Skocz do zawartości

siedzenia z Poldorovera


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Mam u teścia w piwnicy siedzenia przód i tył z poldorovera, jedynie fotel kierowcy jest przetarty na oparciu i ma do wymiany gąbki w siedzisku te od trzymania bocznego. Kolor czarny w zielone mazy grinser006.gif

Ile to może być warte, miałem montować u siebie w samochodzie ale nie mam samochodu więc idzie pod młotek ok.gif

Za wszelką odpowiedź, dzięki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć wszystkim,

> Mam u teścia w piwnicy siedzenia przód i tył z poldorovera, jedynie fotel kierowcy jest przetarty

> na oparciu i ma do wymiany gąbki w siedzisku te od trzymania bocznego. Kolor czarny w zielone

> mazy

> Ile to może być warte, miałem montować u siebie w samochodzie ale nie mam samochodu więc idzie pod

> młotek

> Za wszelką odpowiedź, dzięki

jeżeli to sa IG standard to ok 200zł, może wiecej jak ktoś osobiście odbierze

jezeli najwyższy model ig to nawet x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od lewej do prawej

No to nie widzę sensu nabijania kasy niewiem.gif

Standard miałem i nawet chyba jeszcze mam i te są OK ok.gif

Relaxy miałem okazję jeździć (a nawet miałem przez chwilę) i po mojemu słabiej trzymają bo boczki mniejsze a jak się napompuje poduszki to już w ogóle słabo więc tak ok.gif/ no.gif

Akumpresury nie miałem, nie testowałem ale podejrzewam że poza "bajerem" nie różnią się od Standartów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardy mam i są oki

relax są nic nie warte i trzeba znaleść manaka aby to kupił

Akumpresury mają taką cene bo bytło ich strasznie mało, raczej jest to konstrukcja stosowana w BMW VW czy audi do których wtedy robiło pod innym szyldem te zakłady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Standardy mam i są oki

ok.gif

> relax są nic nie warte i trzeba znaleść manaka aby to kupił

O widzisz mam takie same zdanie zlosnik.gif

> Akumpresury mają taką cene bo bytło ich strasznie mało, raczej jest to konstrukcja stosowana w BMW

> VW czy audi do których wtedy robiło pod innym szyldem te zakłady

No faktycznie było mało, w sumie konstrukcja jest taka sama jak STD ale dodatkowo jest regulacja lędźwiowa a te "zakładki" niby mają potęgować efekt masażu biglaugh.gif

Kiedyś jak były czasy świetności to drążyłem temat bo zastanawiało mnie od czego dopasowali te fotele (w końcu składne jak w coupe) i okazało się że te fotele to uniwersalna konstrukcja przyczepiona do szyn od Poldka a nie wyrób typowy do Poloneza czy też innego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedyś jak były czasy świetności to drążyłem temat bo zastanawiało mnie od czego dopasowali te

> fotele (w końcu składne jak w coupe) i okazało się że te fotele to uniwersalna konstrukcja

> przyczepiona do szyn od Poldka a nie wyrób typowy do Poloneza czy też innego auta.

Ale chyba nie wszystkie wersje były składane hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skladane sa tylko STD w 1 gen. planowane były do poldka coupe.

> Fetele sa uniwersalne i z niewielkimi różnicami były chyba w vw

Nie prawda, tak jak napisałem to są fotele uniwersalne do których przykręcili szyny od Poloneza.

Jak wkładali te fotele to Poldek Coupe już dawno był historią zlosnik.gif

Widziałem jeszcze w innych autach te fotele tylko bez znaczka IG za to boczki z "motylkami" były identyczne

I jak widać na zdjęciu z folderu składane są STD i Akumpresura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie prawda, tak jak napisałem to są fotele uniwersalne do których przykręcili szyny od Poloneza.

> Jak wkładali te fotele to Poldek Coupe już dawno był historią

Dlatego zawsze mnie zastanawiało skąd pomysł na składane fotele, skoro Coupe i 3D już od dawna nie produkowali... hmm.gif

> Widziałem jeszcze w innych autach te fotele tylko bez znaczka IG za to boczki z "motylkami" były

> identyczne

W jakich autach? Może ktoś sam sobie przerobił?

> I jak widać na zdjęciu z folderu składane są STD i Akumpresura

Jeśli już to Akupresura ok.gif A poza tym moim zdaniem to akurat to zdjęcie nie jest wyznacznikiem, bo wydaje mi się, że widziałem STD, które nie były składane. Nie wspominając, że były dostępne w różnych kolorach biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego zawsze mnie zastanawiało skąd pomysł na składane fotele, skoro Coupe i 3D już od dawna nie

> produkowali...

Tak jak pisałem fotele uniwersalne, ale osobiście znalazłem idealne zastosowanie tego składania oink.gifbiglaugh.gif

> W jakich autach? Może ktoś sam sobie przerobił?

No kurcze nie pamiętam ale raczej wyszły z fabryki w takim stanie.

boczki z motylkami i stelaż i składanie identyczne, inna tapicerka, ciut mniejsze "kubły" takie połączenie STD z Relaxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.