Skocz do zawartości

SAAB 9-5 po 2005 roku


LuQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie saaba 9-5 po 2005 roku. Chodzi o ten z chromowanymi obwodkami na swiatlach przednich. Mozecie mi wyjasnic dlaczego to auto jest tak tanie? 2007 rok idzie wyrwac do 20 tys. w naprawde super wyposazeniu. Jestem na tropie poszukiwania auta dla taty i jest to jeden z kandydatow. 9-3, ladny aczkolwiek za ciasny. Prosze o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pytanie odnosnie saaba 9-5 po 2005 roku. Chodzi o ten z chromowanymi obwodkami na

> swiatlach przednich. Mozecie mi wyjasnic dlaczego to auto jest tak tanie? 2007 rok idzie

> wyrwac do 20 tys. w naprawde super wyposazeniu. Jestem na tropie poszukiwania auta dla taty i

> jest to jeden z kandydatow. 9-3, ladny aczkolwiek za ciasny. Prosze o opinie

A to nie dlatego ze na częściach GM ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pytanie odnosnie saaba 9-5 po 2005 roku. Chodzi o ten z chromowanymi obwodkami na

> swiatlach przednich. Mozecie mi wyjasnic dlaczego to auto jest tak tanie? 2007 rok idzie

> wyrwac do 20 tys. w naprawde super wyposazeniu. Jestem na tropie poszukiwania auta dla taty i

> jest to jeden z kandydatow. 9-3, ladny aczkolwiek za ciasny. Prosze o opinie

Ha ha ha nikt dobrego nie sprzeda za bezcen zlosnik.gif

Brat kupił 9-3 z 2008r za ponad 35kzł wszystko na tip top z przebiegiem 108kkm ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ogolnie jak jest z jakością plastików we wnętrzu? Bo miałem okazję siedziec w 9-3 z 2004 roku no

> i powiem szczerze moja honda z 96 to majstersztyk pod względem jakości.

Tak samo wink.gif

Jakość wnętrza skończyła się wraz z poprzednikami tych modeli sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 9-5 sa mimo wszystko tansze niz 9-3.

Są tańsze ale bez przesady.... różnica pomiędzy 10-15kzł zlosnik.gif

> Ale kuono 2007 za mniej niz 20kPLN to raczej sukcesu nie wrozy

Nikt naprawdę nikt nie sprzeda sprawnego zadbanego auta za groszowe sprawy icon_rolleyes.gif

Jak ja szukałem auta to miałem przekrój cen... owszem czasem zdarzył się jakiś wyjątek, że cena była średnią na allegro i autko było rozsądne ale np. brakowało podłokietników, wszystkich szyb elektrycznych itp... aaaaa i autka bez klimy są bardzo tanie zlosnik.gif

Za ładne Reno z 2006-07r się płaci blisko 18-20kzł icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.