Skocz do zawartości

Armatura Grohe / Hansgrohe


Rekomendowane odpowiedzi

Tak z rok temu sporo rzeczy do łazienki (m.in. właśnie Grohe) brałem w Aqua Arte. Dużo gratów mieli dostępnych od ręki w dobrych cenach, jak się pojedzie to siedzą tam całkiem konkretni ludzie i myślę że będą w stanie też doradzić. Dodzwonić się tam ciężko, ale na maile zawsze mi odpisywali bardzo szybko ok.gif

Dokładnie naprzeciwko nich jest serwis Grohe, który mnie również zadziwił bo kupiłem tam od ręki element do 10-letniej już dawno nie produkowanej baterii zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bartycka ... no ale cóż, może się bujnę, Thx

Przy całej mojej niechęci do tej ulicy to akurat w tej firmie naprawdę sporo kupiłem i jestem zadowolony ze współpracy. Możesz napisać maila zaczepnego o co Ci chodzi, nawet teraz, jeśli przez ostatni rok nic się w tej firmie nie zmieniło to jutro ktoś Ci odpowie zlosnik.gif i ocenisz czy warto w ogóle jechać.

Jak pojedziesz to się nie przestrasz bo "salon" (w rzeczywistości bardziej biuro) ma oszałamiające 20m2 i nic tam raczej na ekspozycji nie pooglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak z rok temu sporo rzeczy do łazienki (m.in. właśnie Grohe) brałem w Aqua Arte. Dużo gratów

> mieli dostępnych od ręki w dobrych cenach, jak się pojedzie to siedzą tam całkiem konkretni

> ludzie i myślę że będą w stanie też doradzić. Dodzwonić się tam ciężko, ale na maile zawsze mi

> odpisywali bardzo szybko

> Dokładnie naprzeciwko nich jest serwis Grohe, który mnie również zadziwił bo kupiłem tam od ręki

> element do 10-letniej już dawno nie produkowanej baterii

Kupowałem od nich, w kwietniu bodajże dwie baterie tres cuadro, wanna i umywalka. Umywalkowa dojechała z widocznymi rysami, uchwyt od korka automatycznego był źle włożony w kartonie, i "rezał" baterię w trakcie podróży. Na szczęście nie było problemu z wymianą. Potwierdzam dobry kontakt email i ceny konkurencyjne. Aaa, jeszcze syfon z korkiem aut. do wanny excellent od nich brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak z rok temu sporo rzeczy do łazienki (m.in. właśnie Grohe) brałem w Aqua Arte. Dużo gratów

> mieli dostępnych od ręki w dobrych cenach, jak się pojedzie to siedzą tam całkiem konkretni

> ludzie i myślę że będą w stanie też doradzić. Dodzwonić się tam ciężko, ale na maile zawsze mi

> odpisywali bardzo szybko

Tez tam kupowalem, mieli jak piszesz wszytsko od reki i do tego dobre ceny ok.gif

> Dokładnie naprzeciwko nich jest serwis Grohe, który mnie również zadziwił bo kupiłem tam od ręki

> element do 10-letniej już dawno nie produkowanej baterii

Standard tata wysylkowo zamawial sitko + jaki bebech do 15letniej baterii wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz napisać maila zaczepnego o co Ci chodzi, nawet teraz, jeśli przez ostatni rok nic się w tej firmie nie zmieniło to jutro ktoś Ci odpowie i ocenisz czy warto w ogóle jechać.

Faktycznie obsługa Klienta prima, po wysłaniu zapytania ofertę otrzymałem od ręki, e'mail wysłany o godz. 22:50 ribbon.gif

Duży wybór, oferta kilku wariantowa, ceny nie miażdżą waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I do tego zmierzam.

> Przejechałem kilka "salonów" i odniosłem wrażenie, że mi wciskają zalegający towar na dodatek po

> nie bardzo atrakcyjnych cenach ... qźwa wystarczy kliknąć w Net'a

Wszędzie pracownicy zbierają profity za sprzedaż konkretnych produktów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecicie profi przedstawiciela co doradzi a ceną nie zmiażdży ?

> Detal, rzecz dotyczy prysznica podtynkowego & baterii umywalkowej.

> Pytam tutu, może być via Net.

> Staropolskim ... Schönen Dank

ja brałem w ttw opex nie daleko blue city. mieli jakąs promocję (w pakiecie 3 baterie), było taniej niz w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecicie profi przedstawiciela co doradzi a ceną nie zmiażdży ?

> Detal, rzecz dotyczy prysznica podtynkowego & baterii umywalkowej.

> Pytam tutu, może być via Net.

A co za różnica gdzie kupisz? Ja wybrałem najtańszy sklep z ceneo z dobrymi opiniami. Realizowałem naprawę gwarancyjną w Hansgrohe - wzorowa obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.