Skocz do zawartości

Hak w pojeździe sprowadzonym


nikt-znany

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja:

1. auto przyjechało z zagranicy z hakiem wbitym w dowód, zaś tabliczki znamionowej albo nie miało, albo skorodowała (naklejka)

2. miły pan na SKP zrobił pierwszy przegląd auta, ale ani słowa o haku nie wspomniał i nic na karcie przeglądu nie wpisał... właściciel też zgapił temat i na miejscu nie dopytał.

W tłumaczeniu DR jest informacja o haku zamontowanym w aucie.

Jak to ugryźć, żeby wpis o haku pojawił się na karcie pierwszego przeglądu, czy może bez tabliczki w tym cudownym kraju nadwiślańskim nic nie da się zrobić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka sytuacja:

> 1. auto przyjechało z zagranicy z hakiem wbitym w dowód, zaś tabliczki znamionowej albo nie miało,

> albo skorodowała (naklejka)

> 2. miły pan na SKP zrobił pierwszy przegląd auta, ale ani słowa o haku nie wspomniał i nic na

> karcie przeglądu nie wpisał... właściciel też zgapił temat i na miejscu nie dopytał.

> W tłumaczeniu DR jest informacja o haku zamontowanym w aucie.

> Jak to ugryźć, żeby wpis o haku pojawił się na karcie pierwszego przeglądu, czy może bez tabliczki

> w tym cudownym kraju nadwiślańskim nic nie da się zrobić...?

też tak miałem ze sprowadzoną mazdą.

poszedłem do diagnosty i powiedziałem co i jak. Ten powiedział że nie ma problemu. wszedł pod samochód zpisał dane z haka i wydał zaświadczenie. pOtem w WK wbiłem wpis w dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy ta naklejka na haku (tam chyba jest wpisany max nacisk) jest konieczna na codzien.

> Zakladalem hak rok temu - nowy. Naklejka byla ale niestety odpadla.

Z tego co mówią "internety" to potrzebna jest tabliczka znamionowa, bo w przypadku trafienia milicjanta z niewyrobioną miesięczną normą może DR zabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co mówią "internety" to potrzebna jest tabliczka znamionowa, bo w przypadku trafienia

> milicjanta z niewyrobioną miesięczną normą może DR zabrać...

Ale czy tabliczka znamionowa to masz na mysli wlasnie taka naklejke o jakiej mowilem, czy jakas rzeczywista aluminiowa tabliczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale czy tabliczka znamionowa to masz na mysli wlasnie taka naklejke o jakiej mowilem, czy jakas

> rzeczywista aluminiowa tabliczke?

Właśnie tutaj, dość paradoksalnie, jest wolna amerykanka :-)

Przykładowo brat w haku z firmy AutoHak Słupsk ma metalową tabliczkę znamionową, mój Ojczulek w haku wypinanym tej firmy ma naklejkę z podstawowymi parametrami haka...

I mi chodzi właśnie o tabliczkę/naklejkę gdzie masz podane parametry haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale czy tabliczka znamionowa to masz na mysli wlasnie taka naklejke o jakiej mowilem, czy jakas

> rzeczywista aluminiowa tabliczke?

funkcję tabliczki znamionowej pełni z powodzeniem naklejka ...

taka sama jaką może wykonać każda agencja reklamowa ... a jak się uprzesz to podobną można wyrzeźbić samemu ...

cool.gif oczywiście nic nie sugeruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> funkcję tabliczki znamionowej pełni z powodzeniem naklejka ...

> taka sama jaką może wykonać każda agencja reklamowa ... a jak się uprzesz to podobną można

> wyrzeźbić samemu ...

> oczywiście nic nie sugeruje

Takie pomysły już nam po głowie chodziły, ale to ostateczność :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.