Skocz do zawartości

Kupno auta na obcych blachach ... co i jak


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam.

> Szwagier jedzie jutro oglądać Opla. Auto jest na belgijskich blachach, opłacone i ponoć tylko jest

> recykling do opłacenia. Kolo mówi że można wykupić jakies ubezpieczenie i na kołach wrócić.

> Prawda to czy lipa?

> Jak to ma być po bożemu zrobione prosze o info.

Zapoznaj się z - jakiś tekst na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Szwagier jedzie jutro oglądać Opla. Auto jest na belgijskich blachach, opłacone i ponoć tylko jest

> recykling do opłacenia. Kolo mówi że można wykupić jakies ubezpieczenie i na kołach wrócić.

> Prawda to czy lipa?

Raczej lipa.

> Jak to ma być po bożemu zrobione prosze o info.

Papiery powinny być przygotowane do rejestracji. Z kompletem do urzędu, wziąć blachy, tymczasowy dowód, ubezpieczenie i dopiero przyjechać autem.

Tak kupowałem od znajomego sprowadzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Szwagier jedzie jutro oglądać Opla. Auto jest na belgijskich blachach, opłacone i ponoć tylko jest

> recykling do opłacenia. Kolo mówi że można wykupić jakies ubezpieczenie i na kołach wrócić.

> Prawda to czy lipa?

> Jak to ma być po bożemu zrobione prosze o info.

Bardziej mi o to chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej lipa.

> Papiery powinny być przygotowane do rejestracji. Z kompletem do urzędu, wziąć blachy, tymczasowy

> dowód, ubezpieczenie i dopiero przyjechać autem.

> Tak kupowałem od znajomego sprowadzacza.

Tez mi sie tak zdaje. Teraz szwagier dzwonił do komisu z pytaniem o dowód cos tam i na dzień dobry dostał info że Zafirka sprzedana i już zlosnik.gif

Może faktycznie sprzedał, a może sie wystrachał że drążymy i spuścił szwagra na drzewo cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Szwagier jedzie jutro oglądać Opla. Auto jest na belgijskich blachach, opłacone i ponoć tylko jest

> recykling do opłacenia. Kolo mówi że można wykupić jakies ubezpieczenie i na kołach wrócić.

> Prawda to czy lipa?

> Jak to ma być po bożemu zrobione prosze o info.

U mnie na stronie masz dokładnie opisany proceder "umów na niemca" i "tablic wyklejanek" bo głównie to te dwie ściemy są najczęstsze, jak droższe to jeszcze "wałek na vat" no i tradycyjnie jeszcze cofka i dzwon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie na stronie masz dokładnie opisany proceder "umów na niemca" i "tablic wyklejanek" bo głównie

> to te dwie ściemy są najczęstsze, jak droższe to jeszcze "wałek na vat" no i tradycyjnie

> jeszcze cofka i dzwon.

No dobra a co z tym że przez telefon była gadka że jeszcze recykling do zapłacenia w kwocie 700PLN. Z tego co wyczytałem to jest to też naciagactwo/przekręt, bo powinien otrzymać komplet dokumentów gotowych do przerejestrowania auta. Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra a co z tym że przez telefon była gadka że jeszcze recykling do zapłacenia w kwocie 700PLN.

> Z tego co wyczytałem to jest to też naciagactwo/przekręt, bo powinien otrzymać komplet

> dokumentów gotowych do przerejestrowania auta. Dobrze myślę?

Bardzo dobrze, aczkolwiek większość wpiera że to kupujący powinien go opłacić. Recyklingu jest 500zł.

Żeby było full legal to:dokumenty auta, tłumaczenia, badanie techniczne, akcyza, faktura vat marża lub pełna vat w zależności czy zakupił od prywaciarza czy firmy, recykling-z tym do rejestracji, potem z blachami po auto, chyba że jest na zjazdówkach terminowych z ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo dobrze, aczkolwiek większość wpiera że to kupujący powinien go opłacić. Recyklingu jest

> 500zł.

> Żeby było full legal to:dokumenty auta, tłumaczenia, badanie techniczne, akcyza, faktura vat marża

> lub pełna vat w zależności czy zakupił od prywaciarza czy firmy, recykling-z tym do

> rejestracji, potem z blachami po auto, chyba że jest na zjazdówkach terminowych z

> ubezpieczeniem.

Dorzuć, ze recykling płaci ten kto wprowadza pojazd na nasz obszar czy ten co płacił cła i akcyzę, znaczy on widnieje na papierku jako wpłacający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo dobrze, aczkolwiek większość wpiera że to kupujący powinien go opłacić. Recyklingu jest

> 500zł.

> Żeby było full legal to:dokumenty auta, tłumaczenia, badanie techniczne, akcyza, faktura vat marża

> lub pełna vat w zależności czy zakupił od prywaciarza czy firmy, recykling-z tym do

> rejestracji, potem z blachami po auto, chyba że jest na zjazdówkach terminowych z

> ubezpieczeniem.

No własnie. Echhhh co za ludzie. Na każdym kroku chcą cie 270747800-sex.gif

No nic szukamy dalej zafirki. Ej a może ty masz jakąś w ofercie. Rozchodzi sie o model B rocznik 2009-2010 dizel 120lub 150 kucy zlosnik.gif

Benzynę ciężko upolować więc odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No własnie. Echhhh co za ludzie. Na każdym kroku chcą cie

> No nic szukamy dalej zafirki. Ej a może ty masz jakąś w ofercie. Rozchodzi sie o model B rocznik

> 2009-2010 dizel 120lub 150 kucy

> Benzynę ciężko upolować więc odpuścił.

Nie mam, ale poszukaj na forach zafir, są polecani handlarze co w większości samymi zafirami się zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.