Skocz do zawartości

[GP] wiązka do klapy bagażnika


alkor

Rekomendowane odpowiedzi

Już od ponad roku nie działał spryskiwacz tylnej szyby. Jako, że nie używam a google mówiło, że wężyk łamie się w miejscu gdzie przechodzi do tylnej klapy to wiedziałem co jest i darowałem sobie naprawę.

W tym tygodniu przestał otwierać się zamek bagażnika. Bezpiecznik spalony, wymieniony spalił się znowu.

No więc zdjąłem gumę osłaniającą wiązkę i...

288154232-20150106_150006.jpg

...tak to wyglądało zlosnik.gif

Dwie godziny łatania, lutowania, izolowania i wszystko działa. Tylko ciekawe jak długo...

zlosnik.gif

post-32829-14352527895443_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czesty przypadek w nowszych samochodach, byle jakie przewody do tego sztywne na mrozie i efekt jak na zalaczonym obrazku grinser006.gif. Zajrzyj sobie do gumy pomiedzy slupkiem a drzwiami kierowcy, pewnie bedzie wygladalo podobnie tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety czesty przypadek w nowszych samochodach, byle jakie przewody do tego sztywne na mrozie i

> efekt jak na zalaczonym obrazku . Zajrzyj sobie do gumy pomiedzy slupkiem a drzwiami

> kierowcy, pewnie bedzie wygladalo podobnie

Wolę żyć w niewiedzy zlosnik.gif

Bagażnika często używam, prawie tak samo jak drzwi kierowcy.

Ogólnie z kablami w GP jest chyba słabo. Dopiero co urwał się kabelek idący z wyłącznika świateł na dźwigni kierunkowskazów do przełącznika zespolonego na kolumnie kierownicy.

Efekt był taki, że cały czas świeciły mijania bez względu na przekręcenie wyłącznika. I to kabelek urwał się w środku dźwigni (na 'przegubie'). Trzeba było zdjąć poduszkę, kierownicę i otworzyć wyłącznik zespolony.

Wcześniej 'awaria' 3 biegu dmuchawy. Przyczyna - luźny (wypalony) styk na złączu do wentylatora (pod schowkiem).

Teraz jeszcze mam jakieś problemy z tylną lewą lampą (czasem nie działa kierunek, czasem stop). Też kwestia złącza bo jak zdejmę lampę poruszam złączem i założę to zaczyna działać.

I notorycznie przepalające się żarówki podświetlające deskę pod radiem zlosnik.gif

Co prawda więcej nic się nie dzieje (poza piszczącym przy starcie rozrusznikiem - był już czyszczony i smarowany) więc ogólnie szkoda mi się auta pozbywać. Przebiegu ma raptem 105kkm zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wolę żyć w niewiedzy

> Bagażnika często używam, prawie tak samo jak drzwi kierowcy.

Odpukac nic takiego jak na razie sie nie dzieje z rzeczy, ktore wymieniles, jedynie co to reanimowalem wiazke do drzwi kierowcy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GP to auto dla majsterkowiczow juz dawno to pisalem. Niestety jak lalo sie dluzej to teraz moga byc

> problemy z kostka tylnej lampy

> Rozwiazaniem jest wymiana pinow, przynajmniej masy

Wiem, muszę się zabrać i za to. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.