Skocz do zawartości

Tak się chciałem pochwalić.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

> udało się dokończyć

> projekt mój i mojego ojca

> oto T-roll

Wyciąłeś całość z jednego arkusza blachy #2 ? hmm.gifgrinser006.gifwink.gif

Przy dostępie do gilotyny i giętarki to można się tak bawić. biglaugh.gif

Gdybym miał robić takie cuś sam, to musiał bym wykorzystać gotowe elementy, czyli kątowniki i ceownik.

Ale ładnie Ci (Wam?) wyszło waytogo.gifclaps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio trochę spadło na głowę zmartwień i nieco posiwiałem, ale mimo to udało się dokończyć

> projekt mój i mojego ojca

> oto T-roll

Z prawej widzę miejsce na qfiatek. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyciąłeś całość z jednego arkusza blachy #2 ?

> Przy dostępie do gilotyny i giętarki to można się tak bawić.

> Gdybym miał robić takie cuś sam, to musiał bym wykorzystać gotowe elementy, czyli kątowniki i

> ceownik.

> Ale ładnie Ci (Wam?) wyszło

Blacha? no co ty grinser006.gif jest grubsza niż 4mm. Cięte plazmą, giete na profi giętarce ok.gif malowane proszkowo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wystaw na ebay.co.uk - tam docenią jakość

Też myślałem dziś nad tym ok.gif myślę że za granicą będzie schodziło jak ciepłe bułeczki. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też myślałem dziś nad tym myślę że za granicą będzie schodziło jak ciepłe bułeczki.

Trochę nad tym ubolewam... lecz niestety tak jest. Choc w Polsce też chętnie płaci się za dobra jakość ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę nad tym ubolewam... lecz niestety tak jest. Choc w Polsce też chętnie płaci się za dobra

> jakość

I tak i nie.....Polak zobaczy jak to jest zbudowane i sam wydziarga spawarką albo poczeka aż Chińczyk skopiuje. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się temu co dziwić.

Osoba o wystarczającej ilości pieniędzy, pewnie chętnie sobie to kupi, jeśli już nie posiada czegoś w tej podobie.

"Biedny", dla którego utrzymanie motocykla jest już wystarczającym obciążeniem finansowym, poszuka czegoś tańszego lub samodzielnie spróbuje zrobić, wzorując się na jakimś projekcie.

Wszystko rozbija się o zarobki i to, że w dalszym ciągu wielu ludzi nie stać na to, na co powinno być stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma się temu co dziwić.

> Osoba o wystarczającej ilości pieniędzy, pewnie chętnie sobie to kupi, jeśli już nie posiada czegoś

> w tej podobie.

> "Biedny", dla którego utrzymanie motocykla jest już wystarczającym obciążeniem finansowym, poszuka

> czegoś tańszego lub samodzielnie spróbuje zrobić, wzorując się na jakimś projekcie.

> Wszystko rozbija się o zarobki i to, że w dalszym ciągu wielu ludzi nie stać na to, na co powinno

> być stać.

Z drugiej strony znam ludzi których stać na różne fanaberie a i tak sknerzą na czym się da. 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tak i nie.....Polak zobaczy jak to jest zbudowane i sam wydziarga spawarką albo poczeka aż

> Chińczyk skopiuje.

ilość ludzi potrafiących samemu wydłubać jest wbrew pozorom niewielu wink.gif nie kazdy ma dostęp do plazmy i gietarki wink.gif społeczeństwo zrobiło sie leniwe, wolą kupic ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ilość ludzi potrafiących samemu wydłubać jest wbrew pozorom niewielu nie kazdy ma dostęp do plazmy

> i gietarki społeczeństwo zrobiło sie leniwe, wolą kupic

Ja mam giętarkę biglaugh.gif ale nie obsługuje tak grubych blach. wink.gif

Poza tym pisałem ci co ostatnio sam wydłubałem. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ilość ludzi potrafiących samemu wydłubać jest wbrew pozorom niewielu nie kazdy ma dostęp do plazmy

> i gietarki społeczeństwo zrobiło sie leniwe, wolą kupic

Dla mnie dużo większą satysfakcję sprawia zrobienie sobie jakiegoś urządzenia niż kupno gotowca, taka forma odprężenia po robocie. Teraz buduje podnośnik nożycowy do serwisowania motocykla. Co kilka miesiecy szukam sobie jakiejś nowej zabawki, aby powiększyć zaplecze maszynowe. Tylko kobieta się trochę złości ze jakis "złom" do domu przywożę.

PS Co do wózka fajny projekt. claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie dużo większą satysfakcję sprawia zrobienie sobie jakiegoś urządzenia niż kupno gotowca,

> taka forma odprężenia po robocie. Teraz buduje podnośnik nożycowy do serwisowania motocykla.

> Co kilka miesiecy szukam sobie jakiejś nowej zabawki, aby powiększyć zaplecze maszynowe. Tylko

> kobieta się trochę złości ze jakis "złom" do domu przywożę.

> PS Co do wózka fajny projekt.

smile.gif dziekuje za miłe słowo ok.gif

a myslisz ze czemu robie takie rzeczy ? wink.gif bo uwielbiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co mam jedynie skuter do "wózkowania" ale... łatwość manewrowania chyba widoczna wink.gif

Przestawienie skutera dla 11 letniej dziewczynki wink.gif to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio trochę spadło na głowę zmartwień i nieco posiwiałem, ale mimo to udało się dokończyć

> projekt mój i mojego ojca

> oto T-roll

Z ciekawości, jakiej średnicy są te kółka? u siebie w garażu mam trochę nierówną wylewkę i zastanawiam się, czy w takim przypadku nadal będzie łatwo manewrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z ciekawości, jakiej średnicy są te kółka? u siebie w garażu mam trochę nierówną wylewkę i

> zastanawiam się, czy w takim przypadku nadal będzie łatwo manewrować.

w tym modelu to 70ki ok.gif zresztą - jestes z wawy mozemy sie umowic next sobota i sprawdzimy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pod koniec testowaliśmy nieco cięższy sprzęt kolegi _Sky_ k

wygląda niegłupio ok.gif nie mam motocykla, więc trudno mi ocenić, czy jest to rzeczywiście przydatne, natomiast prezentuje się ok.

Jeśli chodzi o kwestie biznesową, to myślę, że powinienneś się skonsultować z kimś kto da radę to wykonać jako wytłok z cieńszej blachy. Podejrzewam, że Twoje wykonanie, choć niewątpliwie dobre będzie zdecydowanie za drogie, żeby robić na tym biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wygląda niegłupio nie mam motocykla, więc trudno mi ocenić, czy jest to rzeczywiście przydatne,

> natomiast prezentuje się ok.

> Jeśli chodzi o kwestie biznesową, to myślę, że powinienneś się skonsultować z kimś kto da radę to

> wykonać jako wytłok z cieńszej blachy. Podejrzewam, że Twoje wykonanie, choć niewątpliwie

> dobre będzie zdecydowanie za drogie, żeby robić na tym biznes.

zrobilismy testy na różnych blachach, wytłoki i nie tylko. niestety fizyka jest nieubłagana - niżej 4mm nie ma co schodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.