Skocz do zawartości

[KzAK] Drabinę aluminiową na schody też ...


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak każdy 'bohater w swoim domu" tak i ja potrzebuję drabiny bo kiedyś w życiu wpadłem na pomysł że bedziemy mieli dom i to było dobre, jednak to że będzie on miał schody i to półzabiegowe to był ten gorszy pomysł.

potrzebuję drabiny i to takiej by jej użyć na schodach tak wejściowych jak i wewnętrznych. pomyślałem o drabinie 3x7 z funkcją schody i myślę kupić tę:

http://allegro.pl/drabiny-drabina-aluminiowa-3x7-krause-na-schody-i5104416120.html

ma ktoś? używał ktoś? jak z jakością?

a może istniej/e jakiś lepszy patent do szeroko pojętego użytku przy i w domu?

ktoś coś?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> jak każdy 'bohater w swoim domu" tak i ja potrzebuję drabiny bo kiedyś w życiu wpadłem na pomysł że

> bedziemy mieli dom i to było dobre, jednak to że będzie on miał schody i to półzabiegowe to

> był ten gorszy pomysł.

> potrzebuję drabiny i to takiej by jej użyć na schodach tak wejściowych jak i wewnętrznych.

> pomyślałem o drabinie 3x7 z funkcją schody i myślę kupić tę:

> http://allegro.pl/drabiny-drabina-aluminiowa-3x7-krause-na-schody-i5104416120.html

> ma ktoś? używał ktoś? jak z jakością?

> a może istniej/e jakiś lepszy patent do szeroko pojętego użytku przy i w domu?

> ktoś coś?

> pozdrawiam

Mam drabine firmy Krause (nie na schody) Polecam jest bardzo solidnie wykonana. Nic się z nią nie dziejeUżywam jej do prac przy domu jednorodzinnym. Stoi się na tym pewnie. Ja swoją kupowałem w Castoramie Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> jak każdy 'bohater w swoim domu" tak i ja potrzebuję drabiny bo kiedyś w życiu wpadłem na pomysł że

> bedziemy mieli dom i to było dobre, jednak to że będzie on miał schody i to półzabiegowe to

> był ten gorszy pomysł.

> potrzebuję drabiny i to takiej by jej użyć na schodach tak wejściowych jak i wewnętrznych.

> pomyślałem o drabinie 3x7 z funkcją schody i myślę kupić tę:

> http://allegro.pl/drabiny-drabina-aluminiowa-3x7-krause-na-schody-i5104416120.html

> ma ktoś? używał ktoś? jak z jakością?

> a może istniej/e jakiś lepszy patent do szeroko pojętego użytku przy i w domu?

> ktoś coś?

> pozdrawiam

Mam taką i polecam. Doskonała jakość za dość niską cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajna sprawa, nie wiedzialem nawet, ze takie sa, tylko ciut wyzszego poszukac musze.

Ja mam ciut nizsze. Do wyzszych prac uzywam drabiny. Jezeli kupisz wyzsze, będzie tez cięzsze i nie będzie Ci się chciało nosić. A moje nawet unem przewiozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.