Zawartość dodana przez Bfk
- Słabe auto - obroty
-
SEAT TOLEDO II - ZAMEK DRZWI I USZCZELNIACZ
> Mam jeszcze takie pytanie. Czy może to być równie dobrze zrobione np. uszczelką typu P do okien. W > razie W będzie można to łatwo ściągnąć gdyby się coś popsuło. A tak to trzeba będzie się > męczyć z tym uszczelnieniem. Daj folie tak jak nakazuje serwisówka, a w miejsce sparciałej uszczelki daj typ P, ja tak u siebie robiłem
-
Seat Leon III FR 18. TSI 180 PS
> Tyle że to nie ten sam silnik - w O2 był 1.8 TSI 160 KM (oznaczenie CDAA lub starszy B...coś tam), > a 1.8TSI 180KM to CJSA - z najważniejszych zmian to rozrząd na pasku. > Notabene, ten 160konny w serii na hamowni miał też 180 Możliwe, nie śledzę obecnie silników w VAGach
-
Seat Leon III FR 18. TSI 180 PS
> ale tu ruch > jak w ulu. > Można skasować Pewnie dlatego że mało kto tu ma Leona 5F O silnik i podnoszenie mocy w nim możesz Artura_freestyler'a zapytać, miał ten silnik w Octavii 2 dopóki się nie rozleciał na zawodach. Zrobił go na ponad 300KM
-
Seat Leon i OBD 2 na androida
Torque powinien działać
-
Czy pozwalacie klientom samemu podłączyć się pod komputer ?
Jak kupowałem swoje obecne auto, to miałem ze sobą kabel i lapka i podpinałem się pod kompa celem sprawdzenia błędów. Jak szukaliśmy auta dla kolegi to też podpinaliśmy się pod komputer. Nigdy z tym nie było problemów, czy to w komisie czy u handlarza
-
Jak ludzie liczą spalanie?
> 1. 1.4l - ok. 8 l/100km > 2. 1.6l - ok. 10 l/100km > 3. 1.8-2.0l - ok 11-12 l/100km Na moim przykładzie (jazda w mieście): 1.4 - 6,8-7,2 1.6 - 10 LPG 1.8 - 11-12 LPG
-
zacisk hamulcowy przedni scirocco 16V - tarcza 256
> W jakich innych (bardziej popularnych) starych vw występował? > Jakiś gofer gti czy cuś w ten deseń? W cordobie SX (2-drzwiowa) z silnikiem AFT miałem tarcze wentylowane 256. W leonie cupra R z tyłu zdaje sie były tez 256.
-
Wymiana ramienia wycieraczki tył Golf V?
Miałem ostatnio problem ze zdjęciem tylnej wycieraczki w leonie, użyłem małego imadełka. Możesz też użyć ściągacza do wycieraczek lub łożysk.
-
Złota felga
lepiej sprzedaj i kup inne felgi
-
Zmiana kół 16 na 18 cali golf V
> u mnie w pasacie po roku zawias się wysrał, ale jeżdżę na gwincie i oponach 215/35/18 Sikor, no własnie, obniżone sporo auto, i profil opony niższy więc i zawias bardziej obrywał.
-
Zmiana kół 16 na 18 cali golf V
> A wiesz jak z wytrzymałością zawieszenia?? > dużo szybciej się zużywa?? Czy jeszcze nie miałeś z zawiechą problemu Na pewno gumy w wahaczach bardziej obrywają na 18 niż 16. U siebie ostatnio wymieniałem tuleje na pełne z S3 bo się już kończyły (ale ile poprzedni właściciel jeździł leonem na 18).
-
Zmiana kół 16 na 18 cali golf V
> pierwsze 10 km już za mną na 18 calach > I faktycznie tragedii nie ma wręcz jest wporzo No przecież pisałem
-
Zmiana kół 16 na 18 cali golf V
Mam leona, zima 205/55/16, lato 225/40/18. Jakiejś ogromnej różnicy w komforcie nie widzę, da się jeździć , a i auta mi nie zmuliło (na lecie auto kreci lepsze czasy niż na zimówkach) .
-
Alufelgi a ...zima.
W poprzednim aucie 5 czy 6 zim przelatałem na alusach i zimówkach 195/50/15, nic sie nie działo
-
Taki oto dylemat. ..co wybrać i dlaczego?
Leon, ale mogę być nie obiektywny bo od 8 lat jeżdżę seatami
-
Felgi i dystanse RH.
Sama felga bez dystansu idealnie dolega do tarczy? Felga czasem nie była kiedyś przez kogoś przetaczana na środku?
-
Dzień dobry
To daj fotki bez tych zabezpieczeń
-
Dzień dobry
Gratulacje, fajne auto, tylko strasznie wysoko stoi
-
Nowe ale stare opony
Nawet jak by mi dawano je za darmo to bym tak starych opon nie założył w swoim aucie.
-
pasek w tedeiku - kolor felg
> Ostatecznie wygląda tak. Felga dobra, ale słabo wygląda w tym kolorze
-
Prośba o wybór felg
2, chociaż 3 tez by mogła ciekawie wyglądać
-
VT Koła w Toledo
> W Leonie 1M miałem 18" (225/40 R18) i jakoś niesamowicie twardo to nie było, ale wyglądało to > całkiem fajnie. Ja bym powiedział że porównywalnie z 16"jesli chodzi o komfort P.S. TS w najładniejszym kolorze
- felgi Focus
-
VT Koła w Toledo
> To dupowóz a nie do lansu na 17 lansu nie będzie a przynajmniej jakoś to będzie wyglądać