Skocz do zawartości

Polerka samochodowa- jaka?


konda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam polerki do hobbystycznego zastosowania na trzech samochodach z 2009 roku (yaris, focus i rav4)

Proszę praktyków o sugestię co wybrać w cenie do ok 300 złotych.

Biorę po uwagę poniższe modele (łatwo dostępne):

K2 Pro cena 200 złotych

http://allegro.pl/k2-pro-elektryczna-polerka-z-regulacja-obrotow-i4623958664.html

Chyba że warto dołożyć do tej:

Lare EPL 52

http://allegro.pl/lare-polerka-el-epl-52-lekka-600-3000-obr-1200w-i4669098603.html

...ale na droższe mnie nie stać:(

Wystarczy K2 i za resztę kupić pady i chemię, czy warto dołożyć te 150 złotych do Lare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> silverline

potwierdzam! mam od jakichś 3 lat. ze 3 pełne korekty trzaśnięte i kilka "odświeżeń" i wciąż jak nówka ok.gif

pamiętam, że kiedy ja kupowałem, miałem darmową wysyłkę do PL (kupowałem na amazonie właśnie)

to może być dobra oferta:

http://allegro.pl/polerka-samochodowa-silverline-1200-watt-okazja-i4698649958.html

talerz oporowy i tak z tego co pamiętam trzeba było kupić swój, bo standardowy jest "sztywny".

nie wiem tylko czy jest różnica między niebieską a ciemnozieloną (bo ja mam chyba ciemnozieloną). no ale za lekko ponad stówkę za silverline'a...myślę, że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli mamy budżet ~300 zeta to tylko Topex Graphite ze stabilizacją obrotów i zaskakująco małą wagą

> jak na ten budżeto taka Mam więc wiem o czym pisze.

> Pozdrawiam

tylko do samochodu nie potrzebujesz takich wysokich obrotów, a z tymi początkowymi 900 to już na przykład cleanera sobie nie poszurasz. inne mają 600 i to już jest za dużo, no ale jeszcze obleci wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> szukam polerki do hobbystycznego zastosowania na trzech samochodach z 2009 roku (yaris, focus i

> rav4)

> Proszę praktyków o sugestię co wybrać w cenie do ok 300 złotych.

> Biorę po uwagę poniższe modele (łatwo dostępne):

> K2 Pro cena 200 złotych

> http://allegro.pl/k2-pro-elektryczna-polerka-z-regulacja-obrotow-i4623958664.html

> Chyba że warto dołożyć do tej:

> Lare EPL 52

> http://allegro.pl/lare-polerka-el-epl-52-lekka-600-3000-obr-1200w-i4669098603.html

> ...ale na droższe mnie nie stać:(

> Wystarczy K2 i za resztę kupić pady i chemię, czy warto dołożyć te 150 złotych do Lare?

od dwoch lat uzywam K2 zrobilem kilka korekt i non stop uzywam do nakladania roznych kosmetykow. Ciagle dziala i ma sie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od dwoch lat uzywam K2 zrobilem kilka korekt i non stop uzywam do nakladania roznych kosmetykow.

> Ciagle dziala i ma sie dobrze.

Przy okazji zlosnik.gif

Też mam polerkę, już odświeżyłem pare aut ale zastanawiam się czy da się ją wykorzystać do nakładania wosków jak piszesz.

Nakładasz wosk polerką czy polerujesz?

Jakich padów używasz?

Sorki za O.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy okazji

> Też mam polerkę, już odświeżyłem pare aut ale zastanawiam się czy da się ją wykorzystać do

> nakładania wosków jak piszesz.

> Nakładasz wosk polerką czy polerujesz?

> Jakich padów używasz?

> Sorki za O.T.

woski nakladam recznie.

Maszynowo nakladam odzywki, clenery albo AIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytanie czy chodzi ci o zrobienie korekty na lakierze czy chcesz bezpieczna maszyne do nakładania

> cleaneru, odzywki/politury

Mała korekta może wchodzić w grę, ale nie jestem lakiernikiem

i nie przewiduję jakiś zaawansowanych prac.

Nie mam żadnego doświadczenia w pracy z takimi maszynami

dlatego szukam rady doświadczonych kolegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To orbitalną nie zrobię lekkiej korekty?

daj spokój - znasz to:

znienawidziłem ten produkt bo tak jak na filmie to tylko w bajce i m.in dlatego kupilem tego vendora VPO co to ktorys z kolegow polecal..... Zapomnij prostsze okazalo sie robienie tego na lekko mokro i ręcznie niz walka ta orbitalka z tym - ale ja specem nie jestem , uczę sie na własnych błędach... a może i coś robię źle....

teraz brałbym klasyczną obrotó/uwę(?) zamiast tej orbitalki-najwyżej bym cos przypalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.