Skocz do zawartości

Tani kask dla plecaka


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje coś budżetowego, co by plecak miał co wcisnąć na łepetynkę.

Da się coś sensownego kupić w kwocie 300-400? Im mniej tym lepiej.

example 1

example 2

example 3

W zasadzie zastanawiam się też nad jakąś używką, ale różnica w cenie praktycznie żadna hmm.gif

Z drugiej strony miałbym porównanie jak wypada taki budżet vs garnki na 2 kloce i na przyszłość czy warto przepłacać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz plecak i niech poprzymierza co dobrze siedzi i tyle

parująca szybka albo gorsza wentylacja aż tak nie będzie przeszkadzać plecakowi jak kierującemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bierz plecak i niech poprzymierza co dobrze siedzi i tyle

> parująca szybka albo gorsza wentylacja aż tak nie będzie przeszkadzać plecakowi jak kierującemu

To będzie trudne, bo plecaków może być kilka grinser006.gif

Inna sprawa, że chciałem brać rozmiar na siebie, co by mieć w razie W lub od czasu do czasu w nim pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To będzie trudne, bo plecaków może być kilka

> Inna sprawa, że chciałem brać rozmiar na siebie, co by mieć w razie W lub od czasu do czasu w nim

> pośmigać.

boje_sie.gifboje_sie.gifboje_sie.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To będzie trudne, bo plecaków może być kilka

> Inna sprawa, że chciałem brać rozmiar na siebie, co by mieć w razie W lub od czasu do czasu w nim

> pośmigać.

to jak kilka plecaków to nie warto 300-400 płacić

kup jakąś Naxę za 150 zł i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak kilka plecaków to nie warto 300-400 płacić

> kup jakąś Naxę za 150 zł i już

A powiedzcie mi jaka jest różnica, jak upada kierowca a plecak?Przecież zbyt duży kask dla plecaka, spowoduje to samo co u kierowcy jak ma zbyt dużo luzu crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A powiedzcie mi jaka jest różnica, jak upada kierowca a plecak?Przecież zbyt duży kask dla plecaka,

> spowoduje to samo co u kierowcy jak ma zbyt dużo luzu

dlatego powiedziałem, że nie warto wydawać 300-400 bo i tak nie spełni swojej roli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam tematy o tanich kaskach dla plecaczków to od razu mam wrażenie, że chodzi o kask dla teściowej lub starej żony...

Jazda z plecakiem to branie odpowiedzialności za tę osobę, więc powinno się panować nad całym ubiorem pasażera, a kask to najważniejszy element. Za 400-500 zł można kupić coś sensownego, ale musi pasować idealnie.

Wiem, że nie każdy śpi na kasie, ale w razie czego są inne środki transportu.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak czytam tematy o tanich kaskach dla plecaczków to od razu mam wrażenie, że chodzi o kask dla

> teściowej lub starej żony...

> Jazda z plecakiem to branie odpowiedzialności za tę osobę, więc powinno się panować nad całym

> ubiorem pasażera, a kask to najważniejszy element. Za 400-500 zł można kupić coś sensownego,

> ale musi pasować idealnie.

> Wiem, że nie każdy śpi na kasie, ale w razie czego są inne środki transportu.

> Pozdr

lub plecak może sam zainwestować w siebie i kupić sobie kask, to taka inwestycja w związek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale że co ?

> Ło co chodzi?

może o to że każdy ma inną głowę i kask należałoby dobierać indywidualnie do każdej głowy stąd jeden kask dla wielu plecaczków jest dość dziwnym wymaganiem wink.gif

chyba że traktować kask nie jako element bezpieczeństwa tylko spełnienie przepisu to kup największy garnek jaki znajdziesz i będziesz miał gwarancję że każy plecak się zmieści

wtedy możesz też kupić najtańśzy jaki znajdziesz bo z punktu widzenia bezpieczeństwa nie będzie to miało znaczenia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może o to że każdy ma inną głowę i kask należałoby dobierać indywidualnie do każdej głowy stąd

> jeden kask dla wielu plecaczków jest dość dziwnym wymaganiem

> chyba że traktować kask nie jako element bezpieczeństwa tylko spełnienie przepisu to kup największy

> garnek jaki znajdziesz i będziesz miał gwarancję że każy plecak się zmieści

> wtedy możesz też kupić najtańśzy jaki znajdziesz bo z punktu widzenia bezpieczeństwa nie będzie to

> miało znaczenia

Zdaje sobie z tego sprawę, ale co zrobić jak czasami "trzeba" kogoś przewieść oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ale jak plecak sobie sam kupi kask to Ty nie będziesz stratny,nie?

Hmm... niby tak, ale że mam prosić wszystkie plecakmi, żeby sobie garnki pokupowały? A wiadomo ile "poplecakują"? No, nie wiadomo właśnie.

No i co zrobisz, jak nic nie zrobisz. No nic nie zrobisz. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i właśnie na takie okazje ja kupiłem naxe za 150zl. Rozmiar L pasuje każdemu kogo chce przewieźć

Właśnie ok.gif

Choć jeden mnie rozumie 20.GIF

Rozważę i ja taką propozycję, choć bardziej skłaniałem się ku jakiemuś HJC

Swoje lata już mam i wiem, że moto to podwyższone ryzyko. I, że ja mogę uważać a i tak nie przewidzę zachowania innych.

Niemniej jednak nie mówimy tu o lataniu z niewiadomo jak wielką V.

W niedziele przewiozłem wokół komina 8 letnią córę z jej kolegą ze szkoły. Frajda dla dzieciaków na cały tydzień. ok.gif

Myślę, że zdrowego rozsądku nie zastąpi zbroja nawet za 10kPLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmiar uniwersalny.

No więc właśnie.

Nie tak dawno w takich jezdzili i zyjo! old.gif

Gruby, chudy, wysoki, niski - wszystkim pasowało grinser006.gif

A teraz to się poprzewracało tu i ówdzie - różne rozmiary im się zachciewa, różne malowania, każdy chce mieć własny kara.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A powiedzcie mi jaka jest różnica, jak upada kierowca a plecak?Przecież zbyt duży kask dla plecaka,

> spowoduje to samo co u kierowcy jak ma zbyt dużo luzu

a dlaczego ma upasc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Nocnik dla plecaków zakupiony.

> Malowanie nienajgorsze. Przyznam, że jakościowo się nie różni od Szubiego, przynajmniej na pierwszy

> rzut oka, a jest 10x tańszy

> W sharpie co prawda tylko 1* ale mój Szubi nie jest wiele lepszy, bo ma aż 2*

ktory to model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.