Skocz do zawartości

Złota felga


Rzucio

Rekomendowane odpowiedzi

> No to już kwestia gustu, ale na pewno do tak dużego koła trzeba jeszcze trochę obniżyć auto, bo

> będzie pokracznie wyglądało

Powiem tak. Na 17 wyglada mega koza ale...na zime nie bede jeszcze obniżał zlosnik.gif

Fakt im wieksze koło tym gorzej bez obniżenia ale nastawiam sie na max 17 cali wiecej nie zamierzam póki nie zmienię motoru napędowego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak. Na 17 wyglada mega koza ale...na zime nie bede jeszcze obniżał

> Fakt im wieksze koło tym gorzej bez obniżenia ale nastawiam sie na max 17 cali wiecej nie zamierzam

> póki nie zmienię motoru napędowego

No i prawidłowo ok.gif Uważam, że większe koła niż 17 źle by u Ciebie wyglądały, a bez obniżenia optymalnie by było 16 imo ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem tak. Na 17 wyglada mega koza ale...na zime nie bede jeszcze obniżał

> Fakt im wieksze koło tym gorzej bez obniżenia ale nastawiam sie na max 17 cali wiecej nie zamierzam

> póki nie zmienię motoru napędowego

bo większej niż 17 w zasadzie już nie założysz bez poszerzania nadkoli i odpowiedniego doboru ET np pierścieniami dystansującymi.

ponadto miej też na uwadze odpowiednio dobrane ET oraz szerokość felgi, bo z tyłu podstawowym problemem będą nadkola - od razu wycinaj lub zaklep, chyba, że dostaniesz ET>40 aby koło schować.

Z przodu może się zdarzyć, że przy max skręcie opona będzie tarła o plastikową osłonę nadkola - po 1kkm wytrzesz dziurę w tej osłonie

Chyba, że dostaniesz felgę np 7,5J to powinna się ładnie na styk schować pod nadkole z tyłu.

przy 17" profil opony będziesz miał 40 - w mojej ocenie dolna granica, niżej co sezon będziesz miał do wymiany komplet tulei + amory + krzywe felgi

ja miałem 17" 8J, ET 40 na oponach 215/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale co ma piernik do wiatraka?

przeczytaj jeszcze raz co napisałem powyżej.

18" felga przy dostępnych na rynku szerokościach będzie na tyle szeroka, że będzie albo ocierać o zewnętrzny rant nadkola z tyłu albo przy skręcie na przedniej osi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.