Skocz do zawartości

Salony autodetalingu S-Plus?


71mordor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Interesują mnie wszelkie opinie na temat tej sieci. Najbardziej interesuje mnie salon Toruń lub Sopot. Bo nie wiem czy standardy pracy we wszystkich warsztatach są takie same wszędzie.

Miałbym do zrobienia dwa auta. Zabezpieczenie lakieru w moim Suzuki, oraz odnowienie lakieru, drobna naprawa zderzaka i zabezpieczenie tapicerki w 500tce mojej żony.

Interesują mnie koszty (to mniej) ale bardziej jakość pracy. Na filmikach reklamowych to: "cud miód i orzeszki", a rzeczywistość bywa różna.

Będę wdzięczny za wszelkie subiektywne opinie. cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Interesują mnie wszelkie opinie na temat tej sieci. Najbardziej interesuje mnie salon Toruń lub

> Sopot. Bo nie wiem czy standardy pracy we wszystkich warsztatach są takie same wszędzie.

> Miałbym do zrobienia dwa auta. Zabezpieczenie lakieru w moim Suzuki, oraz odnowienie lakieru,

> drobna naprawa zderzaka i zabezpieczenie tapicerki w 500tce mojej żony.

> Interesują mnie koszty (to mniej) ale bardziej jakość pracy. Na filmikach reklamowych to: "cud miód

> i orzeszki", a rzeczywistość bywa różna.

> Będę wdzięczny za wszelkie subiektywne opinie.

Warszawa przy Reducie i Płock nie polecam .

Myślę jednak że każdy "serwis" jest inny także może się ktoś wypowie o konkretnych lokalizacjach .

Polecam typowe firmy detailngowe ( np partnerów z forum Kosmetykaaut )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Warszawa przy Reducie i Płock nie polecam .

> Myślę jednak że każdy "serwis" jest inny także może się ktoś wypowie o konkretnych lokalizacjach .

> Polecam typowe firmy detailngowe ( np partnerów z forum Kosmetykaaut )

No ja też właśnie myślę że to jak z ASO, są dobre i złe. Dla tego właśnie pytam o te konkretne lokalizacje, bo nie mam ochoty przez pół Polski jechać. W Toruniu i 3M bywam dosyć często.

Korozji się nie boję, bo w 500tce mam tylko plastikowy zderzak do zrobienia. Jednak żeby lakier nie złaził, to nie może być byle jak zrobione. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.