Skocz do zawartości

Jak się nazywa zbiorniczek przelewowy paliwa?


Wafer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak się fachowo nazywa czyli pod jaką nazwą szukać na allegro tej czarnej puszki nad pompą wtryskową potocznie zwane przelewem pompy, to w czym pękają króćce i cieknie ropa? Bo ASO nowego nie sprzeda bo już się zapasy skończył i muszę szukać używki, a za wuja na allegro znaleść nie mogę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tu jedyny cukierek

> http://allegro.pl/kolektor-paliwowy-fiat-stilo-punto-doblo-jtd-nowy-i5101656093.html

Cena z kosmosu, podobnie jak poduszka silnika od rozrządu, ponoć jestem pierwszy w historii ASO kto musi ją wymienić... i pierwszy który kupił oryginał za 400zł, mam nadzieję (złudną sciana.gif ) że to samo nie czeka mnie z tym kolektorem paliwa niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena z kosmosu, podobnie jak poduszka silnika od rozrządu, ponoć jestem pierwszy w historii ASO kto

> musi ją wymienić... i pierwszy który kupił oryginał za 400zł, mam nadzieję (złudną ) że to

> samo nie czeka mnie z tym kolektorem paliwa

Ja wymieniałem już tą poduszkę zlosnik.gif jakieś 3 lata temu. Jak jej poszukiwałem to robili wielkie oczy, w końcu sprowadzili z IT za jakieś niecałe 300pln wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wymieniałem już tą poduszkę jakieś 3 lata temu. Jak jej poszukiwałem to robili wielkie oczy, w

> końcu sprowadzili z IT za jakieś niecałe 300pln wtedy.

Chłopaki gdzie wy to kupujecie ? czy to już zabytki z naszych aut. jak pamiętam to za "lizak" 75 zet, silnik coś około 150, skrzynia po zmianowa ~ 200, brane u Freeco (jak się jeszcze tym zajmował) całość nie przekroczyła z rabatem 5 stówek. I tak uważam że było drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak tak, ta to standardowa operacja w stilo

no wlasnie mam przypadlosc ze drazek ociera o pol os, i obstawiam poduszke, choc 2 mechanikow niezrzeszonych ze soba powiedzialo ze to niemozliwe.

efekt +3osoby i ociera na rondzie grinser006.gif

prawa poducha lezy na ograniczniku, bo lewa opadla< dobrze rozumuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> prawa poducha lezy na ograniczniku, bo lewa opadla< dobrze rozumuje?

Nie wiem, bo nie rozumuje co napisałeś, jaki ogranicznik?

Ja poduszkę pod skrzynią wymieniałem bo trzęsła budą na zimnym silniku, po wymianie jak ręka odjął.

Poduszkę od rozrządu chce wymienić bo wygląda tak: (a dzisiaj ASO potwierdziło że jest pęknięta i kwalifikuje się do wymiany, a jest taka droga bo jest olejowa i mi cały olej wyciekł).

11006163_875772905818996_1450405446_n.jpg

Dla nie wtajemniczonych chodzi o to że śruba od płuca poduszki nie jest równo w otworze obudowy poduszki tylko opadła na dół przez co silnik jest przechylony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie mam inna poduszke? w 140Km JTD

na foto zamiescilem strzalka miejsce gdzie jest jezyk, wskaznik zuzycia, w dobrej nowej, jest on w powietrzu, tzn nie dotyka scianek poduchy, jak wurabia sie to opada, u mnie juz lezy frown.gif bo opadla na 90% lewa poducha

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96d315d0a35cf0e3.html

czy ktos spotkal sie z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pocieszę Cię, ale po wymianie, jakoś super wyżej ta śruba nie będzie. Mimo wszystko ciężar robi

> swoje i po niedługim czasie będzie jak na zdjęciu. U mnie wymiana tej poduszki niewiele

> wniosła.

No trochę za późno to napisałeś....

Właśnie skończyłem wymianę, zauważyłem tylko 3 różnice:

1. Teraz poduszka świeci się jak psie jajka.

2. Nie mam 415zł w portfelu

3. Mam dziką satysfakcję że wymieniłem coś co wymienić chciałem choć sensu nie było.

Pozdrawiam i dobranoc passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.