Skocz do zawartości

a ile powinien kosztować taki dżip ?


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

kopiuję, bo może zniknąć

giełda jakaś

Quote:

Samochód w moim posiadaniu od około 2 lat. Został sprowadzony ze Szwajcarii przez firmę specjalizującą sie w imporcie tego typu samochodów: Bier-Auto. W Polsce w serwisie Smary Mary w Warszawie zyskał profesjonalny lift +3 cale, progi boczne, zderzak stalowy i oświetlenie dachowe. Oprócz tego zostało wymienione praktycznie całe zawieszenie i parę drobiazgów. Kwota doprowadzenia do perfekcji i wymienione dodatki zamknęły się w kwocie prawie 20 tys. PLN. Zakupiono opony BFG AT 31'. Samochód serwisowany na bieżąco w serwisie Darecki w Warszawie (miłośnicy marki z Warszawy znają to miejsce). Nie ma i nigdy nie miał gazu. Samochód służy jako czwarty w rodzinie. Przez 2 lata przejechałem nim około 8000 km przede wszystkim w czasie dwóch edycji Family Adventure 4x4 Auto Świata, tegorocznej Bitwy na marki oraz wakacyjnego wyjazdu w tym roku w Bieszczady (jedno ze zdjęć właśnie pochodzi z tego wyjazdu gdzie z nadleśnictwa mieliśmy pozwolenie na poruszanie się drogami zamkniętymi). Generalnie samochód służył do wycieczek z 5-letnim synem. W czasie użytkowania nigdy nie zawiódł i gdyby nie nowa koncepcja rozrywki miałby u mnie dożywocie. Ze znanych mankamentów drzwi od strony pasażera do poprawki lakierniczej, regulacja klamki bagażnika, do wymiany gniazdo przy haku. Duża przyjemność z jazdy, polecam. Do samochodu dodaję oryginalny zderzak i bagażnik dachowy. Jest to najbogatsza wersja Limited


C35142977_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kopiuję, bo może zniknąć

Ujmę to tak - z Jeep'ami jest jak z Subaru.

Jedni sprzedają "legendę" inni samochód.

Część ze sprzedających stać na utrzymanie, innych nie stać.

Każdy starają się odzyskać część poniesionych nakładów.

Cena nie zawsze odzwierciedla stan samochodu.

Moim zdaniem - w tego typu samochodach nie da się uogólnić wyceny model/rocznik. Są warte tyle za ile ktoś je kupi.

Ten ze zdjęć wygląda na ładny egzemplarz, ogłoszenie jest poprawnie sklecone - ja bym za niego dał max 16k, warty jest pewnie z 18-23k.

Z drugiej strony, za 23.5k kupiłem niedawno bardzo zadbanego GC WJ 4.7 z 2003r (modelowo 2004)... fakt, że na start wciągnął jeszcze 6k hehe.gif

BTW: Nie wiem jak w Cherokee, ale w Grand Cherokee - 4.0 pali tyle co 4.7 v8 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny, ale w tej cenie raczej się nie sprzeda

chyba, że ktoś trafi na podobnego szaleńca

polift czyli na plus jak dla mnie

do tego ogarniany w Smary Mary i u Dareckiego

w tym drugim miejscu sam robiłem swojego Jeep'a

całkiem sensowne modyfikacje imho, nie przesadzone

jeśli miałby gazownię sensownie założoną to maks 22-24k pln

i to też w przypadku gdybym się zakochał w tym aucie

bo za prawie 27k pln to można sensownego WJ/WG kupić

jeśli sam zastanawiasz się nad tym autem to weź gotówkę tyle ile uważasz za stosowne wydać za to auto i po sprawdzeniu i jeździe próbnej połóż na stół swoją propozycję

jeśli się sprzeda to dobrze, jeśli nie to wiesz żeby szukać dalej waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet zawiechy przód+tył z montażem i przeróbką z resorów na sprężyny u Cybula to koszt 10kzł (w wersji ze sprężynami z tyłu jest trochę taniej) a auto jako obiekt do przeróbki to zależy co się chce. Ten jest ładny i niby prawie gotowy ale pytanie co się chce ??

Ładne do turlania czy w teren ?? Bo jak w teren to szkoda brać ładnego biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pakiet zawiechy przód+tył z montażem i przeróbką z resorów na sprężyny u Cybula to koszt 10kzł (w

> wersji ze sprężynami z tyłu jest trochę taniej) a auto jako obiekt do przeróbki to zależy co

> się chce. Ten jest ładny i niby prawie gotowy ale pytanie co się chce ??

> Ładne do turlania czy w teren ?? Bo jak w teren to szkoda brać ładnego

Ma nie być grand.

podobno tym się łatwiej parkuje hehe.gif

dla znajomych. na asfalt icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ładny, ale w tej cenie raczej się nie sprzeda

szaleńca

> do tego ogarniany w Smary Mary i u Dareckiego

taki "mały" ma być.

gazu nie lubię.

kurcze, nie umiem się targować oslabiony.gif

pewnie dlatego robię to co robię grinser006.gif

na $ się nie znam. Zarabiać tylko "umie" niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szaleńca

> taki "mały" ma być.

> gazu nie lubię.

> kurcze, nie umiem się targować

> pewnie dlatego robię to co robię

> na $ się nie znam. Zarabiać tylko "umie"

jak to ma być auto dla znajomego i jemu się podoba to niech pomyśli ile jest w stanie wydać

przejedźcie się do Dareckiego z autem i po prostu je kupcie jeśli rzeczywiście stan będzie

bardzo dobry

przy okazji patrzyłem na aukcje i jeszcze chyba tą sztukę bym brał pod uwagę:

http://otomoto.pl/jeep-cherokee-ii-limited-C35109273.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie nic

> No mam, mam...

> Wydawało mi się/coś zaświtało że działasz w okularach a te "okna" to taka przenośnia ale pewnie coś

> pokręciłem

okulary robi MacPunto ztcp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Jak na rocznik i wrzucone graty to cena jest ok - oczywiście pod warunkiem że wszytko jest zrobione

> z głową.

> Już myślałem że chcesz jeepa dla siebie kupic

ostatnia porada:

bohater tego posta -powyżej

czy taki jeep za 2 dychy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdzić gdzieś dokładnie, zbić z ceny i brać

> bierauto sprowadza podobno coraz gorsze egzemplarze a i te wcześniejsze po dogłębnych obserwacjach

> nie były adekwatne do ceny na nich wydanej

pojawia się pytanie, czy nie wziąć tego pierwszego, który już jest trochę wyprowadzony na prostą.

to bardzo stare auta. wszystko może paść .

takie rozważania zamiast przygotowania karpia grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.