Skocz do zawartości

prośba / pytanie do Poznaniaków...


seteman

Rekomendowane odpowiedzi

... w sprawie niestypowego auta...

Chevrolet Tahoe o ten: http://otomoto.pl/chevrolet-tahoe-6-0-v8-400km-4x4-bestia-C34685572.html

zna ktoś może właściciela? auto raczej rzucające sie w oczy nawet w Poznaniu. mam na niego chęć ale wolalbym pogadać z właścicielam niż z panem komiesantem co na pytania odpowiada za karę...

czy znany jest Wam ten komis? jakieś opinie o nim?

będę wdzięczny za wszelkie info...

a może ktoś byłby w stanie i miał chęć podjechac do nich o zerknąć na żywo... myślę ze i nr rejestracyjny z nalepki z szyby by mi wiecej już cos powiedział;) chetnie i VIN poznam...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecież on w Polsce nie miał właściciela

wydaje mi sie ze jest naklejka rejestracyjna w prawym dolnym rogu... a to co pisze komisant to o kant... rozbic. poprosiłem o historię to mi powiedział: "właściciel przywiówzł z US trzy sztuki. teraz sprzedaje tego. to cała historia."

może właściciel będzie chciał go bardziej sprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego oczekujesz?1 jest pewne był w USA puknięty/po tsunami etc. Kwestia teraz jak bardzo, dlatego takie auta ogląda się na żywo, a nie doszukuje historii, to ma ramę i 19 lat, może być bezwypadkowe i czyste kwity mieć a będzie skorodowane i wtedy nadaje się do kpl odbudowy, co kosztuje nie mało, a może być OK.

Jak auto nietypowe i Ci się podoba to siodłaj konia i gnaj do PO, zrób naoczne oględziny, posprawdzaj ramę, napędy, silnik i podejmuj decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale czego oczekujesz?1 jest pewne był w USA puknięty/po tsunami etc. Kwestia teraz jak bardzo,

> dlatego takie auta ogląda się na żywo, a nie doszukuje historii, to ma ramę i 19 lat, może być

> bezwypadkowe i czyste kwity mieć a będzie skorodowane i wtedy nadaje się do kpl odbudowy, co

> kosztuje nie mało, a może być OK.

> Jak auto nietypowe i Ci się podoba to siodłaj konia i gnaj do PO, zrób naoczne oględziny,

> posprawdzaj ramę, napędy, silnik i podejmuj decyzję.

do PO moge wybrac sie dopiero za tydzien. w międzyczasie moze ktoś , coś przypadkiem będzie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie pare h wcześnie - wracałem z Pozka obok tego komisu to bym zajrzał frown.gif

Kiedyś jak szukałem auta to zajrzałem do tego komisu. Właściciele nie zrobili dobrego wrażenia, chęć pomocy zbliżona do 0 i nie wzbudzali jakoś zaufania - ale to tylko subiektywne wrażenie obsługi - może wynikać z tego że pewnie sporo oglądaczy mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do PO moge wybrac sie dopiero za tydzien. w międzyczasie moze ktoś , coś przypadkiem będzie

> wiedział.

Ale niby co?Komis nie wie nic o aucie bo wstawił koleś, więc pewnie nawet nie jeździł nim komisant, co z resztą Ci przekazał, to wyciągnąłeś wniosek, że nie chce Ci sprzedać, jakby nawinął z palca historię o wysokiej emerytowanej koszykarce, że grała w NBA i potrzebowała na zakupy wysokiego auta, bo w jej dzielnicy krawężniki wysokie, a jeździła tylko na treningi po mieście stąd przebieg niski, to byś był happy, że tyle info dostałeś.

Gość skoro sprowadził 3 to też się nic nie dowiesz, bo to oznacza, że handlus-sprowadza, naprawia, puszcza dalej przez komis bo nie ma czasu sam sprzedawać.

Więc albo wyślij tam kogoś z PO co w miarę ogarnięty, daj na flaszkę niech Ci go przepatrzy, albo sam się pakuj i dziduj do PO. To nie Fabia krajowa po 2 właścicielach że można doszukiwać się historii serwisowej, tylko 19 letnia terenówka, co może być albo w dobrym stanie, albo trupem ujeżdżanym i topionym w błocie nie raz i nie dwa. W przypadku takich samochodów historię serwisową możesz włożyć sobie w buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda że nie pare h wcześnie - wracałem z Pozka obok tego komisu to bym zajrzał

> Kiedyś jak szukałem auta to zajrzałem do tego komisu. Właściciele nie zrobili dobrego wrażenia,

> chęć pomocy zbliżona do 0 i nie wzbudzali jakoś zaufania - ale to tylko subiektywne wrażenie

> obsługi - może wynikać z tego że pewnie sporo oglądaczy mają.

odniosłem takie wrazenie po rozmowie telefonicznej... ale tłumacze to sobie tym że jak auto wstawione do komisu to i inne podejscie jak do auta które jest ich własnością..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stał jakiś czas niedaleko mojego domu, historia ze sprowadzeniem kilku aut wydaje się prawdopodobna, zerknij na poniższy link:

Twoje Auto !

Jest widoczny na mapie googla na ul. Kolejowej w Plewiskach.

Auta stały na terenie firmy do której namiary znajdziesz na płocie obok działki na której widać auto którym się interesujesz smile.gif

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wydaje mi sie ze jest naklejka rejestracyjna w prawym dolnym rogu... a to co pisze komisant to o

> kant... rozbic. poprosiłem o historię to mi powiedział: "właściciel przywiówzł z US trzy

> sztuki. teraz sprzedaje tego. to cała historia."

> może właściciel będzie chciał go bardziej sprzedać...

pytasz pracownika komisu o to auto ? a skad on ma cokolwiek wiedzieć o autach ? to jego czy co ?

on tam jest tylko po to by te auta otwierac klientom i ewentualnie pisać umowę, nic poza tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytasz pracownika komisu o to auto ? a skad on ma cokolwiek wiedzieć o autach ? to jego czy co ?

chyba bierze na plac auto... mam kolegów handlarzy i o autach wiedza duzo... a że nie wszystko mowią potencjalnym klientom to inna sprawa...

> on tam jest tylko po to by te auta otwierac klientom i ewentualnie pisać umowę, nic poza tym...

i dlatego on tego auta nie sprzeda z takim podejsciem... rozmawiałem z właścicielm i jest bardzo wkurw...y na panów handlarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.