Skocz do zawartości

Zmiana koloru moto


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiozłem mojego staruszka do lakiernika. Robi mi pełną renowacje całego moto - nowy lakier łącznie z ramą, spawanie pękniętych owiewek, do tego serwis mechaniczny - zawory, gaźniki, łańcuszek rozrządu. Po kolizji dostałem jakieś tam odszkodowanie, trochę dołożę i wiosną będę miał ogarnięty sprzęt. Polubiłem go, więc zostanie ze mną dłużej. Jednak prośba do kogoś ogarniętego w programach graficznych o wizualizację lakieru.

Schemat malowania będzie jak na tym egzemplarzu, jednak kolorystyka taka jak na zdjęciu z lakierni. Czy ktoś mógłby zrobić ten bordowo-czarny motocykl jako niebiesko czarny?? (tak jak elementy w lakierni). Chciałbym pokazać to lakiernikowi, by nie było przy odbiorze zdziwienia, że jednak się nie zrozumieliśmy zlosnik.gif

Schemat malowania:

288053146-1.jpg

Barwy:

288053146-JgW51.png

Odbiór moto w kwietniu 270751858-jezyk.gif

post-6413-14352526992854_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wywiozłem mojego staruszka do lakiernika. Robi mi pełną renowacje całego moto - nowy lakier łącznie

> z ramą, spawanie pękniętych owiewek, do tego serwis mechaniczny - zawory, gaźniki, łańcuszek

> rozrządu. Po kolizji dostałem jakieś tam odszkodowanie, trochę dołożę i wiosną będę miał

> ogarnięty sprzęt. Polubiłem go, więc zostanie ze mną dłużej. Jednak prośba do kogoś

> ogarniętego w programach graficznych o wizualizację lakieru.

> Schemat malowania będzie jak na tym egzemplarzu, jednak kolorystyka taka jak na zdjęciu z lakierni.

> Czy ktoś mógłby zrobić ten bordowo-czarny motocykl jako niebiesko czarny?? (tak jak elementy w

> lakierni). Chciałbym pokazać to lakiernikowi, by nie było przy odbiorze zdziwienia, że jednak

> się nie zrozumieliśmy

> Schemat malowania:

> Barwy:

> Odbiór moto w kwietniu

1.

Przydałoby się lepsze foto - baza. pod tym kątem jest zbyt pstrokato. to raz.

2.

na pewno chcesz gradient? imho trochę niedzisiejsze malowanie. solidny niebieski, albo kawasaki green imho wygladaloby lepiej, ale tutaj to dyskusja o gustach wink.gifgrinser006.gif

3. rozważałeś, ściągnięcie owiewek gotowych niż naprawianie tego co masz?

jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.

> Przydałoby się lepsze foto - baza. pod tym kątem jest zbyt pstrokato. to raz.

nie mam lepszego....moto wywiezione ponad 200km ode mnie 270751858-jezyk.gif

> 2.

> na pewno chcesz gradient? imho trochę niedzisiejsze malowanie. solidny niebieski, albo kawasaki

> green imho wygladaloby lepiej, ale tutaj to dyskusja o gustach

kawasaki green mi się nie widzi, zdecydowałem, że chcę jak powyżej. Moto też jest niedzisiejsze zlosnik.gifzlosnik.gif - jeszcze chwila i będzie prawie zabytkiem ('95 rocznik wink.gif)

> 3. rozważałeś, ściągnięcie owiewek gotowych niż naprawianie tego co masz?

> jakiś tekst

Moje owiewki nie są mocno zmęczone. Mają kilka uchwytów połamanych, kilka rys po delikatnym szlifie - ale są w jednym kawałku. A to co linkujesz, to mocno nieopłacalne przy wartości moto. I tak w tej chwili lakier + serwis będzie kosztował tyle, ile warty jest sprzęt wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mam lepszego....moto wywiezione ponad 200km ode mnie

ciezki temat z tego kąta. chwilowo trochę już mam przesyt fotoszopa, bo wielu godiznach walki z moim Suzuki, ale zobaczę wieczorem smile.gif

> Moje owiewki nie są mocno zmęczone. Mają kilka uchwytów połamanych, kilka rys po delikatnym szlifie

> - ale są w jednym kawałku. A to co linkujesz, to mocno nieopłacalne przy wartości moto. I tak

> w tej chwili lakier + serwis będzie kosztował tyle, ile warty jest sprzęt

no wlasnie to jest kwestia czy oplaca sie naprawiac i lakierować vs taki gotowiec (pamietaj, że to co masz można spieniężyć smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciezki temat z tego kąta. chwilowo trochę już mam przesyt fotoszopa, bo wielu godiznach walki z

> moim Suzuki, ale zobaczę wieczorem

spokojnie, nie jest to mocno pilne - na razie moto i tak czeka na swoją kolejkę u lakiernika. Początek prac pewnie za ok. tydzień-dwa. gdybyś kiedyś znalazł chwilę czasu i chciało Ci się to dłubnąć - byłoby świetnie ok.gif

> no wlasnie to jest kwestia czy oplaca sie naprawiac i lakierować vs taki gotowiec (pamietaj, że to

> co masz można spieniężyć )

Kupując taki pakiet OEM i tak muszę lakierować pozostałość - choćby ramę. Nie widzę też w zestawie zadupka...I nie wiadomo też jak ten aftermarket się spasuje. Nie jest to złe rozwiązanie w przypadku totalnej demolki ori plastików, ale moje tak naprawdę wymagają kosmetyki, więc idą w lakier. No i są ori wink.gif

Tak sprzęt wyglądał zaraz po szlifie wink.gif

288053263-1.jpg

post-6413-14352526994739_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wywiozłem mojego staruszka do lakiernika. Robi mi pełną renowacje całego moto - nowy lakier łącznie

> z ramą, spawanie pękniętych owiewek, do tego serwis mechaniczny - zawory, gaźniki, łańcuszek

> rozrządu. Po kolizji dostałem jakieś tam odszkodowanie, trochę dołożę i wiosną będę miał

> ogarnięty sprzęt. Polubiłem go, więc zostanie ze mną dłużej. Jednak prośba do kogoś

> ogarniętego w programach graficznych o wizualizację lakieru.

> Schemat malowania będzie jak na tym egzemplarzu, jednak kolorystyka taka jak na zdjęciu z lakierni.

> Czy ktoś mógłby zrobić ten bordowo-czarny motocykl jako niebiesko czarny?? (tak jak elementy w

> lakierni). Chciałbym pokazać to lakiernikowi, by nie było przy odbiorze zdziwienia, że jednak

> się nie zrozumieliśmy

> Schemat malowania:

> Barwy:

> Odbiór moto w kwietniu

288053446-288053146-1.jpg

Całkowita abstrakcja bo nie znam się programach graficznych grinser006.gif

post-51817-14352526995864_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.