Skocz do zawartości

Buty: TCX Jupiter do kosza. Co dalej - SMX6 czy SIDI B2?


elciapek

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ moje TCX Jupitery po miesiącu użytkowania puściły na szwach hahaha.gifsciana.gif

288342895-small2.jpg

Zastanawiam się nad butami, których będę używał kiedy będę się kopał z koniem podczas reklamowania TCX'ów.

Tak coś czuję, że mnie spuszczą na drzewo i potraktują to jako uszkodzenie mechaniczne, czyli wina użytkownika (i 7 stów psu w du...pe). oslabiony.gif

Ale nic to. Wracając do tematu, które wysokie buty wybrać: SMX6 czy B2?

Jeśli SMX6 to zwykłe czy wentylowane? Gore w tym wypadku sobie odpuszczam.

post-77038-143525297905_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ moje TCX Jupitery po miesiącu użytkowania puściły na szfach

> Zastanawiam się nad butami, których będę używał kiedy będę się kopał z koniem podczas reklamowania

> TCX'ów.

> Tak coś czuję, że mnie spuszczą na drzewo i potraktują to jako uszkodzenie mechaniczne, czyli wina

> użytkownika (i 7 stów psu w du...pe).

> Ale nic to. Wracając do tematu, które wysokie buty wybrać: SMX6 czy B2?

> Jeśli SMX6 to zwykłe czy wentylowane? Gore w tym wypadku sobie odpuszczam.

Jak zaczynaliśmy poszukiwania butów to znaleźliśmy strasznie dużo opinii że SIDI B2 pękają...

Ja brałbym SMX 6 bo są mniej nachalne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak zaczynaliśmy poszukiwania butów to znaleźliśmy strasznie dużo opinii że SIDI B2 pękają...

Co do B2 to nie znalazłem opinii, żeby pękały hmm.gif

Model Fusion to i owszem - kupa ludzi się żali, że buty szybko pękają

> Ja brałbym SMX 6 bo są mniej nachalne

ok.gif

Nie wiem tylko czy pełne czy Vented (perforowane) niewiem.gif

W pełnych to chyba szybko popłynę oslabiony.gif

Dzisiaj podjadę zobaczyć jeszcze RST TRACTECH EVO. Te są perforowane, ale jak mówisz bardziej nachalne. Chyba nawet bardziej od B2. Z tym, że i tak mam zamiar zmieniać moto to może nachalne będą lepsze wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a te szfy

Dzięki za zwrócenie uwagi facepalm%5B1%5D.gif

Już się poprawiłem grinser006.gif

> ... dalej lecą czy puściły tylko dwa oczka?

Póki co dwa, ale jak widzę po zużyciu buta sprawa raczej zmierza w złym kierunku. Wychodzi na to, że nie umiem zmieniać biegów, bo bardzo często dźwignia pracuje nie na samym wzmocnieniu buta, a tuż przed nim stąd zahacza i się pruje. Pewnie takie będzie tłumaczenie w sklepie. Wystarczyłoby gdbyby to wzmocnienie zaczynało się trochę wcześniej i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do B2 to nieznalazłem opinii, żeby pękały

> Model Fusion to i owszem - kupa ludzi się żali, że buty szybko pękają

qrna, może i Fusion sciana.gifsciana.gifsciana.gif

> Nie wiem tylko czy pełne czy Vented (perforowane)

> W pełnych to chyba szybko popłynę

nie wiem jak bardzo te vented są vented, żeby się nie okazało, że są tak vented że nie da się w nich jeździć poniżej 20 czy 25 stopni wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Póki co dwa, ale jak widzę po zużyciu buta sprawa raczej zmierza w złym kierunku. Wychodzi na to,

> że nie umiem zmieniać biegów, bo bardzo często dźwignia pracuje nie na samym wzmocnieniu buta,

> a tuż przed nim stąd zachacza i się pruje. Pewnie takie będzie tłumaczenie w sklepie.

> Wystarczyłoby gdbyby to wzmocnienie zaczynało się trochę wcześniej i po problemie.

lepiej żeby się zaHaczała zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co do B2 to nie znalazłem opinii, żeby pękały

> Model Fusion to i owszem - kupa ludzi się żali, że buty szybko pękają

> Nie wiem tylko czy pełne czy Vented (perforowane)

> W pełnych to chyba szybko popłynę

> Dzisiaj podjadę zobaczyć jeszcze RST TRACTECH EVO. Te są perforowane, ale jak mówisz bardziej

> nachalne. Chyba nawet bardziej od B2. Z tym, że i tak mam zamiar zmieniać moto to może

> nachalne będą lepsze

polecam SMX-6 z Gore ok.gif bardzo wygodne i przy 21 stopniach pełen komfort palacz.gif

ps.. zobaczymy co będzie przy 35 stopniach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ moje TCX Jupitery po miesiącu użytkowania puściły na szwach

> Zastanawiam się nad butami, których będę używał kiedy będę się kopał z koniem podczas reklamowania

> TCX'ów.

