Skocz do zawartości

Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

> A tak na marginesie to wczoraj odkryłem, że mam zepsutą Cromę klima nie działa a było +24C w

> słońcu.... znowu czynnik się ulotnił więc pewnikiem jakaś dziura

Nawet nic nie syczy jak ją załączysz ?

U mnie też trzeba się jej przyjrzeć , czynnik jest ale już najwyraźniej za mało żeby chłodziła .

Co ciekawsze - po stronie wysokiego ciśnienia pomimo tego nabija miedzy 8 a 12bar spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu czynnik się ulotnił więc pewnikiem jakaś dziura

mialem podobnie, statycznie sprawdzili szczelnosc, nabili i klime i...mnie bo po kilku wlaczeniach nic, potem UV z lampa a chlodnica sito i wymianka.

Jako ze przez dolna kratke w zderzaku mozna cegly podawac to wiedzac,iz kamyki uderzajac spustoszenie na chlodnicy czynia za 10zl kupilem dwa arkusze A4 takiej siatki tuningowej i zalozylem.

Przeplyw powietrza jest kamienie maja utrudniona droge.

Kratka sie wyciaga z oporem ale mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeplyw powietrza jest kamienie maja utrudniona droge.

> Kratka sie wyciaga z oporem ale mozna.

Dwa lata temu też zamontowałem drobną siatkę, kupiłem ją w sklepie budowlanym.

Klima działa i jeszcze nie musiałem uzupełniać czynnika. ok.gif

Warto poprawić fabrykę zlosnik.gif

Na siatce widać ślady atakujących kamieni, ale jeszcze się nie poddała zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega kox nawet manuala robil

Ja też kupiłem siatkę po pierwszej wymianie miałem zrobić rameczkę.... leży w piwnicy mlot.gif do dzisiaj

Niestety jestem po diagnozie... sick.gif znowu w środku chłodnica klimy dziurawa ( w UV wszystko kolorowe ) ostatnio wymieniałem w lutym 2012 i po 55 tyś km znowu do wymiany czacha.gif co 3 lata no.gif

Ja pomalowałem ją na czarno sprayem ale nic to nie dało sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie urok to sraczka, skończyła się bezawaryjna (w miarę jazda).

Zapiekła się świeca żarowa i się jej wykręcić nie da , a wszystko wskazuje, że właśnie ta jedna jest spalona - pozostałe wymienione.

Do tego zacina się zamek tylnych lewych drzwi a dziś przy okazji sprawdzenia oleju i płynów ukazał się taki widok

201504281_wwrwsnw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaraz mnie zjecie, ale po FL jest soczewka, wiec hida da się wlożyć i nie będzie ślepić

Powiem szczerze że myślałem i myślę nad tym cały czas niewiem.gif

Na alfaholikach jeden koleś przerabiał, przerabia lampy zwykłe i wsadza do nich soczewki a potem hid i pełno takich ''jezdzi'' zestawów...choć powiem że mam mieszane odczucia co do takiego zestawu confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powiem szczerze że myślałem i myślę nad tym cały czas

> Na alfaholikach jeden koleś przerabiał, przerabia lampy zwykłe i wsadza do nich soczewki a potem

> hid i pełno takich ''jezdzi'' zestawów...choć powiem że mam mieszane odczucia co do takiego

> zestawu

Jesli bym mial Crome bez xenonow to założył hidy, napewno one mniej oslepia niz wymieniona Insignia, która strasznie oślepia, na 10 aut, 2 zawsze mi dlugim mrugną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hid i pełno takich ''jezdzi'' zestawów...choć powiem że mam mieszane odczucia co do takiego

> ja nie pojmuje po co taki zabieg

Żeby było jasne ja nie popieram takich zestawów powsadzanych do zwykłych lamp itd itp...jak miałem alfe 156 już nad tym myślałem, spotkałem się kilka razy z ludźmi co mieli przerobione lampy zwykłe na soczewki i świeciło to naprawdę ładnie już na zwykłych h7 i na hid też było wszystko ok...alfa miała słabe światła według mnie angryfire.gif i dlatego takie plany przerabiania...p.s ty masz ori xenony więc świeci Ci cromka dobrze...ja myślę o polepszeniu choć nie jest najgorzej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s ty masz

> ori xenony więc świeci Ci cromka dobrze...ja myślę o polepszeniu choć nie jest najgorzej

ja nie mam xsenonow, zwykla zarowka za 9 zl:)

a pomysleliscie co bedzie w razie bum i ktos udowodni ze Wasze auto nie ma homologacji na xsenony???

ubezpieczyciel wykorzysta te informacje, pomijam, ze winny moze byc inny niz w rzeczywistosci.

OWU wystarczy przeczytac i jasne, podobnie z oponami.

U nas dziki kraj w DE np na wszystko co poza seria musi byc ABE ze to sie nadaje, np do FELG

W Lanowozie mam kierownice MOMO 350mm, pojechalem kiedys na przeglad, a gosc mowi, poprosze homologacje na kierownice, a ja ze nie mam....powiedzial, prosze za rok tu nie przyjezdzac.

Chyba, ze komus chce sie wymieniac przed:) mnie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.