif Jak widzę takie napisy w stylu-premium ,serwisowe aha lubię jeszcze firmy którę mają German ,Germany w nazwie beksa.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś z Was może miał do czynienie z takimi wycieraczkami:

> http://allegro.pl/serwisowe-wycieraczki-kia-cee-d-ceed-hyundai-i30-i4608916720.html coś to warte

> czy szkoda kasy? A może ewentualnie coś polecicie? Bo z mojego doświadczenia bosch to szajs

> piszczą, skrzypią i w ogóle bez szału, ostatnio miałem valeo extrem i nawet się sprawdziły

> ciche i przez jakiś czas w miarę dobrze czyściły szybkę, tylko cena trochę wysoka.

jakieś z Brico Marche mam, płaskie, kosztowały cirka 12 zetów za sztukę, zakupiłem do Sportka i Stilo, pracują już 1 i 1/2 roku i w stilo widzę że zaczynają siadać choć mniej jeżdżony niż Sportek, szkoda inwestować przed zimą w nowe, te przeczyszczę i będzie o.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłeś uniwersalne robione w Chinach ,komplety dedykowane są w cenach 100zł plus.Jaka różnica w

> jakości?Duża.

A te niby dedykowane, to gdzie są robione? Założę się, że też w Chinach. Moim zdaniem, to ten sam produkt, tylko pakowany jako komplet, a te które nazywasz uniwersalnymi pakowane są pojedynczo. Zresztą mniejsza o to. Używałem już kilku kompletów "uniwersalnych" i nigdy nie miałem z nimi problemu. Przez rok spokojnie spełniały swoją funkcję, więc nie widzę powodu, że płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A te niby dedykowane, to gdzie są robione? Założę się, że też w Chinach. Moim zdaniem, to ten sam

> produkt, tylko pakowany jako komplet, a te które nazywasz uniwersalnymi pakowane są

> pojedynczo. Zresztą mniejsza o to. Używałem już kilku kompletów "uniwersalnych" i nigdy nie

> miałem z nimi problemu. Przez rok spokojnie spełniały swoją funkcję, więc nie widzę powodu, że

> płacić więcej.

Uniwersalne z założenia tańsze są robione w Chinach -co też widać na napisie z tyłu pudełka.Dedykowane robione w Belgii.Dziwne co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uniwersalne z założenia tańsze są robione w Chinach -co też widać na napisie z tyłu

> pudełka.Dedykowane robione w Belgii.Dziwne co?

Nie mam powodu, żeby Ci nie wierzyć zwłaszcza, że prawdopodobnie masz do czynienia z branżą motoryzacyjną, sądząc po podpisie. W przybliżeniu licząc "dedykowane" są dwukrotnie droższe od "uniwersalnych", ale czy też dwukrotnie dłużej będą spełniały swoją rolę?

PS

Jakie oznaczenie ma zestaw "dedykowany" do Ceed'a po lifcie MR2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś z Was może miał do czynienie z takimi wycieraczkami:

> http://allegro.pl/serwisowe-wycieraczki-kia-cee-d-ceed-hyundai-i30-i4608916720.html coś to warte

> czy szkoda kasy? A może ewentualnie coś polecicie? Bo z mojego doświadczenia bosch to szajs

> piszczą, skrzypią i w ogóle bez szału, ostatnio miałem valeo extrem i nawet się sprawdziły

> ciche i przez jakiś czas w miarę dobrze czyściły szybkę, tylko cena trochę wysoka.

miałem wymieniane oryginały w serwisie jakoś w lutum-marcu zeszłego roku. Cały czas na nich śmigam a 100 tysi spokojnie stuknęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem wczoraj jakieś Valeo First za 51 zł komplet - jak założę to zdam relację.

Jakie by one nie były firmowe to i tak po zimie pewnie będą do wymiany - wystarczy, że żona parę razy przejedzie nimi po zamarzniętej (oblodzonej) szybie i każde są do kosza oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jak nie zmieniem po roku to cala szybe mi porysowaly. W szoku jestem, ze Ci tyle wytrzymaly.

Ja dotychczas wymieniałem 2 razy w ciągu eksploatacji tego auta a mam go już ponad cztery lata i 276kkm zlosnik.gif raz kupiłem boscha a ostatnio valeo extrem.

Ale wydaje mi się ,że najdłużej dobrze sprawowały się te które były fabrycznie założone ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze czyszczenie szyby - spryskiwacz - wypadło bardzo dobrze. Poczekajmy do niższych temperatur i wtedy wyjdzie prawda na jaw.

> A ja kupiłem wczoraj jakieś Valeo First za 51 zł komplet - jak założę to zdam relację.

> Jakie by one nie były firmowe to i tak po zimie pewnie będą do wymiany - wystarczy, że żona parę

> razy przejedzie nimi po zamarzniętej (oblodzonej) szybie i każde są do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.