> Tak coś czuję, że mnie spuszczą na drzewo i potraktują to jako uszkodzenie mechaniczne, czyli wina

> użytkownika (i 7 stów psu w du...pe).

> Ale nic to. Wracając do tematu, które wysokie buty wybrać: SMX6 czy B2?

> Jeśli SMX6 to zwykłe czy wentylowane? Gore w tym wypadku sobie odpuszczam.

a gdzie je kupiles? rozprucie powinni uznac i naprawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzęki, z tym że SMX6 z Gore już trochę przydrogawo wychodzi. Zwrotu kasy za TCX się nie spodziewam,

> więc muszę się jakoś budżetu pilnować

Mam bez gore i póki co rewelacja. Nie wiem jak w deszczu i mam nadzieję, że się nie dowiem smile.gif

Wygodne, dość sztywne, poki co gorąco nie jest, ale warunki raczej wiosenne jeszcze zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam bez gore i póki co rewelacja. Nie wiem jak w deszczu i mam nadzieję, że się nie dowiem

> Wygodne, dość sztywne, poki co gorąco nie jest, ale warunki raczej wiosenne jeszcze

Rozumiem, że masz pełne a nie perforowane?

Boję się tych pełnych oslabiony.gif

A z tymi vented to można sie jeszcze chyba jakoś skarpetami ratować jak będzie zimniej. Chyba... hmm.gif

No ja te TCX z Gore przetestowałem podczas deszczu.

W domu wylewałem wodę z butów wpysk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że masz pełne a nie perforowane?

> Boję się tych pełnych

> A z tymi vented to można sie jeszcze chyba jakoś skarpetami ratować jak będzie zimniej. Chyba...

to bierz vented i w zimne dni zakładaj np. coś takiego - link przykładowy

Jeździłem w nich w Alpinestars Fastlane w zimne dni i naprawdę bardzo dużo dawały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że masz pełne a nie perforowane?

> Boję się tych pełnych

> A z tymi vented to można sie jeszcze chyba jakoś skarpetami ratować jak będzie zimniej. Chyba...

> No ja te TCX z Gore przetestowałem podczas deszczu.

> W domu wylewałem wodę z butów

mam takie same TCX i nic nie wylewalem nigdy z nich, jak siedzisz na moto to spodnie Ci zakrywaja buty? bo potrafi sie od gory do butow nalac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, że masz pełne a nie perforowane?

> Boję się tych pełnych

> A z tymi vented to można sie jeszcze chyba jakoś skarpetami ratować jak będzie zimniej. Chyba...

> No ja te TCX z Gore przetestowałem podczas deszczu.

> W domu wylewałem wodę z butów

Pełne, a czego się boisz? Upałów? Na upały mam krótkie buty zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam takie same TCX i nic nie wylewalem nigdy z nich, jak siedzisz na moto to spodnie Ci zakrywaja

> buty? bo potrafi sie od gory do butow nalac

Tak, buty miałem przykryte spodniami. Nie mam pewności jak woda tam trafiła, czy zwyczajnie buty przemokły czy leciało przez spodnie, po nogach do środka (spodnie tex bez membrany) niewiem.gif

Fakt jest taki, że pól szklanki się uzbierało z dwóch butów, no może 3/4 rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to bierz vented i w zimne dni zakładaj np. coś takiego - link przykładowy

> Jeździłem w nich w Alpinestars Fastlane w zimne dni i naprawdę bardzo dużo dawały.

Zamówiłem RST Tractech Evo w cenie 660PLN

Troszkę bardziej sie rzucają w oczy niż SMX6, no ale cóż.... chyba tak powinno być grinser006.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, buty miałem przykryte spodniami. Nie mam pewności jak woda tam trafiła, czy zwyczajnie buty

> przemokły czy leciało przez spodnie, po nogach do środka (spodnie tex bez membrany)

> Fakt jest taki, że pól szklanki się uzbierało z dwóch butów, no może 3/4

mozesz byc pewny, ze po nogach od srodka i przez skarpety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.