Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Bfk

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Bfk

  1. Bfk odpowiedział belgrano na temat - Motokącik
    Czujnik halla?
  2. > Mam jeszcze takie pytanie. Czy może to być równie dobrze zrobione np. uszczelką typu P do okien. W > razie W będzie można to łatwo ściągnąć gdyby się coś popsuło. A tak to trzeba będzie się > męczyć z tym uszczelnieniem. Daj folie tak jak nakazuje serwisówka, a w miejsce sparciałej uszczelki daj typ P, ja tak u siebie robiłem
  3. > Tyle że to nie ten sam silnik - w O2 był 1.8 TSI 160 KM (oznaczenie CDAA lub starszy B...coś tam), > a 1.8TSI 180KM to CJSA - z najważniejszych zmian to rozrząd na pasku. > Notabene, ten 160konny w serii na hamowni miał też 180 Możliwe, nie śledzę obecnie silników w VAGach
  4. > ale tu ruch > jak w ulu. > Można skasować Pewnie dlatego że mało kto tu ma Leona 5F O silnik i podnoszenie mocy w nim możesz Artura_freestyler'a zapytać, miał ten silnik w Octavii 2 dopóki się nie rozleciał na zawodach. Zrobił go na ponad 300KM
  5. Torque powinien działać
  6. Jak kupowałem swoje obecne auto, to miałem ze sobą kabel i lapka i podpinałem się pod kompa celem sprawdzenia błędów. Jak szukaliśmy auta dla kolegi to też podpinaliśmy się pod komputer. Nigdy z tym nie było problemów, czy to w komisie czy u handlarza
  7. > 1. 1.4l - ok. 8 l/100km > 2. 1.6l - ok. 10 l/100km > 3. 1.8-2.0l - ok 11-12 l/100km Na moim przykładzie (jazda w mieście): 1.4 - 6,8-7,2 1.6 - 10 LPG 1.8 - 11-12 LPG
  8. > W jakich innych (bardziej popularnych) starych vw występował? > Jakiś gofer gti czy cuś w ten deseń? W cordobie SX (2-drzwiowa) z silnikiem AFT miałem tarcze wentylowane 256. W leonie cupra R z tyłu zdaje sie były tez 256.
  9. Miałem ostatnio problem ze zdjęciem tylnej wycieraczki w leonie, użyłem małego imadełka. Możesz też użyć ściągacza do wycieraczek lub łożysk.
  10. Bfk odpowiedział Rzucio na temat - Zrób to sam
    lepiej sprzedaj i kup inne felgi
  11. > u mnie w pasacie po roku zawias się wysrał, ale jeżdżę na gwincie i oponach 215/35/18 Sikor, no własnie, obniżone sporo auto, i profil opony niższy więc i zawias bardziej obrywał.
  12. > A wiesz jak z wytrzymałością zawieszenia?? > dużo szybciej się zużywa?? Czy jeszcze nie miałeś z zawiechą problemu Na pewno gumy w wahaczach bardziej obrywają na 18 niż 16. U siebie ostatnio wymieniałem tuleje na pełne z S3 bo się już kończyły (ale ile poprzedni właściciel jeździł leonem na 18).
  13. > pierwsze 10 km już za mną na 18 calach > I faktycznie tragedii nie ma wręcz jest wporzo No przecież pisałem
  14. Mam leona, zima 205/55/16, lato 225/40/18. Jakiejś ogromnej różnicy w komforcie nie widzę, da się jeździć , a i auta mi nie zmuliło (na lecie auto kreci lepsze czasy niż na zimówkach) .
  15. Bfk odpowiedział stalan na temat - Motokącik
    W poprzednim aucie 5 czy 6 zim przelatałem na alusach i zimówkach 195/50/15, nic sie nie działo
  16. Leon, ale mogę być nie obiektywny bo od 8 lat jeżdżę seatami
  17. Bfk odpowiedział szuro na temat - Zrób to sam
    Sama felga bez dystansu idealnie dolega do tarczy? Felga czasem nie była kiedyś przez kogoś przetaczana na środku?
  18. Bfk odpowiedział dudus87 na temat - Volkswagen
    To daj fotki bez tych zabezpieczeń
  19. Bfk odpowiedział dudus87 na temat - Volkswagen
    Gratulacje, fajne auto, tylko strasznie wysoko stoi
  20. Bfk odpowiedział Radauskas na temat - Motokącik
    Nawet jak by mi dawano je za darmo to bym tak starych opon nie założył w swoim aucie.
  21. > Ostatecznie wygląda tak. Felga dobra, ale słabo wygląda w tym kolorze
  22. Bfk odpowiedział pij na temat - Zrób to sam
    2, chociaż 3 tez by mogła ciekawie wyglądać
  23. Bfk odpowiedział Matts na temat - Zrób to sam
    > W Leonie 1M miałem 18" (225/40 R18) i jakoś niesamowicie twardo to nie było, ale wyglądało to > całkiem fajnie. Ja bym powiedział że porównywalnie z 16"jesli chodzi o komfort P.S. TS w najładniejszym kolorze
  24. Bfk odpowiedział franas85 na temat - Zrób to sam
    Oczywiście WOLF
  25. Bfk odpowiedział Matts na temat - Zrób to sam
    > To dupowóz a nie do lansu na 17 lansu nie będzie a przynajmniej jakoś to będzie wyglądać

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.