Skocz do zawartości

Hej potrzebuje pomocy w sprawie Reno , może ktoś z ASO ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne mody w toku , zdecydowałęm na zmianę prędkościomierza na taki z dodatkowym wyświetlaczem.Dzięki czemu będę miał lepsze radio oraz dodatkowe funkcje na prędkościomierzu jak np dystans do przejechania i średnie spalanie hmm.gif

Mam już zegary dzisiaj przyjdzie radyjko food.gif

Ale mam jeden problem nigdzie nie umiem dostać takiej ramki do radia beksa.gif

Może ktoś ma pomysł gdzie szukać albo czy może w ASO jest dostępny taki ficzer ? hmm.gif

Jest gdzieś tutek jak zdemontować zegary ? smile.gif

Taka ramka do radia zaokrąglonego.

jm97XGZ.jpg

AFTqsgK.jpg

3sEyvM9.jpg

m1i1EP9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czołem.

> Jak wygląda sprawa podłączenia tego by działało? Okablowania pewnie bark, będziesz dorabiał wiązki

> czy jak ?

jak dojdzie radio to podłączam zlosnik.gif

z tego co czytałem to w tym roczniku montowali w zależności od dopłaty takie radio albo inne i wiązka jest ta sama smile.gif

Tyle że żeby działał wyświetlacz przy zegarach to musi być odpowiednie radio bo to ono puszcza sygnał do wyświetlacza ok.gif

Wszystko się okaże jak przyjdzie Radio w poniedziałek food.gif

W poniedziałek też zapodam foteczki gratów ok.gif

za prędkościomierz z wyświetlaczem dałem 50zł ok.gif

za radio 55zł plus wysyłka ok.gif

teraz pozostał temat ramki ale jeszcze nie miałem czasu i przeprogramowanie wyświetlacza żeby km się zgadzały ale to mam pod nosem za 10zł smile.gif7Plus taki że jak bym znalazł ramkę wkolorze ciemnym to też będzie pasować do mojego wnętrza smile.gif jak nie znajdę kupię za parę groszy standardową i drugą ze scenica III zmontuje do kupy i przelecę flokiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dojdzie radio to podłączam

> z tego co czytałem to w tym roczniku montowali w zależności od dopłaty takie radio albo inne i

> wiązka jest ta sama

> Tyle że żeby działał wyświetlacz przy zegarach to musi być odpowiednie radio bo to ono puszcza

> sygnał do wyświetlacza

> Wszystko się okaże jak przyjdzie Radio w poniedziałek

> W poniedziałek też zapodam foteczki gratów

> za prędkościomierz z wyświetlaczem dałem 50zł

> za radio 55zł plus wysyłka

> teraz pozostał temat ramki ale jeszcze nie miałem czasu i przeprogramowanie wyświetlacza żeby km

> się zgadzały ale to mam pod nosem za 10zł 7Plus taki że jak bym znalazł ramkę wkolorze

> ciemnym to też będzie pasować do mojego wnętrza jak nie znajdę kupię za parę groszy

> standardową i drugą ze scenica III zmontuje do kupy i przelecę flokiem

Ok czekam na info, jak zadziała to kupuję kolejne graty i zaczynam się bawić (obrotomierz już leży i czeka na wiosnę .....i schemat instalacji smile.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.